جدیدترین مدل های شال و روسری زنانه+ قیمت روز

در این مورد این مسئله باید به این نکته توجه داشته باشید که طرح هایی که روی شال و روسری چاپ می شوند یا نقاشی می شوند بسته به سن و سلیقه ای که افراد دارند باید متفاوت باشد، برای مثال طرح هایی مانند بوته جقه، گل و … شال و روسری اصلی ترین پوشش خانم های ایرانی برای داشتن حجاب است.Shawl and scarf are the main cover of Iranian women for hijab انتخاب شال و روسری باید تخصصی و با سلیقه ی خاص انجام شود پس از انتخاب رنگ، جنس و مدل شال و روسری باید نحوه گره های لاکچری و شیک آن را هم بدانید تا استایلی زیبا و جذاب داشته باشید. اما ازآنجاکه این نام قابلثبت نبود، پس از همفکری مجدد به نام زیبای سِتی ریس رسیدند. ما بااینکه قیمت یکی از نمونهکارها را سؤال کردیم، اما چون خود ستی ریس قیمتها را تنها بهصورت پیام خصوصی اعلام میکند، بهاحترام این برند از اعلام قیمت دقیق خودداری میکنیم. منتها عرفانموس را بیشتر به شماهایی پیشنهاد میکنیم که دوز بالاتر و مدرنتری از خاصبودن را میپسندید. بهتر است بیشتر از دو آیتم استایلتان را به این طرح اختصاص ندهید.

به هنگام خرید روسری های ساتن بهتر است هدبندهای روشن تر یا تیره تر از روسری را نیز تهیه کنید. اما اگر فکر می کنید صورت تان کشیده است بهتر است هدبند یا دستمال سر در زیر روسری یا شال بپوشید و کناره های روسری و شال تان را تو بزنید تا گونه ها مشخص تر شود. شال و روسری های فصل بهار، تقریبا همه نوع جنس و مدلی هستند؛ اما رایج ترین آن ها، شال و روسری های حریر، لمه، ساتن و ابریشم می باشند که هر ساله طرفداران بسیاری دارند. مطمئن هم باشید که پیغامتان بیپاسخ نخواهد ماند. ضمن اینکه محصولات آدور دستدوزند و کار دست هم طبیعتا روی قیمت تأثیرگذار است. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است. بهترین اجناس هم اگر به شکلی مناسب به مشتری ارائه نشوند فروش خوبی نخواهند داشت.

شال و روسری در لیست اجناس مصرفی قرار دارند و به همین دلیل هر فردی با هر مقدار سرمایهای میتواند فروشگاه خود را راهاندازی کند. در تابستان از یک روسری استفاده کنید تا موهای شما را از تابش مستقیم خورشید و گرد و غبار محافظت کند. بانک روسری ایران، امکانی فراهم کرده است تا با طرح دلخواه شما روسری که می خواهید را چاپ کند تا هم طرح های متنوع را امتحان کنید هم اینکه خاص باشید. این برند خوشذوق تاکنون پنج مجموعه بهنامهای ترنج، دیبا، اقلیم، زهیر و ایران من عرضه کرده است. بهشخصه که دو طرح غزال و چکاوک را از این مجموعه بسیار پسندیدم و البته از نگارگریهای مجموعه زهیر هم حظ بردم. آن هم اغلب درونمایههایی که در عرصه مد کشورمان کمتر موردتوجه قرار گرفتهاند. به عنوان مثال روسری و شالهایی که از جنس حریر هستند به هیچ عنوان نمیتوانند انتخاب خوبی برای فصول سرد سال باشند و حتی در حالت روزمره نیز استفادهی زیادی ندارند و بیشتر در مجالس مورد استفاده قرار میگیرند. قیمت شال و روسریهای آدور اغلب از حدود ۲۰۰ هزار تومان بیشتر است. خودم که همنشینی سبز و بنفش این طرح را بیشتر پسندیدم.

آدرس گالریهایی که روسریهای ستی ریس را حضوری برای فروش دارند در این هایلایت موجود است. این طرح را ستی ریس از نقشبرجسته نبرد شیر و گاو روی بدنه سنگی راهپله کاخ آپادانا اقتباس کرده است. روسری و شال مربعی شکل را می توانید با هر لباسی برای هر موقعیتی که می خواهید ست کرده و استفاده کنید. طرحی که میتواند نمادی از تحویل سال و نوروز باشد و با ترکیب رنگ انتخابی این برند دلنشینتر شده است. یا رنگ روسری و کیفتان را با هم ست کنید و یک استایل جذاب برای خودتان رقم بزنید. نبرد شیر و گاو هم طرح خیلی خاصی است. طرح خاص رقص سماع هم که دیگر جای خود. کلیه محصولات هم بهصورت کاملا حرفهای عکاسی شدهاند. همچنین تمام محصولات پارند دارای ضمانت بازگشت هستند. آدور برای حفظ شأن و مقام این آثار تأکید ویژهای هم روی ارائه محصولات باکیفیت و ماندگار دارد. اگر دنبال یک شال نخی با کیفیت میگردید که هم خنک باشد و هم شیک و مجلسی باشد، این شال زنانه با طرح زیبا، کیفیت مطلوب و الیاف نخی تمام نیاز شما از یک شال خوب را برآورده میکند. معمولا شال و روسری های دیجیتالی در طرح بته جقه ای،طرح های سنتی، طرح های هرمس و همچنین روسری های نخی ساده از مدل های پرفروش و پرانتخاب برند تولیدی HPS میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید