آکادمی علوم ایران واحد تهرانپارس – آموزشگاه زبان انگلیسی و IELTS

آموزشگاه زبان PLi با نام رسمی موسسه زبان پرشیا با مجوز رسمی از آموزش پرورش، با توجه به تیم متخصص، مدرسان ارشد با تجربه سالها تدریس زبان انگلیسی و تجارب کاری در کسب و کار های مختلف نه تنها به عنوان مدرس بلکه به عنوان متخصصین که کاربرد زبان را در کسب و کار می دانند به زبان آموزان کمک نمایند، مدرسان آموزشگاه زبان PLi با دقت فراوان و مصاحبه های تخصصی انتخاب می شوند. جهت شرکت در دوره های تخصصی آیلتس ، شما باید دوره های جنرال آموزش زبان را حداقل تا سطح Pre- Intermediate گذرانده باشید تا بتوانید با شرکت در دوره های تخصصی که در طی 120 ساعت آموزشی ارائه می شود شرکت نمایید. استانداردهای بالای کلاس های زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد، مهم ترین دلیل برای حفظ کیفیت آن در طی سال ها بوده است. اگر تعیین سطح دقیق انجام نشود ممکن است کلاس برای شما کسل کننده و یا بسیار سخت باشد و شما انگیزه کافی برای ادامه کلاس را نداشته باشید. ۶- ضروری نبودن برگزاری آزمونهای تعیین سطح جهت استخدام مدرس برای کسانی که دارای این مدرک میباشند.

همه روزه از ساعت 8 صبح الی 9 شب با آموزشگاه پردیسان تماس گرفته و مشاوره و تعیین سطح آنلاین یا حضوری رایگان شوید: ((انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی)) کودکان، نوجوانان، بزرگسالان. آموزشگاه زبان گات شعبات زیادی دارد که یکی از آنها در محدودهی پونک قرار گرفته و با ده سال سابقهی آموزشی به آموزش زبانهای زندهی دنیا ازجمله انگلیسی، آلمانی، کرهای، ترکی استانبولی، دانمارکی، چینی، فرانسه، روسی، ایتالیایی، ژاپنی، سوئدی، هلندی و غیره میپردازد. بر مبنای این رویکرد، در شروع کار تیمی پنجنفره از اعضای جوان و تحصیلکرده تشکیل شد که تجربهی بالایی در امر مدیریت و آموزش داشتند و هنوز هم تمامی اهداف و تغییرات جدید در جلسات همین تیم مورد بررسی و تأیید قرار میگیرد. ۴- دارندگان گواهینامه تیسول کانادا میتوانند در هر جای دنیا به کار مشغول شوند. وزارت کار و نیروی انسانی کانادا تأثیر مثبت دارندگان این گواهی را درکانادا مورد بررسی قرار داده و آن را معتبر شناخته و تأئید کرده است. مراکز آموزش زبان در جهان، اکنون با دقت بیشتری اساتید خود را انتخاب می کنند و گواهی TESOL CANADA با ۲۴ سال سابقه در کانادا و سایر کشورها، جایگاه خود را در بین استانداردهای کسب نیروی انسانی در صنعت آموزش تثبیت کرده است.

هر روز تعداد فراوانی از اساتید زبان از کشورهای خاور میانه و آسیائی تقاضا دارند در کشور خودشان دوره های TESOL را بگذرانند و گواهی معتبری با مُهر و تأیید وزارت کار و امور خارجه کانادا دریافت کنند در شغل حرفه ای خود ارتقاء یابند. اما برای کشورهای آسیائی و خاورمیانه، بر اساس تقاضا و تجارب کسب شده، دوره ها به صورت حضوری اجرا می شوند. و اما باید گفت که در کانون زبان ایران، به دلیل عمومی تر بودن، کلاس ها معمولا شلوغ تر بوده، کیفیت تجهیزات به اندازه جمعیت پاسخگو نیست. اما اگر هم چنان نیاز به مشاوره با ما دارید، هر زمان می توانید از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی از توضیحات کامل تر پشتیبانان استفاده کنید. به این منظور، دوره ای فشرده به مدت ۱۲ روز برای دارنده گان مدارک کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مرتبط و همینطور دارندگان 5.7 IELTS و کسانی که حداقل ۵ سال است بطور رسمی به تدریس زبان در سطوح پیشرفته فعالیت دارند اجرا می شود. ۳- اهتمام به امر تدریس و کسب درآمد خصوصاً برای پوشش هزینه تحصیل حتی برای کسانی که در کشورهای دیگر در رشتههای دیگر تحصیل مینمایند. اساتید زبان در کشورهای خاور میانه و آسیا که تقاضا دارند در کشور خودشان دوره های TESOL را بگذرانند و گواهی معتبری با مُهر و تأیید وزارت کار و امور خارجه کانادا دریافت کنند از طرق مختلف با CANADA TESOL تماس می گرفتند.

در اکثر کشورها، دیپلم TESOL صادره از کانادا هم تراز با مدرک کاردانی و در کانادا و آمریکا معادل یک سال یا ۴۲ واحد دانشگاهی بوده و می تواند درب های بیشتری را بروی فرصت های شغلی و ادامه تحصیل بگشاید. ۳- گواهینامهها مستقیما توسط تیسول کانادا صادر میشود و دارای اعتبار از وزارت اموزش و پرورش کانادا و وزارت کار کانادا می باشد. تدریس خصوصی زبان انگلیسی به شدت به تکنیک ها و روش هایی که مدرس به کار می برد و هم چنین ابزارهایی که برای آموزش از آنها استفاده میکند بستگی دارد. طول دوره ۶ هفته شامل ۵۰ ساعت کلاس تئوری و ۳۰ ساعت شامل کار عملی، گزارش نویسی و دمو میباشد. دوره ها بصورت مجازی، هیبرید و حضوری اجرا می گردد. سفارت ایتالیایی بیان می کنند که زبان ایتالیایی راحت ترین زبان اروپایی است که می توانید آن را یاد بگیرید. سیستم اموزشی کتاب سفارت yedi iklim می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید