انتخاب شال و روسری – Tjoor

رنگهای خنثی یعنی سفید، مشکی و خاکستری نیز انتخاب مناسبی برای این رنگ پوست هستند. اگر هم وضعیتی میان این دو مورد دارید، رنگ پوست شما خنثی است. افرادی که رنگ پوست خنثی دارند در دسته افراد خوش شانس قرار میگیرند زیرا در انتخاب رنگ روسری و شال، هیچ گونه محدودیتی ندارند. روسری در انواع مختلف با اینکه در ایران کاربرد حجاب را دارد، اما کاربردهای مختلفی در دنیای مد و فشن دارد که تمام آنها میتوانند ظاهر و استایل افراد را متفاوت کنند. این افراد میتوانند بسته به سلیقه خود رنگ شال و روسری خود را از میان تمام طیفهای رنگی از سرد تا گرم انتخاب کنند. دایره رنگ، به دو دسته رنگ های گرم و سرد و نیز رنگ های مکمل و مشابه و متضاد تقسیم می شود. در انتهای مطلب هم دو فیلم آموزش بستن شال به روش خاص و جالب برایتان گذاشته ایم. بسیاری از خانم ها با وجود داشتن شال و روسری های متعدد فقط یک مدل بستن یا پوشیدن شال و روسری را بلد هستند و در مهمانی های مختلف با همان مدل روسری شان را می پوشند. برای مثال اگر مانتویی با سبک کلاسیک و مجلسی به تن می کنید، بهتر است روسری و شال خود را نیز متناسب با آن انتخاب کنید و از پوشیدن شال و روسری سنتی با الیاف طبیعی پرهیز کنید یا اگر مانتویی با طرح سنتی بر تن می کنید، شال و روسریتان را هم سنتی انتخاب کنید.

اگر پوست تیره ای دارید، هرگز به سراغ رنگهای تیره ای مثل قهوهای، بنفش تیره، آبی تیره و… هرساله با توجه به نیاز بازار ها و همچنین حضور مسافر ها و زائر های زیاد محصولات قابل توجه ای تولید می کنند. روسری های ابریشمی: از پیله های کرم ابریشم ساخته می شوند. اگر نگاهی به فشن شوها و جدیدترین ترندهای لباس و اکسسوری در سال ۲۰۲۲ بیندازید، متوجه می شوید که در اکثر مدل ها از روسری برای پوشش سر استفاده شده است. شال و روسری بدون شک میتواند هدیه مناسبی برای خانم ها باشد.مثلا اگر تصمیم گرفته اید به یک خانم لباس هدیه بدهید،موضوع سایز مطرح است.اما اگر بخواهید روسری یا شال هدیه بدهید نیازی به دانستن سایز فرد مورد نظر نیست. برای مثال، می توانید یک مانتو پارچهاي راهراه رابا یک شال طرحدار شطرنجی، و یا یک مانتو طرح خالدار رابا یک شال چهارخانه ست کنید. اگر چشمان شما رنگ های روشنی چون آبی و سبز دارد، انتخاب روسری و شال هم رنگ با آن، موجب می شود جلوه رنگ چشمانتان بیشتر شود. اگر پوست متوسط و گندمی دارید، یعنی پوستی که نه خیلی روشن است و نه خیلی تیره، انتخاب وسیعی از رنگها را پیش رو دارید.

در این مقاله تلاش داریم که شما را با اصول کلی ست کردن شال و روسری، بر اساس موارد گفته شده آشنا کنیم. ما در این مقاله هر آنچه که مربوط به مدل های شال و روسری بود را از لحاظ طرح و رنگ مورد بررسی قرار دادیم. هر چه قدر قواره روسری بزرگتر باشد راحتتر خواهید بود، اما ممکن است در فصل تابستان قواره های بزرگ دست و پاگیر و بزرگ کلافه کننده باشد. یک فرد بسیار کوچک در یک روسری بزرگ بافت غرق خواهد شد. یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب شال و روسری مناسب، توجه به رنگ صورت، چشم ها و موها است. شال و روسری ایتالیایی یکی از برند های پر فروش در کشور می باشدکه با توجه به کیفیت بالایی که دارد، در کنار کالاهای ایرانی فروش فوق العاده بالایی را به خود اختصاص داد است. دختران و زنان عموما در تلاش برای نشان دادن خود در هیئتی زیبا و متناسب، همواره موارد زیادی را مورد توجه خود قرار می دهند.

برای ست کردن شال و روسری باید به موارد زیادی همچون مدل مانتو و روسری، طرح مانتو و روسری، شناخت انواع رنگ ها و چگونگی هماهنگ سازی رنگ مانتو و روسری، رنگ پوست صورت و چشم ها توجه کنیم. 4. برای گرفتن آب اضافی شال یا روسری، هیچ وقت آن را فشرده نکنید. از شال و روسریهایی با رنگهای خیلی روشن و متمایل به سفید استفاده نکنید چون حتماً اطرافیانتان به شما خواهند گفت که مثل ماست شدهاید! اما اگر قصد دارید هم مانتو و هم روسریتان را طرح دار انتخاب کنید، بهتر است هر دوی آنها دارای رنگ زمینه ای و اصلی یکسان باشند و نیز اگر قصد دارید از مانتو و روسری ساده یا به اصطلاح استایل مونوکروم استفاده کنید، بهتر است از زینت آلات و اکسسوری درخشان (شاین) استفاده نکنید و همچنین آرایش غلیظ نداشته باشید. رنگهای درخشان این مدلها کاملاً برای شال و روسری مجلسی مناسب است. تصور کنید کە از یک روسری خوشتان آمده است و آن روسری یا شال دارای چند رنگ متفاوت است، شما از دو یا سه رنگ آن خوشتان می آید اما نمی دانید از بین این چند رنگ کدام را انتخاب کنید. از این رو سعی کنید مدل انتخابیتان را از چند فروشگاه قیمت بگیرید و سپس خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید