اخذ مجوز آموزشگاه زبان – مشاوره تاسیس آموزشگاه – اندیشه آسیا

عادت خواندن را در خود ایجاد کنید و سعی کنید کلمات جدید را هر روز یاد بگیرید. برخی از این کلاس ها را می توانید در زیر ببینید. خودآموزی یا انتخاب کلاس های آموزشی – کاملاً به این بستگی دارد که آیا می خواهید خود مطالعه کنید یا مربیگری مناسب برای مطالعه کسب کنید زیرا به مهارت زبان و سطح راحتی شما بستگی دارد. اما برای کشورهای آسیائی و خاورمیانه، بر اساس تقاضا و تجارب کسب شده، دوره ها به صورت حضوری اجرا می شوند. بدون در نظر گرفتن بهتر بودن هر کدام از این گزینه ها، در اینجا می خواهیم ببینیم که آموزش زبان خارجه چه تاثیری می تواند بر زندگی داشته باشد و ضرورت این آموزش برای افراد مختلف چیست. حالت آزمون مورد نظر، مکان مورد نظر، تاریخ و محل مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام کنید. در این مطلب ما رزومه اساتید، نظر کاربران و چندین معیار دیگر را درنظر گرفته ایم زیرا موفقیت یک هم وطن برای مان مهم است.

چگونه انگلیسی را جزئی از زندگی روزمره خود کنیم؟ برای تقویت مهارت انگلیسی خود، مدتی را برای مطالعه صرف کنید زیرا در نتیجه به توسعه مهارت های مطالعه کمک می کند. همچنین پکیج های متنوعی با توجه به زمان و نیاز افراد طراحی و اجرا می شوند. در ادامه با توجه به نیاز کشور، آموزش زبانهای خارجی را در برنامه خود قرار داد و در حال حاضر با بیش از 120 شعبه در سراسر ایران، بهترین آموزشگاه زبان در تهران محسوب میگردد. با توجه به ویژگی های حرفه ای نام برده شده از این مجموعه، به جرات می توان لقب یکی از بهترین آموزشگاه زبان در تهران را به گات داد. هر مهارت در یک مقیاس 9 درجه ای (از 0 – آزمون نداده تا 9 – کاربر متخصص) رتبه بندی می شود. ما درک می کنیم موفقیت در آزمون آیلتس برای شما سرنوشت ساز است.💪 بنابراین آماده سازی شما برای کسب نمره لازم هدف اصلی ما در این دوره خواهد بود.هدف اصلی از برگزاری دوره های آنلاین در زبان نگار دسترسی آسان تمامی مردم ساکن تهران و شهرستان ها به یک کیفیت آموزشی می باشد سطح کیفیت آموزشی و اساتید یکسان بوده است. و در رشته هايانگليسي – آلماني – فرانسه – عربي- روسی- چینی – ایتالیایی – هلندی – اسپانیایی – ترکی استانبولی و سوئدی دانشجويان بسياري را تعليم داده که در حال حاضر بسياري از فارغ التحصیلان با موفقیتی که کسب کرده اند توانسته اند در رشته تحصیلی شان مشغول به کار شوند ویا اگرتصمیم به ادامه تحصیل داشته اند با بارعلمی بالایی که کسب کرده اند در دانشگاههای معتبر خارج از کشور در حال ادامه تحصیل اند.

در ایران فقط و فقط موسسه گاما توان علمی ارایه دوره آیلتس برای نمره های بالاتر از ۶ را دارد. موسسه گاما بهترین آموزشگاه زبان تهران بوده و تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد موسسه گاما میباشد و تنها موسسه ای می باشد که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است. مدرک آیلتس از تاریخ دریافت به مدت 2 سال اعتبار دارد، اما سازمان های میزبان حق دارند تاریخ انقضای خود را تعیین کنند. برای موسسات آموزشی در تمام کشورهای خارجی، ماندگاری استاندارد آیلتس 2 سال است. بنا به تقاضای آنان، هم اکنون در کشورهای کانادا، ایاالت متحده، مکزیک، کاستاریکا، کره جنوبی، چین، تایلند، هند، پاکستان و ایران این امر اجرائی گردیده و اخذ این گواهی منجر به ارتقاء مقام و حقوق فوری آنان شده و درب هائی از فرصت های شغلی در سراسر جهان را برای آنان گشوده است. در مرکز تخصصی زبان هیراد دوره های چهارمهارت آیلتس با حضور اساتید مجرب و با تجربه بصورت گروهی و خصوصی، حضوری و آنلاین، متناسب با شرایط متقاضیان برگزار میشود.

شما با هر سطحی از زبان هستید تنها کافیست با یکی از شعبات ما تماس بگیرید تا با مشاورین مجرب آموزشگاه به صورت حضوری و غیر حضوری صحبت کنید و با توجه به شرایط شما، بهترین راهنمایی ها را برای پیشبرد اهدافتان در اختیار شما قرار دهند. پس اگر متقاضی یادگیری این ۳ زبان هستید با مراجعه یا تماس با موسسه گاما از جزییات دوره ها مطلع شوید. با ما تماس بگیرید. موسسه زبان سفیر گفتمان اولین ارائه دهندهی سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش در کلاس به همراه آموزش آنلاین در فضای مجازی، در 20 اردیبهشت ماه 1378 با افتتاح اولین شعبه در منطقهی قلهک تهران آغاز به کار کرد. در کلاس های فشرده ایی که در موسسه تهران زبان برگزار می شود، زبان آموزان مهارت های مختلف از جمله مهارت های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و مکالمه را به خوبی یاد می گیرند و علاوه بر این دایره لغات و و اصطلاحات آنها افزایش پیدا می کند. آموزش بر اساس متد معرفی شده سازمان GOETHE باشد. حالت آفلاین: برای ثبت نام آفلاین، می توانید شخصاً در نزدیکترین شعبه مراکز مورد تایید سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کرده و ثبت نام کنید. این آموزشگاه قبل از ثبت نام افراد، آزمون تعیین سطحی از آنها می گیرد و به این ترتیب زبان آموزان در سطحی که برای آنها تعیین شده، آموزش می بینند.

دیدگاهتان را بنویسید