آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

اگر شاگرد شما یک دانش آموز یا یک کودک با سن کم باشد، ابزارهای مانند اسباب بازی های زبان خارج می تواند به شما کمک کند. خجالت نکشید یا از این نترسید که افراد پاسخ شما را نمیدهند اتفاقاً کاربران در این حوزه به همه کمک میکنند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه قم پذیرفته شدم. بطوری که دارندۀ این مدرک بعنوان مدرس بین المللی زبان انگلیسی معرفی میشود و میتواند در تمامی دنیا در آموزشگاه ها و کالجهای دولتی و خصوصی مشغول به کار شود. فعالیت کاری : از سال ۱۳۷۲ در آموزشگاه زبان انگلیسی گویش قم شروع میشود تا سال ۱۳۷۹ در آموزشگاه گویش مشغول به کار بودم. از سال ۱۳۸۰ مدیر آموزشی آموزشگاه بوده ام. گروه آموزشی رادتایم با یک مدیریت قوی و با برنامه بدون شک یکی از بهترین موسسات آموزش زبان انگلیسی در کل کشور است.

نظرات برگزیده: “این موسسه یکی از بالاترین میزان نمرات بالای 7 آیلتس رو داره و بخصوص کلاس های نیمه خصوصی شون رو توصیه می کنم. این آموزشگاه ها همچنین بالاترین امتیازات قبولی و خروجی موفق در آزمون های مختلف زبان انگلیسی را داشته اند (آیلتس و …). امتیاز بسیار عالی نسبت به سایر موسسات آموزش آیلتس و همچنین تجهیزات قابل قبول و قیمت های مناسب از ویژگی های این موسسه زبان با کادر آموزشی و مدیریتی قوی می باشد. زبان اسپانیایی نیز همانند زبان فرانسه از طرفداران زیادی برخوردار است. در این دوره ها تاکید بر استفاده از زبان ترکی استانبولی در زندگی و مراودات روزمره است. این موسسه نیز جزو موفق ترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در شهر تهران بوده است که امتیاز عالی 4.8 از 5 را در میان کاربران کسب نموده است. قیمت ها کاملا معقول و اساتید این موسسه جزو باسابقه ترین ها در سطح کشور هستند. از نظر محیط و تجهیزات به اندازه موسسه بالا پیشرفته نیست ولی از نظر مدیریت و اساتید جزو بهترین های کشور می باشد. دانشجویان زبان نگار در صورت عدم قبولی در یک ترم می توانند از بسته حمایت دانشجو استفاده نموده و با آنالیز مشكلات و رفع آنها اقدام به امتحان مجدد کند.

ما با استفاده از مدرسین زبان با تجربه و Native شما را در این امر یاری خواهیم نمود. در این مطلب با دقت هر چه تمام تر با استفاده از نظرات زبان آموزان، اساتید زبان انگلیسی و پیشنهادات وبسایت چرب زبان برای بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی را در تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، اهواز، و سایر شهرهای بزرگ ایران به شما معرفی می کنیم. ما در این مطلب فقط آموزشگاه هایی را معرفی کردیم که بهترین هستند و از نظر کاربران و اساتید برای آموزش زبان، با برنامه کار می کنند. CEFR اروپا دقیق ترین تقسیم بندی سطحی در جهان را دارد که بسیاری از دانشگاه های معتبر همانند دانشگاه آکسفورد و دانشگاه Cambridge از آن استفاده می کنند. از پر امتیاز ترین و محبوب ترین ها در میان کاربران تهرانی. این موضوع به این علت است که اقتصاد چین با سرعت زیادی در حال پیشروی است م بسیاری معتقدند که یادگیری زبان چینی با اینکه سخت ترین زبان دنیا برای یادگیری محسوب می شود بسیار ضروری است. در بسیاری موارد عدم شناخت موسسات مربوطه که تحت عناوین مختلف ایجاد شده و در این زمینه فعالیت دارند مشکلاتی را برای زبان آموزان به وجود آورده است.

موسسات این چنینی با بی برنامگی، امتحانات غیر اصولی و هزار عیب و ایراد دیگر، ماهها یادگیری شما را به تاخیر می اندازند و … اگر شما هم آموزشگاه زبان انگلیسی بهتری می شناسید یا نظری راجب موسسات بالا دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید. لازم به ذکر است جهت رفاه شما زبان آموزان عزیز، آموزشگاه زبانهای خارجه آلپیدا میتواند اساتید خود را به منزل و یا محل کار شما اعزام نماید. امروزه دنیای اینترنت هر مفهوم و هر امکانی را در خود ایجاد کرده و ارتقاء داده است که از جمله میتوان به آموزش آنلاین زبان اشاره کرد. نه تنها میزان رضایت کاربران از این موسسه بسیار بالا بوده است بلکه وقتی به تیم آموزشی و مدیریت این موسسه نگاهی می اندازید لیستی از بهترین های تهران را مشاهده می کنید. دوره خصوصی هم که تکلیفش مشخص است! ایران آکسفورد به شما کمک می کند که محدودیت ها زبانی شما، دنیای شما را محدود نکند. ما همینطور به کلاس تدریس خصوصی زبان برای کودکان را نیز در مجموعه سخن برتر برگزار می کنیم. علاوه بر اینکه به یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند باعث افزایش دانش شما و همینطور آگاهی بیشتر از مسائل دنیا و سبک زندگی و فرهنگ کشورهای دیگر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید