تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

موسسه زبان ایران اروپا که در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران ارایه کننده دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت می باشد. این موسسه یکی از مراکز معتبر آموزش زبان انگلیسی در غرب تهران است. علاوه بر اینکه به یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند باعث افزایش دانش شما و همینطور آگاهی بیشتر از مسائل دنیا و سبک زندگی و فرهنگ کشورهای دیگر می شود. بنا به تقاضای آنان، هم اکنون در کشورهای کانادا، ایاالت متحده، مکزیک، کاستاریکا، کره جنوبی، چین، تایلند، هند، پاکستان و ایران این امر اجرائی گردیده و اخذ این گواهی منجر به ارتقاء مقام و حقوق فوری آنان شده و درب هائی از فرصت های شغلی در سراسر جهان را برای آنان گشوده است. در اکثر کشورها، دیپلم TESOL صادره از کانادا هم تراز با مدرک کاردانی و در کانادا و آمریکا معادل یک سال یا ۴۲ واحد دانشگاهی بوده و می تواند درب های بیشتری را بروی فرصت های شغلی و ادامه تحصیل بگشاید.

به عبارت دیگر فردی که در دوره تسول شرکت می کند قابلیت تدریس زبان انگلیسی در کشورهای انگلیسی زبان مثل انگلستان آمریکا و کانادا و همینطور کشورهای غیر انگلیسی زبان مثل کشورهای آسیایی را دارد. انتخاب یک آموزشگاه نامناسب مانند طی کردن دوره آموزشی زبان انگلیسی در طول مدرسه است که صرفاً شما برای گذراندن یک کتاب به مدرسه می رفتید و بحث آموزش شما اهمیت چندانی نداشت. این آموزشگاه با کادری مجرب طی 26 سال فعالیت فارغالتحصیلانی از آموزش زبان انگلیسی به جامعه عرضه نموده، که هرکدام از آنان ضمن اشتغال در مراکز مهم اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی منشاء ثمرات فراوانی به جامعه گشتهاند و هماکنون آمادگی خود را برای ارائه روشها و متدهای جدید آموزشی در امر تدریس زبان انگلیسی اعلام میدارد. طی بازه های زمانی ۲ ماهه، ۴ ماهه و ۸ ماهه ارائه می شوند. موسسه زبان سفیر گفتمان اولین ارائه دهندهی سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش در کلاس به همراه آموزش آنلاین در فضای مجازی، در 20 اردیبهشت ماه 1378 با افتتاح اولین شعبه در منطقهی قلهک تهران آغاز به کار کرد. به گفتهی این موسسه، ازآنجاکه زمان تأسیس گات، شهر پر از آموزشگاههای مختلف بود، پس باید میکوشید کیفیتی متفاوت را ارائه دهد تا بتواند در رقابت با دیگر آموزشگاهها بماند.

شما می تونید برای یک ترم، در دورهای آموزش زبان آلمانی به فارسی شرکت کنید تا زمینه لازم برای حضور در دوره های سطوح بالاتر زبان آلمانی را پیدا کنید. برد آموزشی مجموعه ازنیروهای متخصص و فعال چه در زمینه آموزش و چه در زمینه روابط اجتماعی تشکیل گردیده است. اگر از یک سیستم بی کیفیت استفاده کنید، در اولین آزمون و یا اولین جایی که مجبور می شوید مکالمه زبان داشته باشید، به مشکلات خود پی خواهید برد و همین مسئله شما را از زبان زده می کند. در آموزشگاه زبان سخن برتر شما می توانید 32 زبان زنده دنیا را بیاموزید. حالا شما می توانید به عنوان مدرس زبان خارجه از همین الگو استفاده کنید. ۶- ضروری نبودن برگزاری آزمونهای تعیین سطح جهت استخدام مدرس برای کسانی که دارای این مدرک میباشند. ما درک می کنیم موفقیت در آزمون آیلتس برای شما سرنوشت ساز است.💪 بنابراین آماده سازی شما برای کسب نمره لازم هدف اصلی ما در این دوره خواهد بود.هدف اصلی از برگزاری دوره های آنلاین در زبان نگار دسترسی آسان تمامی مردم ساکن تهران و شهرستان ها به یک کیفیت آموزشی می باشد سطح کیفیت آموزشی و اساتید یکسان بوده است.

آموزش زبان های خارجه در این موسسه بصورت خصوصی و توسط اساتید و معلمان مجرب و نیز اساتید کادر ویژه و مطرح در سطح تهران می باشد و با توجه به هدف زبان آموز از یادگیری زبان مورد نظر وی برگزار می گردد. موسسه زبان ایران اروپا در سال 1388 تاسیس شد و دررده های سنی متفاوت در زمینه مکالمه و زبان انگلیسی ، وآمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی ،نیمه گروهی و خصوصی دوره های خود را برگزار می کند.این موسسه با 15 عنوان کلاس جانبی مثل گوش کردن به موسیقی،کلاس های گرامر، کلاس های استند آپ کمدی و… انتشارات Hueber یکی از معتبرترین انتشارات های دنیا در زمینه کتاب های آموزش زبان آلمانی است و کتاب زیشا نیز از همین انتشارات می باشد. موسسه گات در زمینه 20 زبان دنیا مثل زبان های انگلیسی،چینی،آلمانی روسی،کره ای و… اما این یک روال معمولی است که همه مدرسین زبان خارجه آن ها را دنبال می کنند و هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد. مراکز آموزش زبان در جهان، اکنون با دقت بیشتری اساتید خود را انتخاب می کنند و گواهی TESOL CANADA با ۲۴ سال سابقه در کانادا و سایر کشورها، جایگاه خود را در بین استانداردهای کسب نیروی انسانی در صنعت آموزش تثبیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید