انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکیاستانبولی

موسسسه گات همچنین آموزش زبان آلمانی کاربردی مکالمه و گرامر براساس متد اصلی سفارت آلمان از سطح A1 تا c2 تدریس می کند.این موسسه کلاس های آلمانی خود را بصورت دوره های ترمیک گروهی، دوره های فشرده و نیمه فشرده، تدریس خصوصی، دوره های گروهی و خصوصی بصورت آنلاین برگزارمی کند.در صورتی که زمان شما کمتر ا یک سال باشد با شرکت در دوره های فشرده(vip) سه جلسه سه ساعته در هفته به سطح b2 برسید. درموسسه گات زبان چینی براساس متد 345 تدریس و در کنار کتاب های معرفی شده توسط سفارت از منابع کمک آموزشی دیگر نیزاستفاده می کند، دوره های زبان چینی گات را در 6 سطح بصورت گروهی و خصوصی میتوانید شرکت کنید. آکادمی زبان اکسیر، با شعارِ “یک سبکِ زندگی”، عمیقا بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف تمرکز کرده و باور دارد موفقیت، به جز با ایجاد یک سبک زندگی اصولی امکان پذیر نمی باشد. البته این نتیجه فقط درصورتی به دست میآید که دانشآموز طبق برنامه درسی پیش برود. مزیت دوره های خصوصی این است که روز و ساعت کلاس طبق زمان خالی زبان آموز تشگیل می شود و در صورتی که زبان آموز از استاد رضایت نداشته باشد، موسسه اقدام به تغییر استاد می کند.

آموزشگاه اکسیر کلاس هایی به صورت خصوصی ویژه مکالمه زبان انگلیسی برگزار می کند و افرادی که قصد یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را دارند، می توانند با شرکت در این دوره های خصوصی زبان انگلیسی خود را تا حد زیادی تقویت کنند. اساتیدی که در این آموزشگاه تدریس می کنند، در حوزه زبان انگلیسی تخصص دارند و در نتیجه افرادی که از آموزشگاه ایران کانادا فارغ التحصیل می شوند، سطح علمی بالایی دارند. زبان آموزانی که در مقاطع پیشرفته این موسسه آموزش می بینند، این فرصت را دارند که در این آموزشگاه تدریس کنند و به این ترتیب می توانند خیلی سریع پیشرفت کنند. زبان آموزان در این کلاس ها از طریق دیدن فیلم و اخبار این امکان را دارند تا در مهارت های اصلی زبان انگلیسی پیشرفت کنند. تنها در صورت رضایت کامل از کلاس آموزش زبان و همینطور استاد خود شهریه کلاس خود را پرداخت خواهید کرد. آموزشگاه زبان سفیر دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش بوده و همچنین دارای گواهی نامه بین المللی در مدیریت کیفیت، کیفیت مراکز آموزشی و مدیریت کیفیت خدمات آموشی است و به همین دلیل یکی از برترین موسسات آموزشی می باشد.

آموزشگاه زبان پردیسان با مجوز آموزش و پرورش در حال حاضر با ۹ شعبه فعال در سطح شهر تهران در حال ارائه خدمات آموزشی زبانهای انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ترکی استانبولی به زبان آموزان گرامی می باشد. موسسه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه ایی در تهران است که عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد و همچنین Oxford University Press در ایران می باشد. ECCS یک سیستم آموزشی حمایتی است که در آن با آموزش، نظارت و ارزیابی مستمر، نقاط ضعف و قوت زبانآموز بررسی و برنامه درسی اختصاصی برای هر زبانآموز طراحی میشود. آموزشگاه زبان اسپیکان به خاطر برنامه ریزی های فردی و آزمون های پیشرفته ایی که برای زبان آموزان برگزار می کند، به عنوان یکی از موسسات معتبر و پیشرفته شناخته می شود. اکسیر آیلتس IELTS Elixir، چکیده ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی به علاوه سال ها تفکر، تجربه و تحقیق آموزشی است که به سادگی نوشیدن، کمک می کند متقاضیان آیلتس بر این آزمون چیره شوند. اکسیر شروع فعالیتش با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره IELTS بود و با برند “اکسیر آیلتس” شناخته شد. از جمله فعالیت های دیگر این آموزشگاه برگزاری دوره های مبتدی و پیشرفته آموزش زبان انگلیسی به صورت کاملا حرفه ای می باشد.

این آموزشگاه با تشکیل کلاس هایی به طور رایگان برای رفع اشکال زبان آموزان، کمک بزرگی به پیشرفت زبان آموزان می کند زیرا این کلاس ها نتیجه مطلوبی در پیشرفت علمی زبان آموزان ایفا می کنند. کلاس های آموزشگاه زبان آفاق به صورت آنلاین و حضوری از سطوح پایه برای کودکان و بزرگسالان تا سطوح پیشرفته IELTS،CPE، … اساتید این آموزشگاه با استفاده از موسیقی و فیلم در کلاس های آموزشی بر روی مکالمه زبان انگلیسی تمرکز می کنند. علاوه بر این ویروس کرونا باعث تمرکز بیشتر بر روی آموزش آنلاین در سطوح مختلف تحصیلی (از مهد کودک تا مراکز عالی آموزشی) شده است. این موضوع باعث می شود تا دانشجویان کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی به جای یادگیری طوطی وار زبان انگلیسی را به صورت مفهومی بیاموزند تا ماندگاری این زبان در ذهن آن ها بسیار طولانی تر باشد. زبان سوئدی: ایرانیان بسیار زیادی در سال های گدشته به سوئد مهاجرت کرده اند و برای همین یادگیری زبان سوئدی همیشه در ایران طرفداران زیادی داشته است. زبان روسی: زبان روسی به علت نزدیکی ایران به کشور روسیه و روابط زیاد تجاری و سیاسی این دو کشور بسیار مورد علاقع زبان آموزان بوده است. به علت نفوذ سیاسی ، نظامی و اقتصادی بریتانیای کبیر در قرن 18 و پس از آن حضور قدرتمند نظامی و سیاسی و اقتصادی آمریکا در قرن بیستم زبان انگلیسی به عنوان زبان اداری در سراسر جهان شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید