آموزشگاه زبان سیمرغ – فراگیری متفاوت

جهت دستیابی به این مهم، از ابتدا موسسه زبان آفاق سیستم آموزشی خود را بر اساس سیستم استاندارد و شناخته شده آکادمی آکسفورد OXFORD ACADEMY کشور انگلستان تدوین نموده و از کتاب های معتبر انتشارات یورک YORK PUBLICATIONS، که برای سالیان متمادی ناشر تخصصی کتاب های آموزش زبان بوده است، بهره گرفته است. بهترین آموزشگاه زبان شیراز با توجه به گسترش سبک های مدرن آموزشی و ناتوانی مجموعه های قدیمی آموزشگاه زبان شیراز… سرفصل های آموزشی دوره زبان فرانسو مطابق یک استاندارد جهانی مطابق سطوح CEFR تنظیم شده است. موسساتی هم که جلسات ترمیک (یعنی یادگیری زبان در چند ترم به صورت سطح بندی) برگزار می کنندکلاسهای ترمیک بزرگسالان برای سطح مبتدی تا متوسط را حدود دو روز در هفته برگزار می کنند و هر ترم شامل حدود 20 جلسه یک ساعت و نیمی است. شما خودتان هم با کتاب میتوانید زبان خود را قوی کنید؛ اما هیچ چیزی مانند یک موسسه نمیتواند به خوبی در استفاده از منابع، فرد راهنمایی کند. داشتن یک مکالمه خوب زبان اسپانیایی تنها با شرکت در کلاس های با کیفیت آموزش زبان اسپانیایی امکان پذیر می باشد.

استاد سختگیر، استاد مهربون، استاد آزمون آیلتس یا حتی استاد با لهجه آمریکایی! تقریباً هرکسی که به تازگی در دانشگاه فارغ التحصیل شده یا در تجربه تدریس داشته، به فکر و دنبال تاسیس آموزشگاه زبان افتاده است. من مسعود کاظمی هستم مدرس زبان انگلیسی و آزمون های بین المللی زبان انگلیسی. علاوه بر زبان انگلیسی به زبان آلمانی مسلط هستم. آموزش زبان انگلیسی در موسسه قطب راوندی دارای کلاس هایی برای همه افراد جامعه از سطح مقدماتی و ابتدایی تا پیشرفته را شامل میشود. همچنین کلاس آنلاین زبان شما در ساعتی برگزار میشود که برای شما ممکن و راحت باشد. آموزشگاه زبان ایران اروپا یکی از آموزشگاه است که توانسته جوایز معتبر داخلی و بینالمللی زیادی را به دست بیاورد. آموزشگاه زبان آوا (ارس 1394-1398) جهت برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی در تمام مقاطع تحصیلی و ارتقا سطح دانش وفرهنگ درجامعه اسلامی ایران و گسترش آموزش عالی در سطوح مختلف آموزشی کشور به نحوی که بتواند قسمتی از نیازهای جامعه اسلامی ایران را پاسخگو باشد، در سال 1394 تاسیس شده است.

آموزشگاه زبان سخن برتر یکی از بهترین و معتبرترین موسسات آموزشی در تهران است. با توجه به در پیش بودن ترم زمستان که از روز شنبه 11 دیماه آغاز خواهد شد، شایسته است زبان آموزان محترم و خانواده های عزیزشان ترتیبی اتخاذ نمایند که مراتب ثبت نام و دریافت بسته آموزشی سطح مربوطه حداکثر تا تاریخ 9 دی ماه (حضوری یا آنلاین) صورت پذیرد. ما همیشه به پشتیبانی مستمر از زبان آموزان متعهد هستیم و تنها به آموزش زبان اکتفا نمی کنیم. 💪😎 چرا یادگیری زبان به یک ضرورت تبدیل شده است؟ چرا باید به دنبال آموزشگاه زبان خوب بود؟ اینک با توجه به نیاز های علمی موجود در جامعه، این مرکز برای آماده سازی زبان آموزان در آزمون های بین المللی انگلیسی، فرانسه و آلمانی و همچنین رفع نیاز های این عزیزان در ارتباط ها و مکالمات روز مره قدم برمیدارد. یکی از پربازده ترین دوره هایی که در موسسه کیش برای زبان آموزان تشکیل می شود، دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی است. استفاده از تصاویر بسیار زیاد و مرتبط، تلفیق اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری، بهبود مهارت یادگیری انفرادی، ارتباط تصاویر و کلمات برای یاد آوری بهتر، ارائه نکات یادگیری، موضوعات و مفاهیمی که باعث جذب توجه و علادق زبان آموزان شود، قابل مدیریت بودن طول درس ها بر اساس توجه زبان آموزان، ارائه نکات گرامری با رنگ ها ( که در زبان آلمانی بسیار مهم است ) از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی می باشد.

مطمئناً به این نتیجه خواهید رسید که بسیاری از این کلاس ها به هم شبیه هستند. همیشه هدفم این بوده که بهتر بشم، و به بهتر شدن هم نوعهام کمک کنم. استفاده از استادان مجرب و باتجربه و اروپا دیده و تدریس با متد روز و غیره از جمله مزیتهایی است که همه آموزشگاه روی آن تأکید میکنند. زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، آفریقای جنوبی شناخته می شود گه جمعیت آن ها حدود 400 میلیون نفر می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های این موسسه برگزاری دوره ها هم به صورت حضوری و هم آنلاین🖥 می باشد. حتی در کشورهای پیشرفته مانند آمریکا، اروپا و استرالیا، والدین از کودکی کودکان خود را به کلاس تدریس خصوصی زبان چینی می فرستند تا برای آن ها آینده ای روشن رقم بزنند. آموزش زبان به من حس خوبی رو میداد که شاید هیچ جایی نمیتونستم تجربه کنم. من وقتی که 7 ساله بودم به اصرار و در واقع اجبار پدر و مادرم شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردم. این موسسه اکنون دوره های آموزشی زبان در سنین و سطوح مختلف به صورت حضوری و آنلاین را در دستور کار دارد، همچنین تربیت متخصصان در دوره های مربوط مطابق نیاز بازار کار به بهترین صورت ممکن در کلاس های تربیت مدرس تحت نظر اساتید مجرب انجام می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید