جا روسری به جای جا کفشی!

در حقیقت شال و روسری دارای سه شکل اصلی مربع، مستطیل و مثلث می باشند. انواع مدل های سر کردن شال و روسری به افراد دارای صورت بیضی مناسب است بنابراین این افراد می توانند به شکل دلخواه خود شال یا روسریشان را ببندند . شالها بهترین گزینه برای صورتهای مستطیل شکل است. این ایده نیز شبیه بالایی است با این تفاوت که روسری ها درون مستطیل ها قرار می گیرند. شال زنانه پاییزه: در فصل پاییز اولین رنگی که به ذهن هر خانمی میآید رنگهای کرم، قهوهای، طلایی و نارنجی هست. به قول قدیمیها که میگویند جنستان جور باشد مشتری بیشتری به دست میآورید. همه می دانیم که تابستان فصل گرماست؛ پس باید در این فصل لباس ها و شال هایی را انتخاب کنید که خنک باشند و گرما را به خود جذب نکنند. یکی دیگر از مواردی که باید در تولید شال و روسری به ان توجه کنید سایز شال و روسری است که می خواهید تولید کنید.

هم چنین دقت داشته باشید که از روسری های ظخیم استفاده میکنید. یکی از مهم ترین نکاتی که در ارائۀ شال و روسری در فروشگاههای اینستاگرامی باید به آن دقت داشته باشید، طرح شال و روسری است. نیز جز محصولاتی است که در این مغازه ها به فروش می رسد و در صورت نیز باید برای هرکدام قسمتی در نظر گرفته شود. درخصوص دکور هم با توجه به جنسی که میخواهید کار کنید میتوانید از یک میلیون تومان تا ۵میلیون تومان خرج کنید. الگوی چهارخانه یکی از طرحهایی است که هیچ وقت از مد نمیافتد و در سال ۱۴۰۰ هم یکی از ترندهای روسری و شال است. یکی از نکات جالب در مورد این مد سال ۱۴۰۰، استفاده از طرحهای گلدار خیلی ریز یا خیلی درشت است؛ یعنی هم روسری با گلهای خیلی بزرگ و هم روسری با گلهای ریز ترند شده است. از مهمترین نکاتی که در زمان انتخاب و خرید روسری و شال باید مد نظر قرار دهیدریال جنس پارچه روسری است.

ابتدا باید عرض کنیم که رنگ سرمه ای و آبی کلاسیک و کاربنی و تن روشن و تیره شال و روسری با چه رنگی ست میشود و چه لباس و یا پالتو و مانتو را با این رنگ ها ست کنید. دومین طرح محبوب سال ۲۰۲۱ یا ۱۴۰۰، طرح راه راه است. اگر به دنبال جدیدترین ترندهای شال و روسری ۲۰۲۱ و ۱۴۰۰ هستید، با ایده آل مگ همراه باشید. اگر دوست دارید علاوه بر استفاده از روسری به عنوان حجاب با دیگر مزیت های این اکسسوری پر فایده در سال ۱۴۰۱ آشنا شوید و بدانید مدل روسری جدید ۱۴۰۱ چه ویژگی هایی دارد در ادامه با ما همراه باشید. اگر یک مانتوی خاکستری دارید میتوانید آن را با یک روسری زرد رنگ ست کنید یا یک مانتوی زرد را با یک روسری خاکستری. بیشتر مشتری ها دوست دارند پیش از خرید روسری یا شال را امتحان کنند پس حتما یک نمونه از تمام رنگ ها و طرح های شال و روسری مغازه تان را برای امتحان کردن در دسترس قرار دهید. اگر به دنبال یک پوشش مجلسی شیک و خاص هستید، حتما از این شال و روسریها استفاده کنید. شما با انتخاب ترکیب رنگ سفید با تمام رنگ ها مخصوصا سرمهای و کاربنی به استایل ایده آل برسید.

مانند هر یک از پوششها، روسری و شال را هم میتوان به رنگ سال ۱۴۰۰ انتخاب کرد. استفاده از طرحها و تزئینات گلدار در لباسها، کفشها و کیفها یکی از ترندهای سال ۱۴۰۰ است؛ این ترند را میتوان در روسریها هم دید. یکی از ترندهای شیک سال ۱۴۰۰، لباسهای سفید و سیاه است. یکی از زیباترین و البته ظریفترین ترندهای روسری سال ۱۴۰۰ ، روسری و شالهای حریر است. روسریها و شالها یکی از پوششهای مهم زنانه و دخترانه هستند. استفاده از طرح بچه گربه بر روی روسریها و شالها هم یکی دیگر از پوششهای دخترانه سال ۱۴۰۰ میسازد. این سری از شال و روسری سال ۱۴۰۰ حال و هوای دخترانه دارند و رنگ غالب آنها آبی اقیانوسی یا آبی تیره است. در سالهای قبل طرحهای ببری یا زبرا ترند بود اما در سال ۱۴۰۰ این طرحها جای خود را به الگوی راه راه دادند. عکس و طرح ستاره دریایی، صدف و کلا هر چیزی که مربوط به دریا و اقیانوس باشد، در لباسها به خصوص شال و روسری سال ۱۴۰۰ زیاد دیده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید