آموزشگاه زبان سیمرغ – فراگیری متفاوت

در این مطلب ما رزومه اساتید، نظر کاربران و چندین معیار دیگر را درنظر گرفته ایم زیرا موفقیت یک هم وطن برای مان مهم است. اساتید، مدیریت و کیفیت تجهیزات و تدریس در این دو موسسه بصورت کشوری و منظم کنترل می شود و کیفیت قابل قبولی دارند. جدیدترین مطالب در زمینه آموزش زبان انگلیسی و رزرو آزمون تعیین سطح و برگزاری دوره های مرتبط با آموزش زبان انگلیسی بخشی از فعالیت های قابل توجه این آکادمی خوشنام به شمار می روند. در این صورت شما از سایرین متمایز خواهیدشد و خیلی زود اعتبار قابل قبولی پیدا خواهیدکرد. در واقع استقبال از این آموزشگاهها نشان دهنده نیاز افراد جامعه به یادگیری زبان است که این نیاز روز به روز بیشتر از گذشته احساس میشود. از طرفی دیگر از آنجایی که سنین کودکی و نوجوانی بهترین زمان برای یادگیری است، رونق در آموزشگاههایی که در بخش کودک و نوجوان فعالیت میکنند، بسیار بیشتر شدهاست. نداشتن سوء پیشینه، داشتن صلاحیتهای لازم حراستی، و سن بالای 30 سال از دیگر موارد مهمی است که فرد حقیقی باید برای اخذ مجوز داشته باشد.البته به آقایان شرط تاهل را نیز اضافه کنید.

در کل چنین زبانی را می توان در درجه متوسط از نظر زبان های دیگر دانست. 2- صدور موافقت اصولی آموزشگاه زبان به منزله اخذ مجوز راه اندازی نمی باشد و متقاضیان دارای موافقت اصولی می بایست با ارائه مدارک لازم نسبت به ارائه در خواست راه اندازی به منطقه آموزش و پرورش مورد نظر اقدام نمایند پس ازاخذ موافقت منطقه با راه اندازی متقاضی در منطقه ( درزمینه تاسیس آموزشگاه زبان ترمیک) متقاضی می بایست نسبت به معرفی ساختمان واجد شرایط به منطقه مورد نظر جهت تایید ساختمان توسط کارشناسان آموزش و پرورش اقدام نماید پس از تایید کارشناسان آموزش و پرورش بستگی به نوع مجوز در خواستی(مجوز آموزشگاه زبان)بازرسین اداره اماکن مراحل تایید ساختمان را آغاز می نمایند. نکته مهم: اگر در شهرستانی هستید که هیچ موسسه ای در این لیست برای آن معرفی نشده است قطعا پیشنهاد می کنیم که در یکی از شعب زبان سرای سفیر یا کیش ثبت نام کنید. شما با هر سطحی از زبان هستید تنها کافیست با یکی از شعبات ما تماس بگیرید تا با مشاورین مجرب آموزشگاه به صورت حضوری و غیر حضوری صحبت کنید و با توجه به شرایط شما، بهترین راهنمایی ها را برای پیشبرد اهدافتان در اختیار شما قرار دهند.

با ما تماس بگیرید. افرادی که می خواهند در کم ترین زمان ممکن، زبان انگلیسی را یاد بگیرند می توانند با شرکت در این دوره ها خیلی سریع زبان انگلیسی را یاد بگیرند. آموزشگاه زبان هیراد ، با دپارتمانی متشکل از برجسته ترین اساتید تهران و اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار کننده دوره های حضوری و آنلاین زبان انگلیسی ، دوره های IELTS ، دوره های مکالمه فشرده ، دوره های بحث آزاد ، دوره های آمادگی آزمون OET ، آزمون PTE ، دوره های آموزش لغت و دوره های آزمون های داخلی کشور مانند MSRT ، TOLIMO و دوره های زبان آلمانی ، ترکی و زبان فرانسه ویژه تمامی سنین می باشد . در کلاس های فشرده ایی که در موسسه تهران زبان برگزار می شود، زبان آموزان مهارت های مختلف از جمله مهارت های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و مکالمه را به خوبی یاد می گیرند و علاوه بر این دایره لغات و و اصطلاحات آنها افزایش پیدا می کند. آموزشگاه زبانهای خارجی توانش با روشهای نوين و با رویکرد يافتن راههای بهتر و شادتر، آموزش زبان را به صورت مفهومی و علمی با روشهايی كه شوق و ميل كودكانه را تحريك كند، با طراحی ويژه كودكان و با مدرسان تحصيلكرده و مجرب در زمينه كار با كودكان، بر اساس استاندارد مدارس كمبريج انگلستان، بهمراه استفاده از راههای ارتباطی همچون؛ نقاشی، نمايش فيلم و شعر، به كودكان دلبند شما آموزش میدهد.

در صورتیکه ثبت موضوع آموزش زبان در اداره ثبت شرکت ها به منزله مجوز فعالیت نمی باشد و باید نسبت به اخذ مجوز رسمی فعالیت از ارگانهای ذیربط که در حال حاضر فقط وزارت آموزش و پرورش می باشد اقدام نمود توضیح اینکه سایر ارگانهایی که قبلا در زمینه صدور مجوز آموزشگاه زبان فعال بوده اند به هیچ عنوان مجوز جدیدی در این زمینه صادر نمی نمایند و برای اخذ مجوز آموزشگاه زبان فقط می بایست به ادارات آموزش و پرورش استانها مراجعه نمود نکته مهم اینکه در برخی از مواقع این مجوزها به صورت حقوقی و در برخی دیگر به شکل حقیقی صادر میشوندو متقاضیان می بایست درباره تفاوت حقیقی با حقوقی اطلاعات کافی داشته باشند اینها، همان نکات مهمی هستند که باید پیش از شروع کار نسبت به آنها اطلاعات مفید و کاربردی به دست آورد. متاسفانه برخی از افراد تصور میکنند که فقط با ثبت موضوع آموزش زبان در اداره ثبت شرکت ها، قادر به فعالیت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید