بهترین آموزشگاه زبان تهران سال 1400از دید متقاضیان-10تای برتر

بطوری که دارندۀ این مدرک بعنوان مدرس بین المللی زبان انگلیسی معرفی میشود و میتواند در تمامی دنیا در آموزشگاه ها و کالجهای دولتی و خصوصی مشغول به کار شود. و در رشته هايانگليسي – آلماني – فرانسه – عربي- روسی- چینی – ایتالیایی – هلندی – اسپانیایی – ترکی استانبولی و سوئدی دانشجويان بسياري را تعليم داده که در حال حاضر بسياري از فارغ التحصیلان با موفقیتی که کسب کرده اند توانسته اند در رشته تحصیلی شان مشغول به کار شوند ویا اگرتصمیم به ادامه تحصیل داشته اند با بارعلمی بالایی که کسب کرده اند در دانشگاههای معتبر خارج از کشور در حال ادامه تحصیل اند. موسسه فرهنگی هنری آموزشی صبا در سال 1383 تاسیس شد و هم اکنون به عنوان یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های زبان شهرستان نکا در حال فعالیت می باشد. بیش از ۲۳۰۰ آموزشگاه زبان در دنیا بر اساس استاندارد های این مرکز که در حال حاضر بزرگترین مرکز بررسی موسسه های زبان می باشد فعالیت می کنند.

از آنجا که مردم خواهان این کیفیت آموزشی بودند، تصمیم گرفته شد تا حیطه فعالیت گسترده تر شود و دوره های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، دوره گرامر انگلیسی (iGram) و آزمون های دیگر مثل اکسیر تافل و اکسیر PTE به برنامه دوره های آموزشی اضافه شد. تمام کسانی که در مدت کمتر از یک سال می خواهند به نمره مدنظرشان برسانند و در سطح مبتدی هم هستند، می توانند از کلاس های فوق فشرده زبان نگار در کلاسهای مقدماتی استفاده کنند. چرا زبان انگلیسی در دنیای امروز از اهمیت فوق العاده ای برخوردارست؟ این مرکز با توجه به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی دورههای ترمیک خود را در مقاطع سنی کودکان و بزرگسالان برگزار میکند. با توجه به نقش و جایگاه زبان انگلیسی در ارتباطات و نیز لزوم قبولی در آزمونهای معتبر بین المللی و جهت ادامه تحصیلات عالی در داخل و خارج از کشور، مرکز آموزش زبان انگلیسی موسسه آموزش عالی آیندگان تنکابن – آموزشگاه زبان رستا با کسب مجوز از وزارت آموزش و پرورش، به عنوان یکی از موسسات برتر آکادمیک در کشور، اقدام به برگزاری دورههای عمومی و تخصصی(عادی و فشرده) آموزش زبان انگلیسی نموده است. آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادیگیری زبان کسب کرده است.

آموزشگاه زبان انگلیسی دکتر کاظمی یک مجموعه خوشنام و پیشرو در زمینه آموزش زبان در استان است که در سالهای اخیر توانسته با تمرکز بر کیفیت و آموزش اصولی و بنیادی زبان و متمایز کردن خود از سایر آموزشگاه های زبان در استان، کارآمدی خود را به عنوان آموزشگاه برتر و پرمتقاضی ترین آموزشگاه استان به اثبات برساند بطوری که اکثریت قریب به اتفاق نخبگان و زبان آموزان برتر شهر و کسانی که موفقیت هایی در کنکور سراسری و آزمونهای بین المللی داشته اند و یا بیشترین تسلط را به مکالمه دارند در این مرکز زبان انگلیسی را فرا گرفته اند. آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی در سطح جهان برای اثبات مهارت های زبان انگلیسی است. یادگیری زبان انگلیسی میتواند بسیار راحت تر از آنچه در تصور شما است اتفاق بیفتد. اساتید الو زبان بهترین ها در زمینه کاری خود هستند، نظارت و قوانین کاملا منظم است و کار کردن با آن بسیار راحت است. ایران اکسفورد انتخاب را برای شما بسیار راحت می کند. این آموزشگاه با تشکیل کلاس هایی به طور رایگان برای رفع اشکال زبان آموزان، کمک بزرگی به پیشرفت زبان آموزان می کند زیرا این کلاس ها نتیجه مطلوبی در پیشرفت علمی زبان آموزان ایفا می کنند.

این مدرک از معتبرترین مدارک تدریس زبان انگلیسی در دنیا میباشد. کلمۀ TESOL مخفف عبارت Teaching English to Speakers of Other Languages (تدریس زبان انگلیسی به افرادی که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست) میباشد که یک مدرک بین المللی و بسیار مهم جهت تدریس زبان انگلیسی میباشد. طول دوره ۶ هفته شامل ۵۰ ساعت کلاس تئوری و ۵۰ ساعت شامل کار عملی، گزارش نویسی و دمو میباشد. باید کلاس های آموزشی کاملا منظم و تمیز و به دور از هر گونه صدا و آلودگی های صوتی باشند تا زبان آموزان بتوانند در آرامش آموزش ببینند. تیسول یک واژه عمومی برای تدریس زبان انگلیسی می باشد که هم تسل و هم تفل را شامل میشود. تعداد کسانی که با زبان خارجه در حوزه های مختلف آشنایی داشته باشند، کم نیست، اما در حقیقت کسانی که بتوانند در تدریس زبان انگلیسی یا تدریس خصوصی هر زبان خارجه دیگری موفق باشند بسیار کم است. به عبارت دیگر فردی که در دوره تسول شرکت می کند قابلیت تدریس زبان انگلیسی در کشورهای انگلیسی زبان مثل انگلستان آمریکا و کانادا و همینطور کشورهای غیر انگلیسی زبان مثل کشورهای آسیایی را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید