آموزشگاه زبان شهر ری – پیام دیپلمات

حوزه فعالیت آموزشگاه زبان پردیسان در زمینه ارائه خدمات آموزشی و برگزاری کلاس های مکالمه زبان انگلیسی ، مکالمه فرانسه ، مکالمه آلمانی ، مکالمه ترکی استانبولی به طور حضوری، گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی، اختصاصی ویژه دانشجویان دانشگاه ها، اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی کشور، کارمندان ادارات و شرکت ها، نهادها، مدارس و مهدکودک ها در قالب دوره های فشرده و نیمه فشرده، عادی برگزار می شود. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان در کشور بردارند. برای مشاهده لیست کامل مدرسین، آموزشگاهها و موسسات و گروههای آموزشی زبان انگلیسی بر روی عبارت مشاهده لیست کامل مدرسین زبان کلیک کنید. در ادامه تعدادی از بهترین آموزشگاههای زبان تهران و لیست 20 آموزشگاه خوب و با سابقه زبان در تهران ارائه می شود. شما می توانید جهت ثبت نام و برخورداری از خدمات آموزشگاه هیراد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی به وب سایت این آموزشگاه مراجعه نمایید.

چنانچه در دوره های خصوصی ما ثبت نام کنید ، . برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی و پیشرفت سریع در آموزش زبان می توانید به آموزشگاهای زیر مراجعه کنید. شما می توانید در دوره آنلاین IELTS و دیگر دوره های آنلاین تلکس شرکت کنید و از پشتیبانی بی قید و شرط و بینظیر اکسیر لذت ببرید. از دیگر دوره های آموزش زبان انگلیسی سخن برتر کلاس مکالمه زبان انگلیسی و دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی می باشد. مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – گواهینامه بین المللی ISO در مدیریت کیفیت، رسیدگی به شکایات مشتریان، کیفیت مراکز آموزشی، مدیریت یادگیری زبان و مدیریت کیفیت در خدمات آموزشی – آموزش مکالمه زبان انگلیسی و فرانسه بهصورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده در الگوهای زمانی مختلف. آموزشگاه زبان جهانی با مجوز رسمی از شورای عالی انفورماتیک – آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای خدمت به مردم منطقه تهرانپارس شمالی و خیابان استخر از سال 86 شروع به فعالیت کرده و اکنون با بیش از یک دهه فعالیت در خدمت عزیزان میباشد. مرکز مهارت آموزی دیاکو دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش دوره های مهارت آموزی زبان انگلیسی را از سال ۱۳۸۴ برگزار می نماید.

آموزش آنلاین زبان نیازمند تخصص و مهارت است و بدون داشتن این مهارت نمی توان نیاز مخاطب امروز را برآورده کرد. این موسسه هم به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان در تهران فعالیت نمی کند ولی اساتید خوب زبان را به شما معرفی خواهد کرد. یکی از کارهایی که ازهمان بدو شروع کلاسهای مجازی توسط مجموعه پیام دیپلمات در نظر گرفته شد به روز کردن دانش اساتید مجموعه و اساتید کشور به امر آموزش مجازی از طریق برگزاری وبینارهای آموزش مجازی و برگزاری دوره های ویژه برای تدریس مجازی بوده است به طوری که تا کنون بالغ بر صدها نفر از اساتید مجموعه و اساتید دیگر در کشور از دوره های مجازی برگزار شده توسط مجموعه استفاده کرده اند. بهره مندی از سیستم های پیشرفته و دوره های آموزش زبان انگلیسی از روش های سمعی و بصری و اعطای مدرک معتبر توسط این موسسه از بهترین کالج آموزشی زبان انگلیسی و همچنین برگزاری دوره های آموزش زبان در سطوح مختلف نام موسسه سفیر گفتمان را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسیمطرح کرده است. نه تنها جزوه معدود مراکز برگزاری این دو آزمون است بلکه بهترین اساتید و روش تدریس برای کسب بالاترین نمره در این دو آزمون را دارد.

آموزشگاه مدرسان شریف که یکی از موسسات خاص در این زمینه می باشد و به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی به شمار می رود در برگزاری دوره های معتبر آیلتس و تافل به یک موسسه شاخص و برگزیده تبدیل شده است. موسسه آیلتس آفرینش همواره به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در صدر این مجموعه قرار می گیرد. تمامی دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان به صورت حضوری و غیرحضوری صورت می پذیرد؛آموزش غیر حضوری به این صورت است که شما پس از ثبت نام به صورت تلفنی در آموزشگاه پردیسان از طریق نرم افزارهای ارتباطی، فراگیری زبان مورد نظر خود را آغاز می نمایید. موسسه زبان ایران کمبریج علاوه بر کلاس های حضوری، دوره هایی نیز به صورت آنلاین تشکیل می دهد و به این ترتیب افرادی که زمان کافی برای شرکت در کلاس های حضوری ندارند، می توانند به راحتی در این دوره های آنلاین ثبت نام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید