آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

این زبان نسبت به زبان های دیگری مثل چینی یا لهستانی که از زبان های سخت هستند، در درجه متوسط و حتی آسان قرار می گیرد. اینکه ما اصرار داریم در انتخاب های خود نهایت دقت را داشته باشید به خاطر این مسئله است که معمولا استفاده از یک سیستم اشتباه می تواند ضربه های جبران ناپذیری را بزند که در آینده شما تاثیرات بسزایی دارد. در آیلتس برای افزایش هر یک نمره ، فرد تلاش بسیاری را باید انجام دهد و فاصله علمی یک نمره بسیار زیاد است. هدف اصلی از افزایش شعبه های آن، تنها دسترسی آسان تمامی مردم ساکن تهران و شهرستان ها می باشد و به هیچ عنوان جنبه ی مادی نداشته است چون مدیر تمامی شعب تنها یک نفر بوده و سطح کیفیت آموزشی و اساتید یکسان بوده است. اسایتد آموزشگاه گات باید مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا، اطلاعات خود را افزایش دهند. از سال 1389 تاکنون آموزشگاه زبان گستر یزد توانسته با برگزاری دوره های متعدد ترمیک و فشرده زبان های خارجی درگروه های سنی مختلف ، زبان آموزان باسطح زبانی بسیار عالی را پرورش دهد و در این سالها توانسته ایم این عزیزان را در رسیدن به اهدافی مثل مکالمه و قبولی در آزمون های بین المللی و تدریس زبان های خارجی مورد حمایت و هدایت قرار دهیم.

دپارتمان زبان های خارجی و آزمون های بین المللی زبان نگار همچین رسالتی دارد: همراهی شما برای استفاده از فرصت های جدید. آموزشگاه زبان نوبل در شهرک غرب با افتخار به زبان آموزان عزیز در سراسر ایران خدمات آموزش حضوری زبان و آموزش آنلاین زبان را در قالب دوره های شش زبان خارجی، شامل دوره های آموزش زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسوی، زبان ترکی استانبولی، زبان اسپانیایی و زبان ایتالیایی، و در قالب دوره های مکالمه زبان و دوره های تخصصی آمادگی آزمون های بین المللی زبان از جمله تدریس خصوصی آیلتس، تافل، پی تی ای و آزمونهای زبان سفارت که برای اخذ پذیرش دانشگاه های خارجی، مهاجرت کاری و مهاجرت تحصیلی ضرورت دارند را ارائه می کند. با توجه به نقش و جایگاه زبان انگلیسی در ارتباطات و نیز لزوم قبولی در آزمونهای معتبر بین المللی و جهت ادامه تحصیلات عالی در داخل و خارج از کشور، مرکز آموزش زبان انگلیسی موسسه آموزش عالی آیندگان تنکابن – آموزشگاه زبان رستا با کسب مجوز از وزارت آموزش و پرورش، به عنوان یکی از موسسات برتر آکادمیک در کشور، اقدام به برگزاری دورههای عمومی و تخصصی(عادی و فشرده) آموزش زبان انگلیسی نموده است.

مرکز آموزش زبان انگلیسی موسسه آموزش عالی آیندگان تنکابن – آموزشگاه زبان رستا با بکارگیری بهترین و مجرب ترین اساتید دانشگاه، با استفاده از متد های پیشرفته روز دنیا و مجهزترین سیستم آموزشی و بهترین لابراتوارهای آموزش زبان انگلیسی، این امر را ممکن میسازد. موسسه گاما به عنوان یک مجموعه پیشتاز و بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی آیلتس در زمینه آموزش های نوین زبان انگلیسی آیلتس در شهر شیراز و کشور اولین مجموعه ای است نه تنها در برگزاری دورههای حضوری بسیار موفق عمل کرده است بلکه در برگزاری دورههای انلاین و آفلاین نیز پیشتاز است گاما برای همه افراد با هر سطح زبانی دوره های خاصی را طراحی کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند. تیسول یک واژه عمومی برای تدریس زبان انگلیسی می باشد که هم تسل و هم تفل را شامل میشود. از شما ایراد بگیرد و هم چنین برای ادامه راه به تشویق شما بپردازد😊.

کارکنان ما در بخش های مختلف اداری و مدرسینِ گرامی خود را متعهد به ایجاد فضایی پرانرژی توام با برنامه ریزی منظم برای شما می دانند تا ساعاتی را که در اینجا سپری می نمایید پربار و خاطره انگیز باشد. را نیز می توانید علاوه بر زبان های زیر در ایران آکسفورد بیاموزید. ، مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی در 24 شعبه در سرتاسر ایران به شما عزیزان زبان آموز خدمت رسانی کند. امید است که بتوانیم در جهت اعتلای سطح زبان آموزی شما عزیزان گامی موثر برداریم. با آگاهی از اینکه هر فردی هدف ویژه ای از یادگیری زبان دارد، ما در اینجا برای یکایک شما عزیزان برنامه ریزی خاصی انجام داده و دوره ی آموزشی متناسب با نیازتان را پیشنهاد می دهیم. به عبارت دیگر فردی که در دوره تسول شرکت می کند قابلیت تدریس زبان انگلیسی در کشورهای انگلیسی زبان مثل انگلستان آمریکا و کانادا و همینطور کشورهای غیر انگلیسی زبان مثل کشورهای آسیایی را دارد. یادگیری زبان انگلیسی میتواند بسیار راحت تر از آنچه در تصور شما است اتفاق بیفتد. با داشتن تجربه ی بیش از ۱۵ سال در آموزش و با استفاده از جدیدترین کتاب های روزِ دنیا از انتشارات دانشگاه آکسفورد و کمبریج انگلستان، دوره هایی جدید، جذاب و بی نظیر را برایتان برگزار می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید