بهترین آموزشگاه زبان تهران

البته این نکته را به خاطر داشته باشید که حضور دوستان می توانند تاثیر منفی هم داشته باشد که یکی از آنها دلسرد شدن زبان آموز از حضور در کلاس است. البته ما هم با این نظر تا حدود زیادی موافق هستیم! ما هم قبول داریم که انتخاب این روزها سخت شده است. در این سیستم انعطاف پذیر، تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه در یک سطح قابل قبول فرا گیرند. این روز ها با افزایش آموزشگاه های زبان در سطح تهران فضای رقابتی بین آموزشگاه ها و موسسات افزایش یافته و این باعث شده گزینه های رقابت گسترده تر شود و به ترتیب از کیفیت متد های آموزشی تا سابقه استادان و سابقه موسسه و ارائه مدرک های بین المللی و اکنون حتی به موقیعت مکانی و دسترسی و حتی فضای آموزشگاه نیز در این رقابت مهم شود . هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل افرادی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد آموزش زبان، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان میباشد.

کارینو ضمن اینکه تنوع بالایی در برگزاری کلاسهای آموزش زبان انگلیسی دارد، پس از پایان دوره های اموزشی به زبان اموزان مدارک بین المللی قابل ارائه به سفارت اعطا میکند. همچنین مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستمهای آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. ✅ از جمله اهداف دوره های آموزش زبان آلمانی آموزشگاه مرکز تافل زبان نگار استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان و همچنین آموزش اصولی و پیشرفته زبان آلمانی به آن ها می باشد. 💪😎 چرا یادگیری زبان به یک ضرورت تبدیل شده است؟ چرا آموزشگاه زبان گات را انتخاب کنیم؟ لازم به ذکر است جهت رفاه شما زبان آموزان عزیز، آموزشگاه زبانهای خارجه آلپیدا میتواند اساتید خود را به منزل و یا محل کار شما اعزام نماید. این در حالی است که کشورهای خارجی هیچکدام در ابتدا به فرزند خود کلمات را یاد نمی دهند و آموزش آنها با این جمله شروع میشود. از والدین بخواهید که در طول روز با فرزند خود انگلیسی یا هر زبان دیگری حرف بزنند و حتی از آنها کلیپ تولید کنند.

دانشجویان زبان نگار در صورت عدم قبولی در یک ترم می توانند از بسته حمایت دانشجو استفاده نموده و با آنالیز مشكلات و رفع آنها اقدام به امتحان مجدد کند. اگر شما درست تعیین سطح شوید می توانید در ترم درست قرار بگیرید. طول هر ترم 32 جلسه است و روزای زوج یا فرد، در دو جلسه برگزار می شود. اما اگر سن او بالاتر است، می توانید محیط آموزش خود را در دورههای زمانی مختلف تغییر دهید و کلاس خود را در فضای آزاد یا در محل های دیگر برگزار کنید. قطع کردن یک جلسه آموزش مشکل چندانی ایجاد نمی کند. اگر شاگرد شما یک دانش آموز یا یک کودک با سن کم باشد، ابزارهای مانند اسباب بازی های زبان خارج می تواند به شما کمک کند. مطمئناً به این نتیجه خواهید رسید که بسیاری از این کلاس ها به هم شبیه هستند. اما اگر شما می خواهید در تدریس خصوصی زبان انگلیسی یا تدریس زبان آلمانی موفق باشید، باید در کار خود خلاقیت به خرج دهید و یک روش آموزشی متفاوت برای خود داشته باشید. موسسه با در اختیار داشتن پرسنل اداری و آموزشی کار آزموده و با بهره گیری از به روزترین کتابهای آموزش زیان درسطح دنیا کلاسهای خود را با توجه به سن زبان آموزان در سه سطح کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان تنظیم نموده است و از امکاناتی نظیر لپ تاپ، Slide show ،Speaker ،labratoar،Work shopجهت ارتقای کیفیت آموزش استفاده میکند.

برای آگاهی از متدهای آموزش در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان تهران زبان تماس بگیرید. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی ما است. متاسفانه چیزی که از آموزش زبان انگلیسی در دوران تحصیل به ما یاد دادند این است که ابتدا به سراغ یادگیری کلمات می رویم. این کلاسها به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیل کرده از کشورهای انگلستان ، امریکا و … استاد مسجدی با تجربه ترین و محبوب ترین آموزشگاه زبان در استان گیلان می باشد. تدریس خصوصی زبان در آموزشگاه آلپیدا با سالها تجربه در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای اروپایی ، آسیایی توانسته است در کنار آموزشگاههای مشابه جایگاه ویژهای کسب کند. بر اساس رتبه بندی های نهادهای آموزشی و وبسایت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور موسسه زبان گاما با برتری در ۳ زمینه آموزش زبان شامل انگلیسی( آیلتس )، زبان آلمانی و زبان ترکی استانبولی توانست رتبه اول را بین کل موسسات آموزش زبان کشور به خود اختصاص دهد.

دیدگاهتان را بنویسید