بهترین آموزشگاه زبان تهران سال 1400از دید متقاضیان-10تای برتر

برای اینکه در لیست انتظار قرار نگیرید پس از تعیین سطح، ثبت نام خود را در سیستم اتوماسیون اسپیکان و در اسرع وقت انجام دهید. از مزیت های کتاب های Le Nouveau Taxi که آن را از سایر متدها متمایز کرده و محبوبیت خاصی نزد علاقمندان به یادگیری زبان فرانسه ایجاد کرده است می توان به سادگی و روان بودن آموزش ها و به کارگیری موضوعات رایج زندگی روزمره، کیفیت بالای کتابها و فایل های صوتی، استفاده از اصطلاحات و عبارات جدید و به روز رایج در فرانسه اشاره کرد. شما ممکن است ۱۰۰۰۰ کلمه بدانید و کل کتاب گرامر را حفظ باشید ولی وقتی می خواهید صحبت کنید به هیچ وجه نمی توانید حتی چند جمله کامل بگویید. تیکا همیشه شعاری دارد که میگوید: حتی اگر استاد مورد علاقه شما در کوه قاف هم باشد، میتوانید در کلاسهای او شرکت کنید! اگر شما بخواهید استاد به مکان شما بیاید معمولا 10 هزار تومان به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به قیمت هر جلسه کلاس تدریس خصوصی زبان اضافه می شود. تیکا افتخار همکاری با بیش از 400 مدرس زبان از سراسر دنیا را دارد.

این شعار در آموزشگاه آنلاین تیکا محقق شده و زبانآموزان در سراسر دنیا، امکان رزرو کلاس با هر استادی در هر کشور و شهری را دارند. بر اساس رتبه بندی های نهادهای آموزشی و وبسایت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور موسسه زبان گاما با برتری در 3 زمینه آموزش زبان شامل انگلیسی( آیلتس )، زبان آلمانی و زبان ترکی استانبولی توانست رتبه اول را بین کل موسسات آموزش زبان کشور به خود اختصاص دهد. این موسسه در تمامی سایت ها و مراجع به عنوان لینک اول موسسات آموزشی آمده است و تقریبا بدون رقیب در صدر جدول برترین موسسات آموزش زبان کشور قراردارد. اما در ایران آکسفورد تمامی روش ها بر اساس آخرین و بهترین متد های آموزش زبان انجام می گیرد و آموزش سریع زبان به همراه حفظ کیفیت از مزیت های کلاس های ایران آکسفورد است. موسسات شعبه ای مثل سفیر و کانون زبان مورد بررسی ما نیستند … ما تنها آموزشگاه زبان سوئدی در ایران هستیم که به طور ویژه در حوزهی زبان سوئدی فعالیت داریم و اولین آموزش زبان سوئدی هستیم که کلاس فشرده زبان سوئدی و کلاس زبان سوئدی آنلاین را برگزار میکند.

گلوکال کالج، اولین کالج پزشکی ایران، در دپارتمان زبان انگلیسی خود دورههای تخصصی آیلتس را برگزار میکند. الان که بیشتر وقتت رو توی خونه هستی، فرصت خیلی خوبی داری که به کارهای عقبافتاده رسیدگی کنی،؛ مثل آموزش زبان انگلیسی یا هر زبان دیگهای. حتما برای یک بار هم که شده، تجربه رفتوآمد به آموزشگاه زبان یا منزل استاد زبان خصوصی رو داشتی. دوست دارید یک درس را چندین بار مرور کنید؟ آموزشگاه زبان آکادمی علوم ایران با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۸۵ به ثبت رسیده و فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۸۶ در تهران آغاز کرده است. امروزه دنیای اینترنت هر مفهوم و هر امکانی را در خود ایجاد کرده و ارتقاء داده است که از جمله میتوان به آموزش آنلاین زبان اشاره کرد. از مزیت های مهم این دوره های آموزشی این است که افراد را برای شرکت در آزمون های مهم بین المللی از جمله آیلتس و آی بی تی آماده می کند. این آموزشگاه از زمره آموزشگاه های دارای شعبات مختلف در سطح جهانی به شمار می رود که فعالیت های حائز اهمیتی در زمینه آموزش مقدماتی و پیشرفته زبان های مختلف داشته و از نظارت و پشتیبانی مناسبی به منظور حفظ و ارتقا سطح آموزشی و بهبود روند آموزش زبان انگلیسی برخوردار است.

زبان آموزان می توانند در موسسه سخن برتر مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی را با بهترین روش های آموزشی یاد بگیرند. شما هم می توانید آیلتس را چون اکسیری سر بکشید و بر آزمون آیلتس چیره شوید. همچنین کلاس آنلاین زبان شما در ساعتی برگزار میشود که برای شما ممکن و راحت باشد. در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. با دریافت تمامی مجوزها، تیکا پرداختهای زبانآموزان و اساتید را ایمن کرده است. دغدغهها و کمبود وقت در شبانهروز باعث رویآوردن افراد به آموزشگاههای آنلاین زبان شده است. مهاجرت، تحصیل در دانشگاه های معتبر دنیا و حتی مسافرت های کاری و تفریحی بدون سطح مناسبی از زبان انگلیسی تقریبا امکان پذیر نیستند. حتی میتونی بهصورت رایگان، استادهای موردنظرت رو آزمایش کنی و استادی رو انتخاب کنی که کاملا با روحیاتت سازگاره. زبان نگار در انتخاب منابع آموزشی در زبان فرانسه دقت زیادی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید