انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکیاستانبولی

ما در ایران آکسفورد با تکیه بر آخرین متد های دانشگاه آکسفورد تمرکز اصلی را بر روی مکالمه زبان قرار می دهیم. در این مطلب سعی ما بر این بوده است تا بتوانیم آموزشگاه های برجسته را در این زمینه به شما معرفی کرده و انتخاب را به شما واگذار کنیم. ما همچنین دوره های آمادگی تمام آزمون های بین المللی زبان های خارجی مانند آیلتس IELTS، تافل، PTE، آزمون های سفارت های فرانسه، آلمان، اسپانیا و… برگزاری آزمون های دوره ای و منظم در زمینه آیلتس توانسته است نام این موسسه را بر سر زبان ها بیندازد. شعار موسسه ما You Are What You Speak (زبان شما شخصیت شماست) می باشد. ما آموزش زبان را به صورت علمی انجام می دهیم. لطفا پس از مطالعه مقاله سوالات خود را زیر همین پست مطرح نمایید و یا تجربه حضور در این موسسات را با بقیه به اشتراک بگذارید.. در حقیقت می توان گفت یادگیری زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد و این روزها بسیاری از شرکت های تجاری و بین المللی، مسلط بودن به زبان انگلیسی را ملاک مهمی برای استخدام کارمندان می دانند.

درموسسه گات زبان چینی براساس متد 345 تدریس و در کنار کتاب های معرفی شده توسط سفارت از منابع کمک آموزشی دیگر نیزاستفاده می کند، دوره های زبان چینی گات را در 6 سطح بصورت گروهی و خصوصی میتوانید شرکت کنید. موسسسه گات همچنین آموزش زبان آلمانی کاربردی مکالمه و گرامر براساس متد اصلی سفارت آلمان از سطح A1 تا c2 تدریس می کند.این موسسه کلاس های آلمانی خود را بصورت دوره های ترمیک گروهی، دوره های فشرده و نیمه فشرده، تدریس خصوصی، دوره های گروهی و خصوصی بصورت آنلاین برگزارمی کند.در صورتی که زمان شما کمتر ا یک سال باشد با شرکت در دوره های فشرده(vip) سه جلسه سه ساعته در هفته به سطح b2 برسید. قبل از هر چیز بیایید ببینیم اصلا اهمیت پیدا کردن یک موسسه زبان با کیفیت و استاندارد بالا چرا مهم است. با بیش از 70 ساعت در هفته به صورت کاملا رایگان در اختیار زبان آموزان خود قرار می دهد. ما در ایران آکسفورد بیش از ۲۰ زبان زنده دنیا را آموزش می دهیم. زبان آموزانی که در این موسسه آموزش می بینند، این امکان را دارند که بعد از دریافت مدرک معتبر و گذراندن دوره های TTC کار تدریس را انجام دهند.

زبان آموزان می توانند در موسسه سخن برتر مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی را با بهترین روش های آموزشی یاد بگیرند. از آن جایی که سیستم آموزشی موسسه گات بسیار پیشرفته است، این آموزشگاه به یکی از برترین مراکز آموزشی تبدیل شده است. در یک موسسه زبان خوب باید به شما انگیزه تزریق شود تا یک زبان را یاد بگیرید. خصوصیات یک موسسه زبان خوب را بشناسید؟ ما معتقدیم اگر شما یک زبان خارجی را خوب یاد بگیرید، هیچ وقت در استفاده از آن شک نمی کنید و همیشه با اعتماد به نفس می توانید از آن زبان استفاده کنید. آموزشگاه زبان اسپیکان با دارا بودن ده سال سابقه تدریس در زمینه زبان انگلیسی، یکی از بهترین موسسات زبان در تهران محسوب می شود. یکی دیگر از روش های جذاب یادگیری زبان انگلیسی، خواندن مقالات مختلف در مجلات و روزنامه های انگلیسی زبان می باشد. از دیگر اهداف موسسه زبان آفاق می توان به پشتیبانی، مشاوره و همراهی مستمر با والدین زبان آموزان در همه مراحل آموزشی فرزندان ایشان اشاره کرد تا از حصول نتیجه دلخواه و پیشرفت فرزندان دلبند خود اطمینان حاصل کرده و بستری امن، پویا و مؤثر را برای تمرکز بر یادگیری فراهم نمایند.

موسسه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه در ایران می باشد که عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد و Subscriber اصلی Oxford University Press در ایران می باشد. ایران کمبریج در زمینه زبان انگلیسی بسیار مجرب و کارآزموده است و در شهر تهران یکی از بهترین هاست. شما در کنار کلاس های نرمال زبان انگلیسی باید کلاسی بروید که فقط صحبت کنید و از آن لذت ببرید. شما باید از همان ابتدا با متد های مکالمه محور کار را شروع کنید تا اعتماد به نفس صحبت کردن را داشته باشید. دانشمندان زیادی در این حوزه دانش و فناوری های به روزی ارائه می دهند که اگر مورد توجه قرار نگیرند ( که در بسیاری موارد مورد توجه قرار نمی گیرد) شما با یک سیستم قدیمی پیش می روید و هزینه و زمان بسیاری را از دست می دهید. انتخاب یک موسسه زبان که با نیاز های شما سازگاری داشته باشد در زمان شما صرفه جویی بسیار زیادی انجام می دهد و برعکس می توان گفت اگر در انتخاب خود اشتباه کنید زمان بسیار زیادی را از دست خواهید که می تواند برایتان بسیار گران تمام شود. بر اساس رتبه بندی های نهادهای آموزشی و وبسایت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور موسسه زبان گاما با برتری در ۳ زمینه آموزش زبان شامل انگلیسی( آیلتس )، زبان آلمانی و زبان ترکی استانبولی توانست رتبه اول را بین کل موسسات آموزش زبان کشور به خود اختصاص دهد.

دیدگاهتان را بنویسید