انواع پارچه های لباسی – برنس مد

به یاد داشته باشد که با توجه به این موضوع که پارچه بابوس حالت کشی ندارد در انتخاب سایز لباس های دوخته شده با این پارچه باید دقت بیشتری داشته باشید. اگر می خواهید دو پارچه پلی استر را به هم بدوزید باید بدانید پارچه های پلی استر با هم تفاوت دارند. پارچه زبرا یکی از انواع پارچه های خنک و سبک است، که از آن می توان برای دوخت انواع لباس و مانتو از جمله مانتو زبرا آستردار که در فروشگاه اینترنتی ایواز پلاس موجود است، استفاده کرد. اگر از مانتویی خوشتان آمد که از جنس پارچه لینن است برای خرید آن تردید نکنید. جالب است بدانید که پارچه ابر و بادی غالبا تک رنگ است. نخ ویسکوز یک نوع الیاف طبیعی است که طی فرایند های خاص به انواع پارچه تبدیل می شود و یک همکاری موفق بین تکنولوژی های بشر و طبیعت به حساب می آید. یکی از انواع پارچه هایی که در سال های اخیر محبوبیت زیادی در بین افراد پیدا کرده است، پارچه شیمر است. یکی از پارچه های بسیار محبوب در بین تولیدکنندگان مانتو پارچه بابوس است. اما جای نگرانی نیست پارچه های نخی بسیار راحت اتو می شوند فقط باید زمانی که پارچه هنوز نمدار است اتوکشی کنید.

برای اتوکشی پارچه وال، زمانی که لباس هنوز اندکی نم دار است و کامل خشک نشده است اتوکشی کنید و درجه اتو را نیز در پایین ترین حد ممکن قرار دهید زیرا در درجه های بالا ممکن است بافت ظریف پارچه آسیب ببیند. این پارچه از مواد زائد مانند پلاستیک های صنعتی و تورهای ماهیگیری ساخته شده است. این نوع پارچه ها از الیاف گیاه های مختلف به وجود می آیند. پارچه هایی که با نام الیاف طبیعی در بازار وجود دارد در ظاهر ممکن است اندکی کلفت تر از سایر پارچه های نخی و تابستانی بنظر برسند اما واقعیت این است که این پارچه ها با توجه به پایه گیاهی ای که دارند؛ بسیار برای فصل های گرم سال مناسب اند. شیمر پارچه براقی است که پوشیدن آن چشم همگان را به شما خیره می کند. نوع نخها یا الیاف و ساختار و نحوه قرارگیری آنها در کنار یکدیگر ساختمان پارچه و خصوصیات فیزیکی آن را بهوجود میآورند. ازآنجاییکه پردازش این منسوجات ناتمام انجام شده، رنگ اغلب آنها کرم یا خاکستری است و میتوانند پایهای مناسب برای رنگآمیزی باشند. البته قیمت گران پارچه چرمی و اینکه فروشندگان پوشاک پارچه مصنوعی را به جای پارچه طبیعی میفروشند هم تاثیر زیادی روی این مسئله گذاشته است.

در نهایت باید دستورالعمل های پیشنهادی مربوط به شستشو را اعلام کنید تا آزمایشگاه از این دستورالعمل ها برای آزمایش ثبات رنگ پارچه و دوام آن استفاده نماید. برای شستشو این مدل پارچه با توجه به جنس خوب و با دوام آن نیاز به رعایت نکات خاصی نیست. دمای شستشو: با توجه به این که این پارچه از پنبه ساخته شده است، بهتر شستشو و آبکشی آن را با آب ولرم و زیر 40 درجه انجام دهید. پس از قرار دادن لباس در محلول آب و پودر صابون به مدت یک ساعت، به آرامی لباس از جنس پارچه وال را آبکشی نمایید. برای جلوگیری از آبرفت احتمالی پارچه قبل از استفاده، پارچه را آبکشی کنید. یکی از جدید ترین پارچه هایی که راه خود را در میان مدل های مختلف لباس ها به ویژه برای دوخت مانتو های تابستانی باز کرده است و از محبوبیت زیادی نیز برخوردار شده، پارچه زبرا است. محبوبیت این پارچه در سراسر دنیا بسیار زیاد است و یکی از انواع پارچه هایی که الیاف آن از جنس پنبه بوده و قدمت زیادی دارد.

از جمله لباس هایی که از این پارچه دوخت می شود مدل های مختلف مانتو شامل مانتو آریون ترکیبی آستین شکلاتی است که می توانید برای خرید آن به سایت فروشگاه اینترنتی ایواز پلاس مراجعه کنید. شماره سوپر استاندارد جهانی نیست و استاندارد شماره سوپر از یک کارخانه به کارخانه دیگر متفاوت است. اما جنس پارچه های پلی استر با هم تفاوت دارد و برای این که ببینید پارچه تان پلی استر است یا نه ، نیاز به نمونه دارید. اگر شما هم در فصل تابستان به دنبال جنس پارچه ای برای مانتو و سایر لباس های خود هستید، که در عین زیبایی و لطافت و راحتی، خنک و تابستانی نیز باشد، حریر یک انتخاب جذاب و هیجان انگیز است. حالا آتش را خاموش کنید و مطمئن باشید که شعله ای روی پارچه و کبریت باقی نمانده است. لینن یک پارچه مناسب بدون آب رفت است که می توانید برای دوخت انواع لباس از آن استفاده کنید. هر چه درصد نخ های طبیعی آن بیشتر باشد، ساتن مرغوب تر است. پارچه ای نسبتا جدید است که از خمیر چوب به دست می آید و خواص آن مشابه پارچه ی ریون است.

دیدگاهتان را بنویسید