آموزشگاه زبان آموز

دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه قم پذیرفته شدم. توجه: سن داوطلبان ممکن است از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت باشد. پیشنهاد می شود که دانشجویان باید معیارهای واجد شرایط بودن از پیش تعیین شده توسط دانشگاه را بررسی کنند. شما می توانید مجلات کاغذی را از کتاب فروشی ها تهیه کرده و یا آن ها را به صورت رایگان در اینترنت بیابید. موسسه گاما به عنوان یک مجموعه پیشتاز و بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی آیلتس در زمینه آموزش های نوین زبان انگلیسی آیلتس در شهر شیراز و کشور اولین مجموعه ای است نه تنها در برگزاری دورههای حضوری بسیار موفق عمل کرده است بلکه در برگزاری دورههای انلاین و آفلاین نیز پیشتاز است گاما برای همه افراد با هر سطح زبانی دوره های خاصی را طراحی کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند. مدرک آیلتس از تاریخ دریافت به مدت 2 سال اعتبار دارد، اما سازمان های میزبان حق دارند تاریخ انقضای خود را تعیین کنند. نتایج در روز سیزدهم پس از قبولی، در صورتی که امتحان به صورت استاندارد (بر اساس کاغذ) گذرانده شود، و در روز پنجم تا هفتم، اگر امتحان از طریق رایانه قبول شود، مشخص می شود.

برای موسسات آموزشی در تمام کشورهای خارجی، ماندگاری استاندارد آیلتس 2 سال است. تمام گروه های سنی (از 8 سال به بالا) با هر شرایط تحصیلی می توانند یادگیری انگلیسی را در محیطی کاملا تخصصی و آکادمیک تجربه کنند. می توانید هزینه ثبت نام آیلتس را به صورت آنلاین از طریق کارت نقدی یا اعتباری به صورت دیجیتال پرداخت کنید. حالت آفلاین: برای ثبت نام آفلاین، می توانید شخصاً در نزدیکترین شعبه مراکز مورد تایید سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کرده و ثبت نام کنید. مرکز تخصصی زبان هیراد با سابقه 17 ساله در عرصه آموزش زبان انگلیسی، به ویژه برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس، توانسته در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت متقاضیان را برای شرکت در آزمون آماده کند و در این بازار رقابتی بهترین جایگاه را کسب کرده و در سنوات گذشته هزاران دانش پژوه در کسب نمره مدنظرشان در آزمون آیلتس موفق شده اند. این گواهینامه هم کل نمره دریافتی دانش آموزان و هم نمرات هر یک از چهار ماژول (هر بخش) را ثبت می کند. در پایان هر دوره آلمانی ، مدرک معتبر هم تقدیم خواهد شد.

شما تا اینجا با فعالیت های بزرگترین آموزشگاه های ارائه دهنده دوره ای تخصصی و نیز آموزش های مدرن و سنتی برای زبان آموزان آشنا شدید. موسسه آموزش زبان انگلیسی آفاق AFAQ LANGUAGE CENTER فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ و با شعار ارتقای مهارت های کلیدی زبان آموزان آغاز نمود. اگر در آزمون کاغذی شرکت میکنید، میتوانید امتحان Speaking را هر روز در 7 روز قبل یا بعد از قبولی در سه بخش اول آزمون برنامهریزی کنید. حتی اگر متقاضی آموزش زبان آلمانی از صفر هستید، اصلاً نگران نباشید. بله، الزامی است. معمولا در میان زبان آموزان تعریف دقیقی از عبارت “پایین ترین سطح” وجود نداشته و هر نفر از آن برداشت متفاوتی دارد. با خواندن روزنامه ها، مجلات و غیره، بینش عمیقی در مورد موضوعات به دست خواهید آورد. حالت آزمون مورد نظر، مکان مورد نظر، تاریخ و محل مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام کنید.

داوطلبانی که همگی دارای معیارهای واجد شرایط بودن آیلتس هستند می توانند برای آزمون آیلتس اقدام کنند. خودآموزی یا انتخاب کلاس های آموزشی – کاملاً به این بستگی دارد که آیا می خواهید خود مطالعه کنید یا مربیگری مناسب برای مطالعه کسب کنید زیرا به مهارت زبان و سطح راحتی شما بستگی دارد. برای تقویت مهارت انگلیسی خود، مدتی را برای مطالعه صرف کنید زیرا در نتیجه به توسعه مهارت های مطالعه کمک می کند. تجربه یک آموزش مبتنی بر منابع ارزشمند و استاندارد و بهره گیری از روش های خلاقیت آمیز در این زمینه آموزشگاه زبان ایران-استرالیا را به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کشور تبدیل کرده است. اخیرا شیوع و گستردگی ویروس کرونا باعث بسته شدن تمامی مدارس در همه سطوح تحصیلی و مراکز آموزش عالی شده است، اما جوامع دست بسته نمانده اند و با اتخاذ تدابیر ویژه مانند کلاس آنلاین تلاش کرده اند که فرآیند آموزش متوقف نشود.

دیدگاهتان را بنویسید