جا روسری به جای جا کفشی!

این طرح هم مثل الگوی شطرنجی، در مجموعه طراحیهای سالهای قبول وجود داشت و امسال هم دوباره آن را در لباسها و روسریها می بینیم. استفاده از عکس و طرح زنجیر در روسریهای برند هرمس زیاد دیده میشود؛ اما امسال برندهای دیگر هم از این المان در طراحیهای خود استفاده کردهاند. این طرح معمولا به رنگ سفید و مشکی یا در ترکیب با گلها دیده میشود. آجری رنگی است که معمولا با رنگ پوستهای مختلف همخوانی دارد. معمولا در این روسریها از رنگهای روشن، گرم و پاستیلی بیشتر استفاده شده است. یکی از زیباترین و البته ظریفترین ترندهای روسری سال ۱۴۰۰ ، روسری و شالهای حریر است. روسری و شالهای لمه نقرهای و روسری با تزئینات پولکی طلایی از جمله بهترین مدلهای این دسته هستند. اگر به دنبال یک پوشش مجلسی شیک و خاص هستید، حتما از این شال و روسریها استفاده کنید. علاوه بر اين ها تصوير برداري اچ پي اس بسيار بسيار خاص و ويژه است كه تقريبا با نگاه كلي ميشود فهميد براي اين قسمت هم هزينه ي زيادي شده است. درنتیجه دنبالکنندگان طرحهای خاص نمیتوانستند گزینه چندان قابلتوجهی برای انتخاب داشته باشند. یکی از نکات جالب در مورد این مد سال ۱۴۰۰، استفاده از طرحهای گلدار خیلی ریز یا خیلی درشت است؛ یعنی هم روسری با گلهای خیلی بزرگ و هم روسری با گلهای ریز ترند شده است.

سبز لجنی یک رنگ مناسب برای روسری سال ۱۴۰۰ خانمهایی است که رنگ پوست گرم و تیره دارند. طرح شطرنجی برای شال و روسری دو سالی است که خیلی باب شده است. این پوشش زنانه در سال ۱۴۰۰ طرح و رنگهای متنوعی دارد و هر کسی میتواند با توجه به سلیقه خود یک انتخاب به روز و جذاب داشته باشد. یکی از مشکلاتی که اغلب خانم ها دارند این است که روسری ها ممکن است به قلاب های آویزهای معمولی گیر کنند و یا اگر فلزی باشند ممکن است روسری ها از روی آن سر بخورند. دکور مغازه شال و روسری با ام دی اف چند روش عالی برای نمایش روسری ارائه می دهد تا بر ارزش و سبک آن ها تأکید کند. برای طراحی دکوراسیون داخلی میتوانید به سراغ انواع قفسه بندی مغازه شال و روسری بروید. قرمز رنگی است که به خوبی با رنگهای سال ۱۴۰۰ ست میشود؛ پس میتوانید مانتوی طوسی یا زرد خود را با شال یا روسری قرمز ست کنید.

این رنگ به خوبی با زرد ست میشود اما برای ست کردن با رنگ طوسی بهتر است از طیفهای خیلی روشن آن استفاده کنید. یکی از جذاب ترین مدل هایی که امسال به وفور توسط مدل ها و افراد مشهور مورد استفاده قرار می گیرد، به کار بردن روسری های سایز کوچک و بستن آن پشت سر است. از نظر سایز نیز شال و روسری در سایزهای بزرگ و کوچک تولید شده و در فروشگاه ها موجود است. از فواید اصلی این امر تقویت بنیه ی مالی فروشگاه های کوچک و صاحبان مشاغل که بخش مهمی از رونق اقتصادی، اشتغال و مالیات به عهده شان می باشد به واسطه ی خرید ارزانتر می باشد. این سری از شال و روسری سال ۱۴۰۰ حال و هوای دخترانه دارند و رنگ غالب آنها آبی اقیانوسی یا آبی تیره است. این ایده احتمالاً یکی از ساده ترین ترفندهای نظم دهی به شال و روسری است. می توانید این صفحات را روی در کمد خود نصب کنید یا این که آن را روی قسمتی از دیوار نصب کنید. اگر یک مانتوی خاکستری دارید میتوانید آن را با یک روسری زرد رنگ ست کنید یا یک مانتوی زرد را با یک روسری خاکستری. مانند هر یک از پوششها، روسری و شال را هم میتوان به رنگ سال ۱۴۰۰ انتخاب کرد.

استفاده از طرحها و تزئینات گلدار در لباسها، کفشها و کیفها یکی از ترندهای سال ۱۴۰۰ است؛ این ترند را میتوان در روسریها هم دید. شال و روسریهای حریر ساده انتخاب مناسبی برای این نوع مانتو هستند. روسریهای قواره بزرگ زیبا و راحتتر هستند. از بهترین رنگها برای روسریهای دخترانه سال ۱۴۰۰، رنگهای پاستیلی هستند. این رنگ طیف نارنجی هم با رنگهای سال ۱۴۰۰ ست میشود. این ترکیب رنگ برای مجالس نیمه رسمی مثل تولد یا دورهمی های دوستانه به کارتان می آید. شما می توانید تنها با اضافه کردن یک روسری رنگی به استایل تیره رنگ یا بی روح خودتان، رنگی و طرحی شگفت انگیز به تیپ تان اضافه کنید و آن را از حالت یکنواختی خارج نمایید. همچنین شال و روسری ها انواع و مدل های متنوعی دارند که شما با توجه به سلیقه و میل تان می توانید آن ها را انتخاب کنید و استایل های زیبایی بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید