تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

این موسسه با توجه به هدف افراد از یادگیری زبان انگلیسی، برنامه ریزی مخصوصی برای آموزش آنها در نظر می گیرد و با استفاده از جدید ترین متدهای آموزشی دنیا، زبان انگلیسی را به بهترین شکل به زبان آموزان آموزش می دهد. به طور کلی اساتید برای استخدام و تدریس در آموزشگاه گات، باید در مواردی مانند سابقه تدریس، نحوه تدریس، تحصیلات و میزان آشنایی آنها با روش های جدید آموزشی به دقت ارزیابی شوند. این آموزشگاه کلاس هایی ویژه مکالمه زبان انگلیسی تشکیل می دهد و افراد با ثبت نام در این دوره ها ، می توانند به زبان انگلیسی مسلط شوند زیرا هدف اصلی بسیاری از افراد از یادگیری زبان، یادگیری مکالمه است. با ما تماس بگیرید و بصورت آنلاین همراه با اساتید حرفه ای زبان تعیین سطح شوید و پس از مشخص شدن سطح زبان تان در کلاس های آنلاین زبان های خارجی قدم به قدم به هدف تان نزدیک شوید. برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران به واحد مشاوره موسسه زبان سخن برتر تماس بگیرید. پس اگر متقاضی یادگیری این ۳ زبان هستید با مراجعه یا تماس با موسسه گاما از جزییات دوره ها مطلع شوید.

به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین میکند و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را به رایگان آموزش میدهد. اگر در کلاس بیش از یک نفر حضور داشه باشد به ازای هر یک نفر اضافه 10 هزار تومان به هزینه کلاس خصوصی اضافه می شود. آموزشگاه زبان ایران کمبریح با کسب افتخارات فراوانی در عرصه آموزش بیش از 12 زبان خارجی یکی از معتبر ترین مراکز آموزش زبان های خارجی محسوب میشود. با بیش از 70 ساعت در هفته به صورت کاملا رایگان در اختیار زبان آموزان خود قرار می دهد. زبان آموزانی که در مقاطع پیشرفته این موسسه آموزش می بینند، این فرصت را دارند که در این آموزشگاه تدریس کنند و به این ترتیب می توانند خیلی سریع پیشرفت کنند. آموزشگاه زبان اسپیکان با دارا بودن ده سال سابقه تدریس در زمینه زبان انگلیسی، یکی از بهترین موسسات زبان در تهران محسوب می شود.

قطعا اکسیر، تنها مرکز آموزشی می باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران بالا برده است؛ اکسیر یعنی ترکیب عشق، هنر و آموزش. این آموزشگاه فعالیت خود را از حدود ۱۷ سال قبل شروع کرده و با برگزاری دوره های مختلف تافل، جی آر آی و نیز دوره های تافل کودکان و نوجوانان به موفقیت های شایان توجهی در کشور دست پیدا کرده است که یک دستاورد مهم برای این موسسه به شمار می رود. تدریس خصوص زبان های معتبر جهان نیز از جمله فعالیت های دیگر این موسسه به شمار می رود. از دیگر اهداف موسسه زبان آفاق می توان به پشتیبانی، مشاوره و همراهی مستمر با والدین زبان آموزان در همه مراحل آموزشی فرزندان ایشان اشاره کرد تا از حصول نتیجه دلخواه و پیشرفت فرزندان دلبند خود اطمینان حاصل کرده و بستری امن، پویا و مؤثر را برای تمرکز بر یادگیری فراهم نمایند. در آموزشگاه زبان انگلیسی سخن برتر، ما با استفاده از اساتید مجرب در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و همین طور با استفاده از جدیدترین متدهای روز در زمینه آموزش زبان انگلیسی و تمرکز بر روی مکالمه به تدریس زبان انگلیسی می پردازیم. سیستم آموزشی این آموزشگاه به صورت ترمیک، فشرده و نیمه فشرده می باشد.

مثلا کلمه Cafe یک کلمه فرانسوی است که به زبان انگلیسی آمده است. در حقیقت می توان گفت کلیه دوره ها و آزمون هایی که در آموزشگاه ایران کمبریج تشکیل می شود، در کل دنیا اعتبار دارد. یکی از مهمترین خدمات آموزشی این آموزشگاه استفاده از سیستم آموزش بین المللی ESA و همچنین استخدام اساتید تحصیل کرده ایی است که مدارک بین المللی دارند. موسسه زبان ایران اروپا در سال 1388 تاسیس شد و دررده های سنی متفاوت در زمینه مکالمه و زبان انگلیسی ، وآمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی ،نیمه گروهی و خصوصی دوره های خود را برگزار می کند.این موسسه با 15 عنوان کلاس جانبی مثل گوش کردن به موسیقی،کلاس های گرامر، کلاس های استند آپ کمدی و… ما همینطور به کلاس تدریس خصوصی زبان برای کودکان را نیز در مجموعه سخن برتر برگزار می کنیم. زبان اسپانیایی به غیر از اسپانیا در اکثر کشورهای آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی مانند آرژانتین، شیلی، مکزیک، اروگویه، پاراگوئه، اکوادور، پاناما و غیره گویش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید