انتخاب شال و روسری – Tjoor

همچنین نرم بودن و گوله نشدن این گونه پارچه ها نیز همیشه مورد توجه مردم قرار داشته است. همچنین تا انتهای مقاله با ما همراه باشید، تا همه چیز را راجب انواع شال و روسری های هر فصل برایتان توضیح دهیم. می دونین که ما چندین مدل فرم صورت داریم که مناسب با همون بهتره آرایش کنیم، موهامون رو درست کنیم، زیور آلات بخریم و در نهایت شال و روسری سر کنیم… حالا مناسب با فرم صورتت شال و یا روسری انتخاب کن! به گزارش«شایانیوز» اما از قسمت های مهم برا یک خانم شال و روسری هستش که دیگه تنها پوششی برای پوشاندن مو و سر نیست و به عنوان یک المان جذاب در یک استایل محسوب میشود که هم انتخاب اینکه شال باشه یا روسری مهمه، هم رنگ و طرحش و هم رنگ پوست شما و فرم صورت و تیپی که در نظر دارید! با ویژگی هایی که عنوان کردیم از پارچه نخی بدون هیچ دغدغه ای می توان در فصل های گرم استفاده کرد که یکی از پرمصرف ترین موارد آن در دوخت شال و روسری نخی خواهد بود. برای مثال سبز و قرمز، رنگ های مکمل هستند و انتخاب یکی به عنوان مانتو و دیگری برای شال یا روسری، انتخاب مناسبی به نظر می رسد.

بهترین انتخاب برای شما، سفید، لیمویی، صورتی روشن، آبی روشن، رنگهای پاستلی و بسیاری از تناژهای رنگ سبز خواهد بود. در همین راستا چند رنگ مناسب شال که میتونین با مانتوی بنفش سِت کنین مثال میزنیم. رنگهای درخشان این مدلها کاملاً برای شال و روسری مجلسی مناسب است. برای داشتن یک استایل کلاسیک روسری گزینه مناسب تری است و شما را جذاب تر و البته خاص تر می کند. اگر صورتی مربعی شکل دارید بهتر است لبه های چانه و فک را گرد کنید، شال بهترین گزینه برای شماست و به نسبت روسری جذابیت بیشتری خواهید داشت. شالها بهترین گزینه برای صورتهای مستطیل شکل است. خنک بودن جنس نخی برای استفاده از آن در فصول گرما از اهمیت زیادی برخوردار است. کمتر عرق کردن با استفاده از شال و روسری نخی در مقایسه با دیگر جنس های شال و روسری یک موهبت بسیار خوب تلقی می شود. میتوان از آن تمام فصول استفاده کرد و کمتر چروک میشود. در خرید شال و روسری نخی باید دقت زیادی کرد چرا که استفاده از پارچه پنبه ای دلیل بر مرغوبیت پارچه نخواهد بود. حتماً روسری یا شال مورد نظر را با رنگ های مختلف در زیر صورت خود بگیرید، به اثری کە رنگ مورد نظرتان بر روی صورت شما می گذارد دقت کنید که آیا رنگ صورت شما را باز می کند یا اینکه رنگ صورتتان را تیره تر می کند.

در هنگام خرید ست کیف و شال باید دقت نظر بالایی به خرج داد و نکته های مختلفی را مد نظر قرار داد تا به درستی بتوان آن ها را با مانتو و … این شال نخی مدل ۱۴۰۰ بسیار زیبا را به دلیل هارمونی رنگی که دارد می توان با مدل لباس های مختفی ست کرد. روسریهای قواره بزرگ زیبا و راحتتر هستند. و مزيت بزرگ فروشگاه مركزي اين است كه بسيار بسيار بزرگ است. نوع دیگری از صورت ها ذوزنقه ای هستند، در این صورت ها عرض پیشانی از عرض چانه بزرگ تر است و پیشانی بسیار باز و بزرگ است. رنگ جدید پنتون، خلاقیت و نوآوری را با خود به همراه آورده زیرا پس از شیوع کرونا زندگی همه دچار تغییر شده است؛ اکنون که یک دوره منزوی و دور از اجتماع به پایان رسیده و استانداردها در حال تغییر هستند، این رنگ اعتماد به نفس میبخشد و خلاقیت افراد را زنده خواهد کرد تا از تغییرات استقبال کنند. خب با توجه به اینکه در سال 2022، آبی بنفش رنگ انتخابی شرکت پنتون بود برای عید نوروز نیز این رنگ بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در ستهای نیمه رسمی، نکتهی مهم رنگ است و معمولا کسانی که برای ظاهرشان ارزش زیادی قائلند، روی ست رنگی نیمه رسمی مانور میدهند.

در واقع انتخاب کردن رنگ سفید برای ست کردن کیف روسری تا حدودی ریسک می خواهد. این رنگ هم با خاکستری و زرد روشن به خوبی ست میشود. از روسریهایی با رنگهای خیلی روشن یا بیش از حد کمرنگ استفاده نکنید، چرا که ممکن است این رنگها پوست شما را بیحال نشان دهند. رنگ های روشن باعث نشاط بخشیدن به چهره ی فرد می شود به همین دلیل برخی از خانم ها ترجیح می دهند از رنگ های شادی برای شال و روسری خود استفاده کنند. چه رنگ شالی به مانتوی بنفش میاد؟ اگر صورت بیضی شکلی دارید شما خوش شانس هستید و همه مدل شال و روسری بهتون میاد. ستاره | سرویس مد و پوشاک – از اهمیت شال و روسری نمیتوان به راحتی گذشت. این محتوا توسط تیم تخصصی “عمده معرفی” به منظور آشنایی هر چه بیشتر فعالان حوزه ی پوشاک عمده ایران با تولید کنندگان، عمده فروشان و پخش کنندگان پوشاک ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید