انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکیاستانبولی

هدف اصلی از افزایش شعبه های آن، تنها دسترسی آسان تمامی مردم ساکن تهران و شهرستان ها می باشد و به هیچ عنوان جنبه ی مادی نداشته است چون مدیر تمامی شعب تنها یک نفر بوده و سطح کیفیت آموزشی و اساتید یکسان بوده است. این آموزشگاه متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه و برجسته ترین اساتید تهران و رضایت ۹۸/۵ درصدی زبان آموزان در مقاطع سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهرانپارس) به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان در تهران به شمار می آید. در آموزشگاه زبان انگلیسی سخن برتر، ما با استفاده از اساتید مجرب در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و همین طور با استفاده از جدیدترین متدهای روز در زمینه آموزش زبان انگلیسی و تمرکز بر روی مکالمه به تدریس زبان انگلیسی می پردازیم. جهت دستیابی به این مهم، از ابتدا موسسه زبان آفاق سیستم آموزشی خود را بر اساس سیستم استاندارد و شناخته شده آکادمی آکسفورد OXFORD ACADEMY کشور انگلستان تدوین نموده و از کتاب های معتبر انتشارات یورک YORK PUBLICATIONS، که برای سالیان متمادی ناشر تخصصی کتاب های آموزش زبان بوده است، بهره گرفته است. این موسسه به خاطر سیستم آموزشی منحصر به فردی که دارد، به عنوان یکی از برترین موسسات آموزشی زبان در تهران شناخته شده است و افراد زیادی در این موسسه در حال یادگیری زبان هستند.

موسسه زبان سفیر گفتمان اکنون با 22 سال سابقهی درخشان به عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور با 102 شعبه در تهران و مراکز استانهای کشور و یکی از بهترین آموزشگاه زبان در تهران شناخته شده است. سفیر گفتمان اکنون با 102 شعبه در تهران و شهرستانها( 15 واحد برادران و خواهران، 4 واحد آیلتس، یک واحد فرانسه و یک واحد ترجمه نیز 83 واحد در شهرستان ها) یکی از موسسات پیشرو در زمینه آموزش زبان در کشور است. بعلاوه بیست کشور دیگر، زبان انگلیسی را به عنوان یکی از دو یا چند زبان رسمی معرفی می کنند. این زبان نسبت به زبان های دیگری مثل چینی یا لهستانی که از زبان های سخت هستند، در درجه متوسط و حتی آسان قرار می گیرد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی و دوره های مجازی یا هایبرید یکی از گزینه هایی است که در ایران آکسفورد انجام می گیرد. در بهترین آموزشگاه زبان در تهران، تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند از طریق روش های مختلف زبان انگلیسی را به زبان آموزان یاد بدهند و همچنین این زبان را در تمام بعد ها مانند نوشتاری و دیداری و شنیداری یا روخوانی به آن ها می آموزند.

شما حتما به این مدرک برای تحصیل و یا مهاجرت نیاز خواهید داشت. آموزشگاه زبان گات به علت داشتن یک دهه سابقه در حوضه آموزش زبان و استقبال خوبی که طی این سالها از موسسه شده است سعی کرده است تا به روز ترین متد آموزشی را از منابع روز دنیا و سفارت ها جمع آوری کند و فیلتر های سختی برای استخدام استادان زبان قرار دهد تا به این صورت به روز ترین متد ها و بهترین استادان را گردهم آورد و بتواند بستری نوین و عالی را برای آموزش زبان آموزان خود فراهم کند . این گواهی معتبر قابل ترجمه بوده و دارای کد پیگیری می باشد و از هر کجای دنیا قابل استعلام می باشد. ما می دانیم که هیچ دو زبان آموزی یکسان نیستند، به همین دلیل ما دوره خود را متناسب با سطح یادگیری ، انگیزه ها و شیوه زندگی افراد متناسب می کنیم. مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هستند. موسسه زبان ایران کمبریج با بکارگیری از مشاورین با تجربه این امکان را به مراجعین و زبان آموزان خود میدهد که از درست ترین تصمیم و مشاوره بهره مند شوند.

برای تجربه این فضای عالی میتوانید هر چه زودتر با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید. اعضای این تیم با بهره گرفتن از درجه های علمی و سال ها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان در کشور بردارند. وجه تمایز دوره های آکادمی آنلاین زبان دوره های مشابه سایر موسسات برگزاری جلسات پشتیبانی و مشاوره فردی دز طول ترم علاوه بر جلسات آموزشی میباشد و این امکان را به شما می دهد که بنوانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و با ارائه راهکارهای فردی توسط تیم پشتیبان دوره آموزشی سودمد با سطح یادگیری بالا را تجربه کنید. کافی ست در سایت ثبت نام کنید، دوره خود را انتخاب نمایید و در ساعت مقرر در کلاس به صورت آنلاین از هر جای ایران حضور پیدا کنید. تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد موسسه گاما میباشد و تنها موسسه ای می باشد که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید