انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکیاستانبولی

دپارتمان زبان های خارجی زبان نگار بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران است که مأموریت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبانهای زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، تولید و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بین المللی، طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه تعریف می نماید. چرا که ما در این آموزشگاه با استفاده از بروزترین متدهای آموزشی، بروزترین منابع آموزش زبان و باتجربه ترین اساتید همراه شما هستیم. در آیلتس برای افزایش هر یک نمره ، فرد تلاش بسیاری را باید انجام دهد و فاصله علمی یک نمره بسیار زیاد است. چقدر طول میکشه تا من مدرک آیلتس بگیرم؟ آموزشگاه زبانهای خارجی سفیر اندیشه کار خود را درسال ۱۳۸۰ با هدف نشر و گسترش زبان انگلیسی شروع کرد.فعالیت این آموزشگاه ابتدا با نام گروه گنجینه زبان انگلیسی شکل گرفت وبه مدت ۱۳ سال ادامه داشت تا در نهایت نام سفیر اندیشه را برگزید و با توسعه کار خود از بهترین اساتید برجسته استان در تمامی زبان های تحت پوشش استفاده نمود.شعار ما رضایتمندی شما است وهمواره در این راه تمام تلاش خود را می نماییم.

آموزشگاه زبان های خارجی تمدن (وندایی) به عنوان اولین و بهترین آموزشگاه آنلاین در استان البرز و ایران، از یکم اسفند ماه سال 1398 کلیه کلاس های خود را در تمامی مقاطع به صورت آنلاین برگزار کرده و در این راستا با بهره گیری از بهترین پلتفرم های آموزش آنلاین، نرم افزاهای کمک آموزشی به روز، زیر ساخت های مناسب و همکاری با مدرسان تعلیم دیده در حوزه آموزش آنلاین، بهترین عملکرد را نسبت به آموزشگاه های دیگر داشته و بدون وقفه در برگزاری کلاس ها به روند آموزش ادامه داده است. در این راستا این مرکز با بهره گیری از اساتید و مدرسین مجرب دانشگاه و همچنین استفاده از لابراتوارهای مجهز ویژه یادگیری زبان انگلیسی و سیستمهای آموزشی نوین و کارآمد، فضایی مناسب و جدی برای یادگیری زبان انگلیسی فراهم میآورد. موسسه زبان آکادمی علوم ایران واحد شهرک امید در سال ۱۳۹۳ در محل مجتمع فرهنگی شهرک امید فعالیت خود را آغاز نموده است.

مرکز تخصصي آموزش زبانهاي خارجي زبان نگار در سال ۱۳۸۱ با اخذ مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی تاسيس شد از همان ابتدا فعالیت تخصصی خود را در خصوص زبانهای خارجی با توجه به نیازمندیهای زبان آموزان و مراکز آموزشی ارتقاء داده است و بیش از یک دهه است که در این زمینه با تدوین برنامه های سنجیده و کارشناسی در رابطه با آزمونهای مختلف سفارت فعالیت می نماید. در آموزشگاه زبان سخن برتر (موسسه فرهنگی هنری سرای اندیشه آسمان) شما هیچ هزینه ای در ابتدا پرداخت نمی کنید. اگر بهترین نباشد یکی از بهترین ها در تمام ایران است. در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی حضوری و آنلاین موسسه زبان سخن برتر ما با استفاده از جدیدترین متدهای روز و با تمرکز بر مکالمه زبان انگلیسی بجای آموزش گرامرهای پیچیده و استفاده از استادان مجرب یا استاد Native زبان انگلیسی به تدریس زبان انگلیسی به تمام لهجه های عمده آن مانند امریکن و بریتیش می پردازیم تا بهترین آموزشگاه زبان در تهران باشیم.

برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران به واحد مشاوره موسسه زبان سخن برتر تماس بگیرید. و در رشته هايانگليسي – آلماني – فرانسه – عربي- روسی- چینی – ایتالیایی – هلندی – اسپانیایی – ترکی استانبولی و سوئدی دانشجويان بسياري را تعليم داده که در حال حاضر بسياري از فارغ التحصیلان با موفقیتی که کسب کرده اند توانسته اند در رشته تحصیلی شان مشغول به کار شوند ویا اگرتصمیم به ادامه تحصیل داشته اند با بارعلمی بالایی که کسب کرده اند در دانشگاههای معتبر خارج از کشور در حال ادامه تحصیل اند. با توجه به نقش و جایگاه زبان انگلیسی در ارتباطات و نیز لزوم قبولی در آزمونهای معتبر بین المللی و جهت ادامه تحصیلات عالی در داخل و خارج از کشور، مرکز آموزش زبان انگلیسی موسسه آموزش عالی آیندگان تنکابن – آموزشگاه زبان رستا با کسب مجوز از وزارت آموزش و پرورش، به عنوان یکی از موسسات برتر آکادمیک در کشور، اقدام به برگزاری دورههای عمومی و تخصصی(عادی و فشرده) آموزش زبان انگلیسی نموده است. کسب بالاترین امتیاز از فراگیران آموزشگاه زبان تمدن (وندایی) در سایت مشاغل استان البرز خود گواه این ادعاست. به شما این اطمینان را می دهیم که با شرکت در کلاس های آنلاین موسسه زبان های خارجی تمدن (وندایی) شاهد پیشرفت خود به بهترین شکل و در کوتاهترین زمان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید