بهترین آموزشگاه زبان در تهران و لیست 20 آموزشگاه برتر و خوب زبان در تهران

بسیاری از زبان آموزان، آموزشگاه ایرانمهر را به دلیل سطوح بالای استانداردهای روز دنیا در حوزه آموزش زبان و استفاده از پیشرفته ترین امکانات آموزش و یادگیری زبان انتخاب میکنند، و به همین دلیل از کیفیت بالای آموزش اطمینان خاطر دارند. به همین دلیل امروزه در تمامی کشورها از جمله ایران به آموزش زبان از کودکی بسیار اهمیت می دهند، اما چگونه می توانیم در محل زندگی خود بهترین آموزشگاه زبان را پیدا کنیم یا اصلا یک آموزشگاه زبان خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ نکته: اگر در روز ۱ ساعت خواندن و ۱ ساعت هم برای گوش کردن به محتواهای آلمانی زبان وقت بگذارید کافی است؛ اما اگر قصد دارید خیلی سریع به زبان آلمانی تسلط پیدا کنید؛ بهتر است از این روش استفاه کنید. نکته: حواستان را حسابی جمع کنید و این روشها دقیق و به خوبی به کار ببرید چراکه آدمهایی معروف و موفقی مثل ایلان ماسک و بیل گیتس هم از همین موارد برای بهتر شدن در یادگیری استفاده میکنند.

1. بهتر است در روز ۱ ساعت لغت بخوانید و دایره واژگانتان را گسترش دهید. 4. در روز ۲ ساعت وقت برای خواندن متون آلمانی کنار بگذارید. اگر نکته خاصی در رابطه با یادگیری زبان آلمانی میدانید لطفا آن را برای ما کامنت کنید، مشتاقانه منتظر نظرات شما هستیم. حالا اگر شما به عنوان یک خانواده به دنبال تدریس خصوصی زبان برای فرزند خود هستید یا میخواهید به عنوان مدرس زبان خارجه فعالیت کنید لازم است که ۵ نکته زیر را حتماً در نظر داشته باشید. نکته چهارم: حداقل روزی ۴ ساعت برای تمرین کردن وقت بگذارید! فارسیزبانان برای یادگیری زبان انگلیسی که یادگیری آن سادهتر است، باید روزانه ۳ ساعت برای مطالعه وقت بگذارند تا بعد یک سال به سطح متوسط برسند. اگر بخواهید در عرض ۲ تا ۳ ماه به زبان آلمانی مسلط شوید، باید پشتکار بسیار زیادی داشته باشید و روزانه ۸ تا ۱۴ ساعت برای تمرین زبان آلمانی وقت صرف کنید. 2. برای اینکه یاد بگیرید به یک زبان صحبت کنید لازم است ماهیچههای صورتتان را تربیت کنید؛ این کار را باید با بلند بلند حرف زدن و تلفظ کلمات در زبان مورد نظرتان انجام دهید؛ بنابراین روزانه ۱ ساعت مکالمات ساده کتابها را روبهروی آینه با خود تمرین کنید.

خواندن متون را هم با صدای بلند و هم با زیرلبی تمرین کنید؛ این کار به روان شدن اسپیکینگ شما کمک میکند. 3. سپس ۲ ساعت پادکست، موسیقی یا هر محتوایی که به زبان آلمانی باشد را با دقت گوش کنید؛ گوش کردن زیاد به زبان آلمانی علاوه بر اینکه لسنینگ شما را تقویت میکند؛ در اسپیکینگ و توانایی شما در مکالمه به زبان آلمانی کمک خواهد کرد. این در حالی است که ما با ابزار ها و تکنولوژی های جدیدی مواجه هستیم که در اکثر آنها از زبانهای خارجی استفاده شده است. از ابتدای سال ۱۳۹۹ آموزشگاه جدیدی تحت عنوان نامی را تاسیس کردم و تا حال حاضر مشغول به فعالیت هستم. مرکز مهارت آموزی دیاکو دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش دوره های مهارت آموزی زبان انگلیسی را از سال ۱۳۸۴ برگزار می نماید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از موسسات آموزشی برتر بوده و در زمینه آموزش آیلتس و بقیه آزمون های معتبر دارای اعتبار زیادی است. شرکت در آموزشگاه دارای مزیتهایی است. ماک تست (ازمون ازمایشی ) : درهر دوره از آیلتس 5 تا 7 در هر دوره دو ماک تست برگزار میشود که جمعا زبان آموز 6 ماک تست را شرکت می کند.

مرکز تخصصی زبان هیراد با سابقه 17 ساله در عرصه آموزش زبان انگلیسی، به ویژه برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس، توانسته در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت متقاضیان را برای شرکت در آزمون آماده کند و در این بازار رقابتی بهترین جایگاه را کسب کرده و در سنوات گذشته هزاران دانش پژوه در کسب نمره مدنظرشان در آزمون آیلتس موفق شده اند. آیلتس برای دانشجویانی که به دنبال تحصیل در خارج از کشور هستند، به ویژه در کشورهای مختلف مانند انگلستان، کانادا، نیوزلند، استرالیا و غیره اجباری است.شما می توانید با مراجعه به سایت آموزشگاه زبان هیراد تمامی دوره های آیلتس را مطالعه نمایید. این موسسه با توجه به هدف افراد از یادگیری زبان انگلیسی، برنامه ریزی مخصوصی برای آموزش آنها در نظر می گیرد و با استفاده از جدید ترین متدهای آموزشی دنیا، زبان انگلیسی را به بهترین شکل به زبان آموزان آموزش می دهد. این برای بررسی اینکه آیا شما واجد شرایط ورود به یک موسسه حرفه ای هستید یا خیر انجام می شود. آموزشگاه زبان سخن نو واقع در خیابان پیروزی تهران جهت تکمیل کادر اساتید از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید.

دیدگاهتان را بنویسید