ایده های فروش شال و روسری در اینستاگرام برای تازهکارها

این نوع محصولات به گونه منحصر به فرد تولید می شوند که پارچه و طرح موجود در روسری و یا شال در کیف نیز استفاده شده است. مدل های اسپرت شال و روسری های اچ پی اس با دارا داشتن کیفیت پارچه بسیار عالی همیشه از انتخاب های خانوم های شیک پوش میباشد شاید مهم ترین اشکال ان را بتوان قیمت ان نام برد مدل شال و روسری های اچ پی اس با دارا داشتن قیمت بسیار بالا میتواند بسیاری از خانوم ها و فروشندگان را هنگام خرید عمده از خرید منصرف کند.قیمت شال و روسری های اچ پی اس در مدل های باکیفیت بصورت عمده بین ۱۶ الی ۲۰ میباشد. در بازار شال و روسری تهران میتوان برندهای متعددی را یافت اما تولیدی HPS از برندهای خوش نام این بازار میباشد. در کنار پارچه هایی که می توان از آن ها برای تولید شال و روسری استفاده کرد رنگ های مناسب شال و روسری از اهمیت بالایی برخوردار هستند، به دلیل این که شال و روسری مخصوص بانوان تولید می شود باید روی زیبایی آن ها تمرکز زیادی شود، از جمله عواملی که می تواند بر زیبایی پارچه ی شال و روسری تاثیر بگذارد رنگ شال و روسری است.

استفاده از رگالها، در نظر گرفتن قفسههای مخصوص شال و روسری، تنوع دادن به نحوهی چیدمان محصولات، بهره بردن از سردیسهای ویترینی از جمله پیشنهادهایی است که میتوانید از آن برای این کار بهره ببرید. جنس ساتن، ابریشم و لمه: این جنسها مخصوص فروشگاههای اینستاگرامی است که به تمام سلیقههای مشتریهای خود احترام میگذارند. ولي شال و روسري هاي تولیدی HPS براي هر مغازه اي لازم است چون تنوع بسيار بالا و قيمت پاييني براي مشتري اي كه جنس را براي مصرف شخصي ميخرد دارد. پارچه ی ابریشمی: یکی از بهترین انتخاب هایی که می توان برای تولید شال و روسری در فصل بهار داشت استفاده از پارچه ی ابریشمی در تولید شال و روسری است، البته توجه داشته باشید که این نوع پارچه نسبت به سایر پارچه ها از قیمت بیشتری برخوردار است اما با عین حال از جمله پارچه های مناسب برای شال و روسری در فصول گرم و سرد سال است. و پارچه ها درواقع توليد خود اچ پي اس است و قيمت تمام شده ي كار بسيار كمتر از توليدي هاي ديگه است. البته به گفته ي برند ها اين كار خيلي برايشان سود دهي چنداني ندارد؛ چون تولیدی HPS شال و روسري را به قيمتي كه خودش جين جين ميفروشد به برند ها ميدهد، و همين باعث شده معمولا فروش خود تولیدی HPS بسيار بيشتر باشد.

این برند با دارا داشتن کیفیت پارچه بسیار مطلوب و همچنین دارا بودن قیمت مناسب نسبت به کیفیت در بازار رقابتی شال و روسری توانسته است رقابت بسیار عالی و خوبی را ایجاد کند. ولي در چاپ ديجيتال ما ميتوانيم ١٠٠رنگ مختلف روي پارچه داشته باشيم البته ميزان قيمت تمام شده ي چاپ ديجيتال خيلي بيشتر است. تنوع طرح و همچنین کیفیت مطلوب پارچه به صورت مشهود میتواند زیبایی را به مخاطب القا کند. شاید این کار در نگاه اول کار سخت و دشواری باشد اما با توجه به آناتومی اندام خود، فرم صورت و رنگ پوستتان به راحتی می توانید مانتو و شال مورد نظرتان را با هم ست کنید. از آن روسری های خوش آب و رنگ که روی پوست اکثر افراد به زیبایی می نشیند. البته مقدار دقيق هنوز به دست كسي نرسيده كه خيلي ام مهم نيست. یکی از مهم ترین نیازهایی که در بازار شال و روسری کشور مشاهده میشود، نداشتن بستهبندی شکیل برای شال و روسریها است. به نحوی که اگر مشتری یکی از روسریها یا شالهای ویترینی را پسند کرد، بتوانید نمونههایی از آن را به سرعت در اختیارش قرار دهید.

همچنین یکی از مناسبترین جنسها برای فصلهای گرم است. برای همین بهتر است ابتدا مانتویی که قصد خرید آن را دارید انتخاب و رنگ آن را بدانید. شال و روسری هایی که طرح های چهارگوش دارند را انتخاب نکنید. کسانی که دارای صورت های مربع شکل هستند ، چانه و فک حالت چهارگوش دارند و باید هنگام سر کردن روسری یا شال لبه های صورت خود را به شکل گرد نشان دهند . خرید شال و روسری کار بسیار سلیقهای است و البته به دلیل تنوع بسیار زیادی که در این محصولات وجود دارد، بعضا کار سخت و چالشی نیز میشود. لمس آن بسیار نرم است و در زمستان گرما می بخشد. انتخاب شال و روسری با رنگ هایی مانند: صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم و رنگهای روشن گزینه های انتخابی بسیار مناسبی برای شما است که رنگ پوست تیره ای دارید. و همانند فرش فروشي شال و روسري هارا چيده اند و ميتوانيد با حوصله و صبر اجناس را انتخاب كنيد. چرا راهاندازی فروشگاه اینستاگرامی شال و روسری توصیه میشود؟ فروشگاه مركزي كه داخل تهران خيابان ناصر خسرو جنب وزارت دارايي است. و اسامي اي ابتكاري به كار ميبرد كه تا كنون در شال و روسري كسي نشنيده است.

دیدگاهتان را بنویسید