بهترین آموزشگاه زبان تهران سال 1400از دید متقاضیان-10تای برتر

بستگی به نوع دوره خواهد داشت.. شکی نیست که شهرهای بزرگی همچون تهران، اصفهان، شیراز و مشهد از بهترین مقصدهای بسیاری از زبان آموزان است که به قصد یادگیری زبان انگلیسی به دلایل مختلف (کار، تحصیل، توریستی و …) به این شهرها می روند. با بیش از 10 سال تجربه تدریس زبان و مجموعه ای از اساتید مجرب. وجه تمایز دوره های آکادمی آنلاین زبان دوره های مشابه سایر موسسات برگزاری جلسات پشتیبانی و مشاوره فردی دز طول ترم علاوه بر جلسات آموزشی میباشد و این امکان را به شما می دهد که بنوانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و با ارائه راهکارهای فردی توسط تیم پشتیبان دوره آموزشی سودمد با سطح یادگیری بالا را تجربه کنید. اساتیدی که در آموزشگاه سخن برتر تدریس می کنند، تاکید زیادی بر مکالمه زبان انگلیسی دارند و کلیه مهارت های مکالمه را به طور دقیق به افراد آموزش می دهند. نه تنها جزوه معدود مراکز برگزاری این دو آزمون است بلکه بهترین اساتید و روش تدریس برای کسب بالاترین نمره در این دو آزمون را دارد. موسسه سخن برتر در زمینه برگزاری دوره های مختلف و معتبری چون آیلتس نیز فعالیت های مناسبی دارد. آموزشگاه زبان سفیر یکی دیگر از آموزشگاه های معتبر بوده و شعبه های مختلفی در شهر تهران دارد.

اگر شما بخواهید استاد به مکان شما بیاید معمولا 10 هزار تومان به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به قیمت هر جلسه کلاس تدریس خصوصی زبان اضافه می شود. قیمت کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی کاملا به شرایط، نیازها و نوع کلاس شما بستگی دارد. این موسسه که از پشتیبانی قوی و کارآمدی نیز بهره مند است اهداف کلی خود را بر فراگیری و پایه ریزی دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی به شیوه های مدرن تعریف کرده است. یکی از مهمترین اهداف اصلی آموزشگاه زبان ایران اروپا، این است که افرادی که در این آموزشگاه آموزش می بینند، بتوانند در آینده در این آموزشگاه تدریس کنند. در این آموزشگاه مهارت های 4 گانه با روش های اصولی به افراد تدریس می شود و زبان آموزان بعد از تمام شدن این دوره ها به کلیه مهارت های زبان انگلیسی مسلط می شوند. این مطلب چکیده سال ها تجربه در امر تدریس زبان انگلیسی و استفاده از نظرات و تجربیات کاربران در سطح فضای مجازی و تنی چند از اساتید آموزش زبان در شهر تهران می باشد. در این مطلب ما رزومه اساتید، نظر کاربران و چندین معیار دیگر را درنظر گرفته ایم زیرا موفقیت یک هم وطن برای مان مهم است.

باید در آموزشگاه ها، اساتید بسیار برجسته و کارآزموده و ممتاز فعالیت کنند تا این اساتید علم و دانش خود را در اختیار زیان آموزان قرار دهند. از این روزبان آموزانی که قد یادگیری این زبان را دارند می توانند در مرکز زبان گات طی کمترین زمان پیشرفت چشم گیری داشته باشند. آموزشگاه زبان کارینو با ۱۵ سال فعالیت تخصصی در اموزش زبان انگلیسی در شرق تهران و محدودهی تهرانپارس واقع شده است. زبان انگلیسی در مقایسه با زبانی مثل زبان عربی یا زبان روسی زبان آسانی به حساب می آید. موسسه زبان آفاق، یکی از بهترین مراکز آموزش زبان در سطح تهران است و برای جذاب نمودن آموزش برای گروه های سنی خردسال و کودک، آموزش زبان انگلیسی با شعر و آموزش زبان انگلیسی همراه با بازی را در دستور کار خود قرار داده است. شما با انتخاب ما بزرگترین قدم در جهت تسلط و موفقیت در هر زبانی را برداشته اید. آموزشگاه زبان گات برای دسترسی سهل و آسان زبان آموزان خود در 6 نقطه مرکزی تهران شعباتی را تاسیس کرده است تا شما عزیزان بعد از کار، دانشگاه و یا مدرسه بتوانید به راحتی به یکی ازنزدیک ترین شعبات به منزلتان رجوع کنید.

آموزشگاه زبان پردیسان با بهره گیری از تیم مدیریت دانشگاه های داخلی و خارجی و با همکاری جمعی از اساتید برتر زبان های انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی در سال ۱۳۸۴ کار خود را در شهر تهران آغاز نمود، همچنین این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزشی زبان ویژه بزرگسالان ، خردسالان ، کودکان و نوجوانان توانسته است با ارائه خدمات مدرن و به روز از جمله بهترین و مطرح ترین موسسات آموزشی در ایران باشد. این نکته را هم متذکر می شویم که اگر در یادگیری زبان انگلیسی تلاش و تمرین زیاد نکنید، هیچ موسسه ای برای شما سودمند نیست! آموزش های این موسسه بسیار حرفه ایی است و افراد می توانند بعد از مدتی تمامی لغات و اصطلاحات جدید را در مکالمات خود به کار ببرند. این دوره، برای زبان آموزان بسیار کاربردی و مفید است و تسلط آنها را بر مکالمه تا حد زیادی افزایش می دهد. هزینه کلاس های آموزش زبان را ندارید؟ خب احتمالا همه شما نام کانون زبان ایران را شنیده اید.کانون زبان ایران زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مدیریت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید