آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

از منشی آنجا در خصوص کلاسها و دیگر موارد سؤال کنید و بررسی کنید که آیا منشی به شما اطلاعات کامل میدهد یا نه؟ میتوانید با چند نفر از زبان آموزان هم صحبت کنیم و در خصوص کیفیت آنجا سؤال بپرسید. به جرات می توان گفت آموزشگاه زبان آریانپور بیش از دو دهه تجربه یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در این زمینه به شمار می رود. موسسه سفیر گفتمان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسیدر بین سایر آموزشگاه های کشور توانسته است بسیاری از داوطلبان و زبان آموزان را جلب و جذب نماید. شما حتی اگر بهترین آموزشگاه زبان هم بروید و خودتان برای تمرین قدمی برندارید، هیچ اتفاق خاصی در زبان انگلیسی یا هر زبان دیگر نخواهد بود. بلکه خودتان هم باید قدمی برداریم. اما اگر می خواهید به زبان انگلیسی فکر کنید، باید عادت به استفاده از زبان انگلیسی در موقعیت های متفاوت را در خود ایجاد کنید. اینکه به شما بگویند فلان آموزشگاه خیلی خوب است، نباید چشم و گوش بسته آن را قبول کنید؛ یعنی اینکه آن آموزشگاه را از بقیه تافته جدا بافته بدانید. باز هم تأکید میکنیم که آموزشگاه به شما مکان یاد دادن زبان نیست، بلکه راه درست را نشان میدهد.

پیش از هر چیز به این نکته توجه کنید اگر آموزشگاه انتخابی شما کیفیت مناسبی نداشته باشد با مشکلات عدیده ای روبرو خواهید شد. آکادمی زبان دیاکو که در زمره بهترین آموزشگاه زبان انگلیسیدر کشور قرار دارد یکی از تخصصی ترین آموزشگاه های زبان انگلیسی به شمار می رود. اساتید این موسسه از بین برترین اساتید این رشته انتخاب شده و توانسته اند به موفقیت های قابل توجهی در این مورد دست یابند. این آموزشگاه متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه و برجسته ترین اساتید تهران و رضایت ۹۸/۵ درصدی زبان آموزان در مقاطع سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهرانپارس) به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان در تهران به شمار می آید. به دنبال یافتن یوتوپیای آموزش زبان در ایران، در سال 1393 آقایان محمود مهرعلیان و سجاد حسینی تصمیم گرفتن این فضا رو ایجاد کنن و آکادمی اکسیر تاسیس شد. آگهیهای اینترنتی یا در تلویزیون یا تراکت، عضو شدن در کانالها آموزشی زبان و غیره روشهایی هستند که شما را با موسسههای زبان آشنا خواهند کرد اما هیچکدام نمیتوانند در خصوص کیفیت نظر درستی بدهند. به یادگیری هر زبانی که نیاز داشته باشید، می توانید آن را در موسسه زبان سخن برتر فراگیرید!

همچنین برخورداری از دوره ها و کلاس های آنلاین و حضوری و نیز سیستم خودآموز زبان در کنار سایر خدمات مشترک از قبیل آزمون تعیین سطح رایگان و ویدئوهای آموزشی بخشی از این خدمات به شمار می روند. شما می توانید جهت ثبت نام و برخورداری از خدمات آموزشگاه هیراد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی به وب سایت این آموزشگاه مراجعه نمایید. حتی دانشجویانی که به فکر ادامه تحصیل در سطح کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی هستند هم به این روش آموزشی نیاز دارند. با این همه هنوز امکانات بیشماری وجود دارند که فقط توسط موسسات روزآمد که از امکانات روز به منظور تقویت توان آموزشی زبان آموزان بهره می گیرند. بهره مندی از سیستم های پیشرفته و دوره های آموزش زبان انگلیسی از روش های سمعی و بصری و اعطای مدرک معتبر توسط این موسسه از بهترین کالج آموزشی زبان انگلیسی و همچنین برگزاری دوره های آموزش زبان در سطوح مختلف نام موسسه سفیر گفتمان را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسیمطرح کرده است. برگزاری آزمون های آنلاین و خدمات آموزشی در این زمینه به عنوان بخشی از فعالیت های درخشان این موسسه به شمار می رود. اگر به دنبال آموزش صحیح و اصولی هست دید که خیلی بهتر بگوییم به دنبال مکانی هستید تا به شما تمامی موارد زبان را آموزش دهد و انگیزه عالی برای ادامه در شما به وجود بیاورد، باید به دنبال بهترین باشید.

فقط کافیه عبارت های “جعبه ابزار زبان آموز” و “اسرار موفقیت اکسیر آیلتس” رو در گوگل سرچ کنی تا بتونی این دوره هارو رایگان تهیه کنی. متأسفانه بعضی از آموزشگاهها فقط به دنبال دریافت پول هستند و سعی میکنند تا با روشهایی کیفیت بد خود را بپوشاند. اگه یه نگاهی به سابقه زبان آموزی هامون توی ایران بندازیم، میبینیم که ما هممون سال ها زبان خوندیم، امتحان دادیم و خیلی وقت ها هم پاس کردیم. مؤسسهی آموزشی گات در سال ۱۳۸۸ تأسیس شد و فعالیتش درزمینهی آموزش زبان را در تهران آغاز کرد. متاسفانه، بعد از گذشت سال ها، شاهد این هستیم که آزمون آیلتس هوشمند شد اما آموزش ها ناهوشمند باقی موند. پس اگر متقاضی یادگیری این 3 زبان هستید با مراجعه یا تماس با موسسه گاما از جزییات دوره ها مطلع شوید. در این دوره ها تاکید بر استفاده از زبان ترکی استانبولی در زندگی و مراودات روزمره است. یک بار روند تدریس خصوصی زبان یا هر درس دیگری را مرور کنیم. و در پایان دوره، متقاضیانی که با موفقیت Exam Board را بگذرانند دیپلم (TRAINER CERTIFIED CANADA TESOL) TCCT دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید