بهترین آموزشگاه زبان تهران سال 1400از دید متقاضیان-10تای برتر

شما پس از تماشای فیلم چه در کلاس و چه در منزل باید فیلم را به صورت خلاصه به استاد توضیح دهید. موسسه گاما بهترین آموزشگاه زبان تهران بوده و تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد موسسه گاما میباشد و تنها موسسه ای می باشد که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است. شما با دیدن پیشرفت خود در مدتی کوتاه مطمئنا شگفت زده می شوید زیرا با تکنیک های جدید سال ۲۰۲۰ دانشگاه آکسفورد در مدت زمانی بسیار کوتاه تغییری بسیار بزرگ را در مکالمه زبان انگلیسی تجربه می کنید. شما می توانید با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تجربه موفق یادگیری یک زبان خارجی را تجربه کنید. هدف اصلی از افزایش شعبه های آن، تنها دسترسی آسان تمامی مردم ساکن تهران و شهرستان ها می باشد و به هیچ عنوان جنبه ی مادی نداشته است چون مدیر تمامی شعب تنها یک نفر بوده و سطح کیفیت آموزشی و اساتید یکسان بوده است. به طور کلی می توان گفت کانون زبان ایران آموزشگاه مناسبی برای یادگیری زبان بوده و اعتبار خاصی بین افراد دارد.

موسسه زبان ایران آکسفورد تنها موسسه در ایران می باشد که عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد و Subscriber اصلی Oxford University Press در ایران می باشد. فیلم های هالیوود را به زبان اصلی (انگلیسی) تماشا کنید. برای آشنایی بیشتر به دپارتمان زبان فرانسه سایت مراجعه نمایید. اگر کمی با این زبان آشنایی داشته باشید احتمالا متوجه شده اید که در هنگام فیلم دیدن، اکثر کلمات آن را متوجه نمیشوید و یا تلفظ کلمات با آنچه که شما یادگرفته اید متفاوت است، این مورد میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد، از تفاوت تلفظ زبان انگلیسی در بریتیش و امریکن گرفته تا آموزش غلط در موسسات نامعتبر. کلاس های زبان در موسسه ما با توجه به شرایط مختلف برنامه ریزی می شود و زبان آموزان می توانند تعداد روزها، ساعات کلاس و حتی فشردگی و سرعت کلاس ها را انتخاب کنند. بر حسب وظیفه اجتماعی موسسه زبان ایران آکسفورد، زبان آموزانی که توانایی پرداخت هزینه های آموزش زبان های مختلف را ندارند می توانند به صورت کاملا رایگان از کلاس های ما استفاده کنند. ایران آکسفورد به عنوان مرکز تخصصی آیلتس، عضو مرکز آمادگی Cambridge دانشگاه کمبریج در ایران می باشد و در جریان آخرین تغییرات آزمون ها قرار می گیرد. در ادامه با توجه به نیاز کشور، آموزش زبانهای خارجی را در برنامه خود قرار داد و در حال حاضر با بیش از 120 شعبه در سراسر ایران، بهترین آموزشگاه زبان در تهران محسوب میگردد.

موسسه زبانهای خارجی زبان نگار، دارای ۱۸ سال سابقه آموزشی در کشور میباشد و هرآنچه برای آموزش زبان احتیاج دارید در این موسسه پوشش داده میشود. موسسه زبان سفیر گفتمان اکنون با 22 سال سابقهی درخشان به عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور با 102 شعبه در تهران و مراکز استانهای کشور و یکی از بهترین آموزشگاه زبان در تهران شناخته شده است. به طور خلاصه ما صفر تا 100 این زبان را با مدرن ترین و بهترین شیوه های یادگیری، آموزش میدهیم. درموسسه گات زبان چینی براساس متد 345 تدریس و در کنار کتاب های معرفی شده توسط سفارت از منابع کمک آموزشی دیگر نیزاستفاده می کند، دوره های زبان چینی گات را در 6 سطح بصورت گروهی و خصوصی میتوانید شرکت کنید. شما می توانید به دپارتمان های هر زبان در سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مراجعه کنید و به راحتی تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد آزمون مورد نظرتان بدست آورید. یکی دیگر از روش های یادگیری زبان انگلیسی، گوش دادن به موزیک های معروف زبان انگلیسی و حتی زمزمه کردن آن با خواننده می باشد. زبان آموزان می توانند در موسسه سخن برتر مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی را با بهترین روش های آموزشی یاد بگیرند.

آموزشگاه زبان برتر یکی دیگر از معتبرترین موسسات آموزشی محسوب می شود. آموزشگاه زبان اکسیر کیفیت آموزشی بالایی دارد و بهترین و با تجربه ترین اساتید را برای تدریس در تمام دوره ها، استخدام می کند. اینکه ما اصرار داریم در انتخاب های خود نهایت دقت را داشته باشید به خاطر این مسئله است که معمولا استفاده از یک سیستم اشتباه می تواند ضربه های جبران ناپذیری را بزند که در آینده شما تاثیرات بسزایی دارد. به طور حتم اکسیر، تنها مرکز آموزشی می باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران افزایش داده است؛ اکسیر فعالیتش را با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره IELTS شروع کرده است و با برند “اکسیر آیلتس” شناخته شد. چه زبان هایی در ایران آکسفورد آموزش داده می شوند؟ ایران آکسفورد به شما کمک می کند که محدودیت ها زبانی شما، دنیای شما را محدود نکند. شما ممکن است ۱۰۰۰۰ کلمه بدانید و کل کتاب گرامر را حفظ باشید ولی وقتی می خواهید صحبت کنید به هیچ وجه نمی توانید حتی چند جمله کامل بگویید. جالب است بدانید بیش از ۹۰ کل مطالب دنیادر اینترنت به زبان انگلیسی است. سیستم آموزشی ECCS با رصد کردن دائمی وضعیت زبانآموز این امکان را به گلوکال کالج میدهد که افزایش نیمنمرهای را در هر ترم از این دوره تضمین کند.

دیدگاهتان را بنویسید