آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

در این مطلب قصد داریم در خصوص روند آموزشی صحبت کنیم. ما برنامه را طوری تنظیم کرده ایم که علاوه برموفقیت شما در آزمون ایلتس،مهارت ارتباطی شما در زبان انگلیسی تمام و کمال تحت آموزش باشد. به هر حال آموزشی که تازه شروع کرده و آموزشگاهی مانند زبان نگار که بیشتر از 20 سال است در این حوزه مشغول فعالیت است، تفاوت هایی در کیفیت دارند! حالا اگر دوست داشته باشي كه آيلتس هم بگيري كافيه براي گرفتن آيلتس 7 يا بالاتر، در تكدوره ساميت (نه مثل موسساتي كه كلي Pre IELTS دارند كه خستهت ميكنند) شركت كني و به هدفت برسي. دوره تخصصی۱ PRE TOEFL یکی از دوره های آموزش تخصصی تافل می باشد که در این مطلب شرایط این دوره را شرح خواهیم داد. افرادی که در سطح مبتدی قرار دارند، باید پیش از شروع دوره PRE IELTS با بهره گیری از کتاب های تاچ استون 1، 2 مهارت و لول خود را به سطح PRE INTERMEDIATE برسانند. این دوره با بهره گیری از کتاب آموزشی اشتارتر ویر تدریس می شود. در حقیقت می توان گفت این آموزشگاه کیفیت آموزشی بالایی داشته و برای تدریس تمام دوره هایی که دارد، بهترین و با تجربه ترین اساتید را استخدام می کند.

مهم ترین تفاوت زبان نگار در فرآیند آموزش آیلتس بسته های حمایتی از زبان آموزان است. دوره های speaking تخصصی وwriting تخصصی نیز در چارت آمده است. فارغ از چارجوب کلاس های روتین فقط و فقط از صحبت کردن زبان انگلیسی لذت ببرید. همان گونه که می دانیم زبان مردم ایران فارسی می باشد اما دومین زبانی که بین المللی است و در ایران نیز رواج دارد، زبان انگلیسی است و افراد زیادی به دنبال یادگیری و استفاده از این زبان هستند. اما ابتدا یک سوال را پاسخ بدهید! تمام کسانی که در مدت کمتر از یک سال می خواهند به نمره مدنظرشان برسانند و در سطح مبتدی هم هستند، می توانند از کلاس های فوق فشرده زبان نگار در کلاسهای مقدماتی استفاده کنند. این موسسه در جهت رفع نیازهای تمام اقشار جامعه برای یادگیری زبان های مختلف تلاش می کند و همواره در جهت برقراری عدالت آموزشی گام برداشته است.

موسسه زبان آفاق، یکی از بهترین مراکز آموزش زبان در سطح تهران است و برای جذاب نمودن آموزش برای گروه های سنی خردسال و کودک، آموزش زبان انگلیسی با شعر و آموزش زبان انگلیسی همراه با بازی را در دستور کار خود قرار داده است. یکی از بهترین متدها برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده از فیلم و سریال است. زبان آموزان در این کلاس ها از طریق دیدن فیلم و اخبار این امکان را دارند تا در مهارت های اصلی زبان انگلیسی پیشرفت کنند. در آموزشگاه سرعت یادگیری شما بسیار بالاتر می رود و نکته مهم دیگر این که حداقل در محیطی شبیه انگلیسی (یا فرانسه یا آلمانی یا هر زبانی که قصد یادگیری آن را دارید، قرار می گیرید) همه ی افرادی که در کلاس شرکت دارند باید در طول مدت کلاس به زبان اصلی صحبت کنند. 2-دوره های تضمینی : آموزشهای ارائه شده در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد و حتی اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت .

از این جهت تردیدی به خود راه ندهید! آموزشگاه زبان عطار نیشابوری در دهمین سال تاسیس خود مفتخر به ارائه خدمات آموزشی زبانهای خارجه انگلیسی، آلمانی،فرانسه،ترکی استانبولی ، روسی و سایر زبانها به کلیه گروه های سنی می باشد. دوره آیلتس زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیکهای معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند و همچنین هزینه دوره آیلتس مناسب و به صرفه باشد. موسسه زبان نگار دوره های آموزشی ویژه ای را از جمله آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، بزرگسالان، دوره آموزش لهجه آمریکایی، دوره بحث آزاد، آموزش تافل، آیلتس و غیره را برگزار می کند. این نکته را هم متذکر می شویم که اگر در یادگیری زبان انگلیسی تلاش و تمرین زیاد نکنید، هیچ موسسه ای برای شما سودمند نیست! اما نکته ای که مهم است و بهترین آموزشگاه زبان هم آن را رعایت می کند، تعداد زبان آموزان در هر کلاس است. اما اگر هم چنان نیاز به مشاوره با ما دارید، هر زمان می توانید از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی از توضیحات کامل تر پشتیبانان استفاده کنید. شما می توانید به دپارتمان های هر زبان در سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مراجعه کنید و به راحتی تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد آزمون مورد نظرتان بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید