ایده های فروش شال و روسری در اینستاگرام برای تازهکارها

شالها و روسریها بر اساس نوع طرح و نوع پارچه به کار رفته در آن انواع مختلفی دارند و انتخاب شال و روسری متناسب با هر فصل و هر موقعیت مکانی علاوه بر آنکه ظاهری آراسته، زیبا، جذاب به همراه دارد بلکه موجب میشود که کسانی که ما را میبینند شخصیت ما را بر اساس تیپ و طرز پوششمان قضاوت کنند. دلیل این تنوع قیمت در تنوع کیفیت و نوع بافتها و جنس پارچهها میباشد. روسری زنانه ترک مدل یلدای ترکمن از جنس پنیه، پلی استر و الیاف نخی میباشد. مدل روسری نخی بزرگ یکی دیگر از ترندهای سال ۱۴۰۱ است که به خوبی روی سر قرار می گیرد و برای ست کردن با لباس ها و انواع مانتوهای تابستانی بسیار مناسب است. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید روسری یکی از ترندهای جذاب سال ۲۰۲۲ محسوب می شود و به شیوه های متفاوتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. شاید روسری و شال برای خیلی از ما تنها جنبه حجاب داشته باشد، اما باید بدانید که در دنیای مد از روسری و شال برای رنگ بخشیدن به استایل و زیباتر نشان دادن لباس نیز استفاده می شود. نکتۀ بسیار مهم که صاحبان فروشگاههای شال و روسری اینستاگرامی باید به آن توجه داشته باشند این است که شال و روسری یکی از بهترین گزینهها برای هدیه دادن است.

1. جنس شال : نکته دیگری که در هنگام خرید ست کیف و شال باید مد نظر قرار داد، جنس شال می باشد. در این مورد این مسئله باید به این نکته توجه داشته باشید که طرح هایی که روی شال و روسری چاپ می شوند یا نقاشی می شوند بسته به سن و سلیقه ای که افراد دارند باید متفاوت باشد، برای مثال طرح هایی مانند بوته جقه، گل و … آنها در تنوع بالایی از طرح ها در بوتیک ها موجود هستند که با توجه به سلیقه شخصی و استایل خود میتوانید از هریک از آنها بهره مند شوید. شال و روسری اولین چیزی است که در پوشش یک زن جلوه میکند و باعث می شود سلیقه و تیپ آن شخص مشخص شود. تنوع رنگی باعث شده بتوانیم با ساده ترین و زیباترین شال و روسریها به چهره و پوشش خود زیبایی ببخشیم. جالب است بدانید که امسال به روسری بدون اینکه به عنوان ابزاری برای حجاب نگاه شود، برای پوشش سر استفاده می شود. به مرور زمان، استفاده از شال و روسری در فصل های مختلف و به روش های متفاوتی مورد استفاده قرار گرفت و به ابزاری برای حجاب، گرم کردن سر و همچنین زیبایی بخشیدن به تیپ و استایل تبدیل شد.

همه برندهای شال و روسری از طرحهای هنری استفاده می کنند اما طرحهای شنل در این باره شهرت بیشتری دارند و زیبایی کار این برند بر کسی پوشیده نیست. پارچه روسریهای لمه شاین بسیار ریزی دارند، که باعث شده است جذابیت و زیبایی این پارچه دوچندان شود. ترند امسال شال و روسری لمه و شال حریر ساده و روسری شاین دار هستند. را توصیه میکنند. همچنین استفاده از شالهای با طرح ساده و هماهنگ با مانتو و شلوارتان نیز مناسب است؛ اگر جنس شالتان لوکس مثل ساتن و ابریشم و .. نباشد. اگر موهای ساده و تیره دارید، بهتر است از رنگ های سردی چون خاکستری، آبی، بنفش و نقره ای استفاده کنید اما اگر رنگ موهای شما روشن است، از رنگ های روشن و گرم چون صورتی، نارنجی، بنفش روشن، آبی روشن و … اما این مدل شال جدید ۱۴۰۱ عرض بسیار کمی دارد و شما می توانید بدون تا زدن آن را روی سرتان قرار دهید.

این مدل روسری را هم بهتر است به صورت یک طرفه روی شانه بیندازید و از گره زدن آن بپرهیزید تا طرح کلی آن به خوبی معلوم شود. برای استفاده از این مدل روسری دخترانه شما می توانید از روسریهای فوق العاده کوچک و یا روسری سایز نرمال تا متوسط استفاده نمایید. ۷۵ : همان سایز کوچک روسری است و بیشتر در جنسهای لوکسی مثل ابریشم و ساتن تولید میشود. مدل دیگر روسری ساتن که در اندازه های کوچک و متوسط دوخته میشود، روسری های چارخونه در طیف رنگی خاکستری و کرمی هستند که از ترندهای پر و پاقرص استایل های پاییزه اند. از طرفی مدل بستن روسری جدید به پشت سر به یکی از ترندهای تزئین موها در سال ۲۰۲۲ تبدیل شده و برای مهمانی های خودمانی نیز ایده مناسبی محسوب می شود. این مدل بستن روسری جدید را میتوانید برای اواخر بهار و تابستان استفاده کنید. در مدل های مجلسی با دارا داشتن قوارهای بلند و زیبا میتواند در فروشگاها از فروش بسیار خوبی بهره مند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید