آموزشگاه تدریس خصوصی زبان سروش دانش

ما در ایران آکسفورد بیش از ۲۰ زبان زنده دنیا را آموزش می دهیم. این موسسه امتیاز فوق العاده 4.9 از بیش از 130 رای کاربران را به خود اختصاص داده است. در یک موسسه زبان خوب باید به شما انگیزه تزریق شود تا یک زبان را یاد بگیرید. واژگان زبان انگلیسی را یاد بگیرید. طبق رایزنی های صورت گرفته با نمایندگی دانشگاه کمبریج در ایران مجموعه ما توانست برای نخستین بار در محدوده جنوب تهران نظر مساعد آنها را مبنی بر همکاری جهت برگزاری دوره های آمادگی و آزمون استاندارد کمبریج جلب نماید از این پس کلیه آزمون های Y.L.E که شامل STARTER,MOVERS&FLYERS در بخش خردسالان KET,PET در بخش نوجوانان FCE,CAE,CPE در بخش بزرگسالان و آزمون TKT ویژه مدرسین زبان در مجموعه پیام دیپلمات برگزار میگردد. این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزش کسب و کار و دوره های معتبر زبان انگلیسی از قبیل تافل و آیلتس توانسته است به یکی از معتبرترین آموزشگاه های موجود در سطح کشور تبدیل شود. در صورتیکه ثبت موضوع آموزش زبان در اداره ثبت شرکت ها به منزله مجوز فعالیت نمی باشد و باید نسبت به اخذ مجوز رسمی فعالیت از ارگانهای ذیربط که در حال حاضر فقط وزارت آموزش و پرورش می باشد اقدام نمود توضیح اینکه سایر ارگانهایی که قبلا در زمینه صدور مجوز آموزشگاه زبان فعال بوده اند به هیچ عنوان مجوز جدیدی در این زمینه صادر نمی نمایند و برای اخذ مجوز آموزشگاه زبان فقط می بایست به ادارات آموزش و پرورش استانها مراجعه نمود نکته مهم اینکه در برخی از مواقع این مجوزها به صورت حقوقی و در برخی دیگر به شکل حقیقی صادر میشوندو متقاضیان می بایست درباره تفاوت حقیقی با حقوقی اطلاعات کافی داشته باشند اینها، همان نکات مهمی هستند که باید پیش از شروع کار نسبت به آنها اطلاعات مفید و کاربردی به دست آورد.

پس اگر شما هم به دنبال موفقیت در این زمینه هستید، لازم است که توجه کامل به این موارد داشته باشید. در صورتی که این مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشتید، میتوانید روند اداری اخذ مجوز آموزشگاه زبان را شروع کنید. ما در ادامه در خصوص جزئیات و روندی که باید برای اخذ مجوز آموزشگاه زبان طی شود، با شما صحبت خواهیمکرد. سیستم پویای ما توانایی تربیت دانش آموزانی را دارد که میتواند در آینده در مجموعه ما مشغول به تدریس شوند خروجی سیستم آموزشی ما منجر به پرورش زبان آموزانی گردیده است که هم اکنون از اساتید مستعد و خلاق مجموعه به شمار میروند. این لیست چکیده تجربه 12 ساله ما در زمینه آموزش زبان انگلیسی است. این موسسه نیز از جمله موسساتی به شمار می رود که با بهره گیری از تجربیات اساتید برجسته ای که در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت دارند توانسته است جایگاه مناسبی را در بین سایر موسسات پیدا کند. یک نفر پیدا میشود که شما را در این خصوص راهنمایی کند.

در حقیقت سخن برتر برای تدریس زبان انگلیسی از جدید ترین روش های آموزشی استفاده می کند. برخی از آنها تدریس خصوصی زبان را ترجیح میدهند و برخی به سراغ آموزشگاه زبان خارجه میروند. در واقع خانوادهها ترجیح میدهند تا بستر یادگیری زبان را در همان سنین پایین برای فرزندان خود مهیا سازند. از طرفی دیگر از آنجایی که سنین کودکی و نوجوانی بهترین زمان برای یادگیری است، رونق در آموزشگاههایی که در بخش کودک و نوجوان فعالیت میکنند، بسیار بیشتر شدهاست. اما در ایران آکسفورد تمامی روش ها بر اساس آخرین و بهترین متد های آموزش زبان انجام می گیرد و آموزش سریع زبان به همراه حفظ کیفیت از مزیت های کلاس های ایران آکسفورد است. کیفیت موسسات معرفی شده در این لیست قابل قیاس با موسسات دیگر نیست پس اگر در جایی بجز تهران زندگی می کنید از کلاس های غیرحضوری همین موسسات استفاده کنید. کلاسهای آموزش زبان آلمانی بصورت خصوصی هم در نصیر برگزار می گردد . دوره آموزش های انگلیسی خود را بصورت ترمیک و برای سطح مبتدی ومتوسط در 18 ترم با سری کتاب های Top Notch و دوره تخصصی و پیشرفته خود را در 10 ترم با سری کتاب های Summit آموزش می دهد.

6- متراژ ساختمان و همچنین شرایط لازم برای ساختمان جهت تاسیس و اخذ مجوز آموزشگاه زبان ترمیک منطقه به منطقه و استان به استان متفاوت می باشد بهتر است متقاضی قبل از اجاره و یا خرید ساختمان با کارشناسان مربوطه در این زمینه مشورت نماید بدیهی است در صورت عدم تایید ساختمان و نیاز به معرفی ساختمان جدید زیانهای مالی و زمانی فراوانی متوجه متقاضی خواهد گردید. 2- صدور موافقت اصولی آموزشگاه زبان به منزله اخذ مجوز راه اندازی نمی باشد و متقاضیان دارای موافقت اصولی می بایست با ارائه مدارک لازم نسبت به ارائه در خواست راه اندازی به منطقه آموزش و پرورش مورد نظر اقدام نمایند پس ازاخذ موافقت منطقه با راه اندازی متقاضی در منطقه ( درزمینه تاسیس آموزشگاه زبان ترمیک) متقاضی می بایست نسبت به معرفی ساختمان واجد شرایط به منطقه مورد نظر جهت تایید ساختمان توسط کارشناسان آموزش و پرورش اقدام نماید پس از تایید کارشناسان آموزش و پرورش بستگی به نوع مجوز در خواستی(مجوز آموزشگاه زبان)بازرسین اداره اماکن مراحل تایید ساختمان را آغاز می نمایند. 3- در زمینه تاسیس آموزشگاه زبان ترمیک ساختمان مورد نظر توسط بازرسین اداره آموزش و پرورش منطقه و همچنین بازرسین اداره نظارت بر اماکن باید مورد تایید قرار گیرد در صورت عدم تایید بازرسین هرکدام از این دو ارگان می بایست متقاضی نسبت به تعویض ساختمان و معرفی ساختمان جدید اقدام نماید.

دیدگاهتان را بنویسید