بهترین آموزشگاه زبان تهران

اکسیر آیلتس IELTS Elixir، چکیده ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی به علاوه سال ها تفکر، تجربه و تحقیق آموزشی است که به سادگی نوشیدن، کمک می کند متقاضیان آیلتس بر این آزمون چیره شوند. بر این اساس موسسه زبان پردیسان فعالیت های بسیاری در این حوزه انجام داده است، و همچنین اساتید و زبان آموزان با استقبال از نسل جدید آموزش کمک به پیشبرد آن کرده اند. اگر چه نمی توانیم به صورت مطلق این معیار را برای خوب بودن یک آموزشگاه زبان در نظر بگیریم، اما تا حدود زیادی باید به این موضوع توجه کنید. اگر بله، برای یادگیری از تصاویر استفاده کنید. طبق نظر محققان، یادگیری زبان خلاقیت و قدرت یادگیری را در کودکان رشد و ارتقاء میدهد. آموزشگاه زبان نوبل در شهرک غرب با افتخار به زبان آموزان عزیز در سراسر ایران خدمات آموزش حضوری زبان و آموزش آنلاین زبان را در قالب دوره های شش زبان خارجی، شامل دوره های آموزش زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسوی، زبان ترکی استانبولی، زبان اسپانیایی و زبان ایتالیایی، و در قالب دوره های مکالمه زبان و دوره های تخصصی آمادگی آزمون های بین المللی زبان از جمله تدریس خصوصی آیلتس، تافل، پی تی ای و آزمونهای زبان سفارت که برای اخذ پذیرش دانشگاه های خارجی، مهاجرت کاری و مهاجرت تحصیلی ضرورت دارند را ارائه می کند.

اموزشگاه زبان سیتیزن با به کارگیری برجسته ترین اساتید با بیش از 10 سال سابقه ی اموزشی در 12 دپارتمان با 3 شعبه به صورت حضوری و غیر حضوری به فعالیت اموزشی و ارائه ی خدمات به صورت فوق تخصصی به زبان اموزان میپردازد اموزشگاه زبان سیتیزن به جهت اعطای مدارک بین المللی و مورد تایید سفارت و تدریس اساتید منطبق بر متدهای سفارت و بالاترین آمار قبولی زبان اموزان در ازمون های بین المللی، در لیست بهترین اموزشگاه های زبان در تهران و کل ایران قرار دارد. در ادامه تعدادی از بهترین آموزشگاههای زبان تهران و لیست 20 آموزشگاه خوب و با سابقه زبان در تهران ارائه می شود. این موسسه یک موسسه بین المللی با مرکزیت خارج از ایران میباشد که به تازگی فعالیت خود را در ایران نیز شروع کرده است و و با وجود سابقه کم در این عرصه در کشور ایران سر و صدای زیادی به پا کرده است.موسسه بین المللی آدرین یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین میباشد که دارای اساتیدی از اقصی نقاط دنیا میباشد و دارای استانداراد های بین المللی در بالاترین سطح است.البته تحصیل در این موسسه برای ایرانیان با توجه به هزینه های آن که به صورت ارزی اخذ میگردد بسیار گران هست ولی هستند کسانی که جهت یادگیری زبان انگلیسی ر یک موسسه بین المللی حاضر به انجام هزینه هایی اینچنین هستند.

با آگاهی از اینکه هر فردی هدف ویژه ای از یادگیری زبان دارد، ما در اینجا برای یکایک شما عزیزان برنامه ریزی خاصی انجام داده و دوره ی آموزشی متناسب با نیازتان را پیشنهاد می دهیم. مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – گواهینامه بین المللی ISO در مدیریت کیفیت، رسیدگی به شکایات مشتریان، کیفیت مراکز آموزشی، مدیریت یادگیری زبان و مدیریت کیفیت در خدمات آموزشی – آموزش مکالمه زبان انگلیسی و فرانسه بهصورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده در الگوهای زمانی مختلف. تجربه سالهای اخیر نشان داده که زبان آموزان در هر کجا که یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده باشند سرانجام ناچارند برای گرفتن مدرک آزمونهای بین المللی مانند آیلتس و تافل، یا موفقیت در درس زبان برای کنکور و یا مکالمه موثر و کاربردی جهت کار، تحصیل و مهاجرت در کلاسهای این مرکز به عنوان تنها برگزار کننده این دوره ها شرکت نمایند.

بدون در نظر گرفتن بهتر بودن هر کدام از این گزینه ها، در اینجا می خواهیم ببینیم که آموزش زبان خارجه چه تاثیری می تواند بر زندگی داشته باشد و ضرورت این آموزش برای افراد مختلف چیست. آموزشگاه زبان گات جزو یکی از معتبر ترین آموزشگاه ها در تهران است که دارای 7 شعبه می باشد این آموزشگاه مفتخر است، که در زمینه ی 20 زبان زنده ی دنیا که شامل انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی، کره ای، پرتغالی، چینی، نروژی، فرانسه و غیره می باشد و بیش از یک دهه در حال فعالیت است. ، مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی در 24 شعبه در سرتاسر ایران به شما عزیزان زبان آموز خدمت رسانی کند. و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی، مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز، موسسه بدون احتساب هزینه آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید