آموزشگاه زبان هیواد، آموزش آیلتس (IELTS) – آموزشگاه زبان انگلیسی

سری کتابهای Cambridge IELTS و Test Builder به عنوان کتب اصلی تدریس میشوند. سری کتابهای Vocabulary for IELTS به عنوان منابع کمکی استفاده میگردد. الان که بیشتر وقتت رو توی خونه هستی، فرصت خیلی خوبی داری که به کارهای عقبافتاده رسیدگی کنی،؛ مثل آموزش زبان انگلیسی یا هر زبان دیگهای. از دیگر دستاوردهای ما می توان به کتاب خود آموز سوئدی به زبان ساده A به تالیف آرش عبدالله ده که نتیجهی سالها تجربه وی در حوزه زبان سوئدی میباشد، اشاره کرد. حتما برای یک بار هم که شده، تجربه رفتوآمد به آموزشگاه زبان یا منزل استاد زبان خصوصی رو داشتی. تلاش ما بر این است که گرامر را از دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی خود حذف کرده و بجای کتاب از متریال های ذیگر مانند مجله،فیلم و موزیک استفاده کنیم که در زیر به ضورت مختصر به توضیح آن می پردازیم. این 14 زبان شامل زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، هلندی، ژاپنی، کره ای، چینی، سوئدی، عربی، هندی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی و ترکی استانبولی هستند.

این اساتید علاوه بر مهارت در زبانهای مورد تدریس خود از تجربه زندگی در کشورهایی برخوردارند که زبان مورد یادگیری شما صحبت میکنند. شنیدن و تقویت مهارت شنیداری در زبانهای مختلف علاوه بر رشد قدرت شنیداری باعث رشد مغز در تشخیص کلمات و تمییز دادن مفاهیم از یکدیگر میشود. طبق تحقیقات، کودکانی که زبان دوم یاد میگیرند بسیار باهوشتر از همسالان خود مفاهیم را یاد گرفته و درک میکنند. یکی از روشهای مؤثر برای ارتقاء توانمندی مغز در درک مفاهیم و خلاقیت و همچنین افزایش فرصتهای پیشرفت در زندگی، آموزش زبان است. در کلاس های فشرده ایی که در موسسه تهران زبان برگزار می شود، زبان آموزان مهارت های مختلف از جمله مهارت های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و مکالمه را به خوبی یاد می گیرند و علاوه بر این دایره لغات و و اصطلاحات آنها افزایش پیدا می کند. از سال 1389 تاکنون آموزشگاه زبان گستر یزد توانسته با برگزاری دوره های متعدد ترمیک و فشرده زبان های خارجی درگروه های سنی مختلف ، زبان آموزان باسطح زبانی بسیار عالی را پرورش دهد و در این سالها توانسته ایم این عزیزان را در رسیدن به اهدافی مثل مکالمه و قبولی در آزمون های بین المللی و تدریس زبان های خارجی مورد حمایت و هدایت قرار دهیم.

در نتیجه زبان آموزان بعد از گذراندن این دوره ها می توانند نمره قبولی در این آزمون ها را به دست آورند. بر این اساس آموزشگاه پردیسان با توجه ویژه به این موضوع اقدام به برگزاری دوره های آموزشی متنوع ویژه خردسالان ، کودکان و نوجوانان نموده است. زبان آموزان با ثبت نام در این دوره ها می توانند دانش زبان انگلیسی خود را تا حد زیادی ارتقا دهند. باید بهترین آموزشگاه زبان در تهران در موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی باشد تا تمام زبان آموزان با هر وسیله نقلیه ای چه شخصی و چه عمومی بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. تجربهی سالها آموزش زبان سوئدی به فارسی زبانها به ما این امکان را داده است که نیازها و خواستههای زبان آموزان را شناسایی کنیم و مسیر آموزش سوئدی را به شکلی مناسب و با کیفیت برای آنها در نظر گیریم. کلاسهای زبان آنلاین در تیکا این قابلیت را دارند تا در زمان و ساعت دلخواه شما تشکیل شوند. آموزشگاه زبان برتر تمرکز زیادی بر دوره های آنلاین دارد و با تشکیل این دوره ها به افرادی که امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارند، کمک بزرگی می کند. یکی از دوره هایی که در آموزشگاه زبان ایران اروپا تشکیل می شود، دوره های ترمیک ویژه افراد بزرگسال است.

تمامی دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان به صورت حضوری و غیرحضوری صورت می پذیرد؛آموزش غیر حضوری به این صورت است که شما پس از ثبت نام به صورت تلفنی در آموزشگاه پردیسان از طریق نرم افزارهای ارتباطی، فراگیری زبان مورد نظر خود را آغاز می نمایید. محتواهای آموزشی کانون زبان در دوره های آنلاین، مشابه کتاب های آموزشی دوره های حضوری بوده و از نظر نکات آموزشی تفاوتی بین کلاس های آنلاین و حضوری وجود ندارد. موسسه زبان آکادمی علوم ایران واحد شهرک امید در سال ۱۳۹۳ در محل مجتمع فرهنگی شهرک امید فعالیت خود را آغاز نموده است. کانون زبان ایران یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین موسسات آموزشی در ایران است و سال های زیادی است که به فعالیت مشغول است. تقریبا تمام دنیا به این زبان تسلط حداقلی را دارند و با کمک این زبان، میتوانید بسیاری از نیازهای خودتان در سایر کشورها نیز رفع کنید. به دلیل این محبوبیت و پرکاربرد بودن، افراد زیادی از قدیم به انگلیسی علاقه مند شده اند و همیشه طرفداران آن زیاد بوده است. زبان اسپانیایی نیز همانند زبان فرانسه از طرفداران زیادی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید