بهترین برندهای شال و روسری ایران و جهان – شال مد

اگر شکل هندسی صورت تان را بدانید، آن وقت علاوه بر اینکه می توانید مدل های مناسبی برای فرم موهایتان پیدا کنید، به راحتی هم می توانید انتخاب مناسبی در زمینه روسری و شال داشته باشید. برای پاییز انتخاب خوبی میتواند باشد. در کل اگر رنگ پوست متوسط (نه خیلی تیره و نه خیلی روشن) داشته باشید، میتوانید با توجه به تیپ، سلیقه و آرایش صورت خود با آزادی بیشتری در دنیای رنگها و طرحها دست به انتخاب شال و روسری بزنید. برای پوستهایی با رنگ متوسط که نه خیلی تیره و نه خیلی روشن هستند، طیف وسیعی از رنگها مناسب است و انتخاب رنگ شال و روسری کار سختی نیست. روسری یکی از اکسسوریهای خانمانه است که شکل ظاهری چهارگوش دارد و در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ در بازار موجود است. کارخانه شال و روسری به دو قسمت تقسیم می شود که قسمتی مربوط به شال های نخی و تابستانه می شود که از الیاف نخ اصل و خنک برای تابستان با رنگ های شاد و متنوع تولید می شود.

در اکثر مواقع جنس این روسری ها سیلک یا ابریشم است و بسیار نازک و خنک هستند. البته کسب درآمد و به دست آوردن سود مخصوص فروشگاهها و مغازهدارها نیست بلکه حتی خانمهای خانهدار میتوانند خرید عمده روسری را انجام دهند و آنها را به دوستان خود بفروشند، قطعا قیمت فروش عمده روسری در سیمارو آنقدر مناسب است که همین کار میتواند سود بسیار مناسبی برای شما به ارمغان بیاورد. کارخانجات تولید کننده شال و روسری در ترکیه، با استفاده از طراح های حرفه ای و نخ های با کیفیت در بافت پارچه روسری، باعث شده اند که برندهای تولیدی آنها از برندهای معتبر و معروف در بین زنان مسلمان سراسر دنیا باشد. فروشگاه های تخصصی شال و روسری که به کیفیت اجناس فروشی خود اهمیت می دهند، یکی از بهترین مکان ها برای خرید شال و روسری ترک می باشد. رنگ بندی: برای فصلهای مختلف و مناسبتها پیروی کردن از یک سری موارد برای انتخاب رنگ اهمیت زیادی دارد. نکته مهم برای افرادی با پوست تیره این است که سراغ روسریهایی با رنگ مات و کدر نروند. البته برای کسانی که به تیپ اسپرت علاقه دارند، بهترین کار استفاده از شالهای با جنس و طرح اسپرت است. اگر رگهای روی مچ دستتان سبز بود، رنگ پوست شما گرم است و اگر رگها آبی یا بنفش هستند، شما دارای رنگ پوست سرد هستید.

بنابراین اگر به دنبال یک سرپوش زیبا و گرم برای فصل زمستان هستید حتما سری به فروشگاه هایی که اجناس صنایع دستی می فروشند بزنید و در اولین فرصت یک روسری خوش رنگ و زیبای ترکمنی تهیه کنید. تنها رابطه جنسی که در این فصل گرم سال کمی نفس می کشد تا احساس گرما نکنید ، روسری و روسری نخی است. پس همیشه سراغ خرید شالها و روسریهای باکیفیتی بروید که استایل شما را ارتقا میدهند. موقعیت رسمی شامل تمام مراسمها و مجالس بزرگ مثل عروسی و همچنین قرار ملاقاتهای بسیار رسمی میشود؛ پس بالطبع شما باید قدرت و جسارتتان را در این مراسم ها به رخ بکشید. شما میتوانید مجموعهای بسیار زیبا و متنوع از انواع شال و روسری زنانه را در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل مشاهده کرده و با مقایسه صدها مدل، بهترین مدل شال زنانه شیک را برای خود داشته باشید. جنس: نخ و ساتن برای فصل پاییز بهتریناند. جنس ساتن: پارچه ساتن به علت براق بودن رنگهای زنده و گیرایی دارند. جنس حریر: این نوع پارچهها هم نازک و لطیف هستند و هم از طرفی سبک و تنوع نقشها و رنگهای زیادی دارند. شال نخ: به راحتی قابلیت شستشو دارند و گزینه خوبی برای خرید در فصل سرماست و به راحتی اتو میشود و کمتر روی سر سر میخورد .

اگر دارای چشمانی با رنگ سبز یا میشی هستید، انتخاب روسری و شالهایی با رنگ غالب صورتی، بنفش و تن قرمز برایتان گزینه مناسبی است. فروش عمده شال و روسری ترک در بازارهای بزرگ شهرها انجام می شود؛ به طور مثال در استان تهران بازارهای بزرگ پوشاک بهترین مکان برای دسترسی به فروشگاه های عمده فروشی این محصول است. وارد کننده های این محصول با فروش عمده شال و روسری ترک و ارائه آن به فروشگاه های کوچک اقدام روسری ها و شال های با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می دهند. شال و روسری وارداتی با برندهای متفاوتی وارد ایران می شود که در این بین، شال های ترک توانسته اند جایگاه خوبی در بین خریداران این محصول پیدا کنند. انواع شال و روسری را می توان حتی در کوچکترین مغازه ها پیدا کرد که این نشانه ی قوت تولید ما در شال و روسری است. روسری کالای تکی است و شاید در نظر گرفتن یک فروشگاه بزرگ برای آن خیلی به صرفه نباشد. مدل روسری نخی بزرگ یکی دیگر از ترندهای سال ۱۴۰۱ است که به خوبی روی سر قرار می گیرد و برای ست کردن با لباس ها و انواع مانتوهای تابستانی بسیار مناسب است. بسیاری از کارشناسان دنیای مد بر این اعتقاد هستند که هیچ طرحی در دنیا به اندازه طرح هایی که با الهام گرفتن از طبیعت ایجاد می شود، جذاب نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید