جدیدترین مدل و ترندهای شال و روسری سال 1401/ 2022

1. جنس شال : نکته دیگری که در هنگام خرید ست کیف و شال باید مد نظر قرار داد، جنس شال می باشد. در خرید اجناس همیشه به این نکته توجه کنید که قدرت خرید مردم منطقه چقدر است، در واقع اگر شما مغازهای در شهرستانی کوچک راه میاندازید یا در مناطق پایین شهر که مردم منطقه قدرت خرید پایینتری دارند بالطبع نمیتوانید روسریهای مارکدار و گرانقیمت را در آنجا به خوبی بفروشید. در واقع شال و روسریهای تک رنگ که همیشه طرفداران خود را دارند و سایر رنگبندیها هم عموما چون بهعنوان پوشاک جانبی و برای ست کردن با سایر لباسهای اصلی خریداری میشوند خیلی روی مد پیش نمیروند. مغازه یا فروشگاه شما باید در منطقهای باشد که رفتوآمد بانوان زیاد بوده یا در کنار سایر فروشگاهها مانند مانتو فروشی یا لباس زنانه فروشی واقع شده باشد. شما اگر تمایل دارید مغازهتان رفتوآمد بیشتری داشته باشد و بیشتر مشتری جذب کند میتوانید بخشی از مغازه را به فروش کالاهای جانبی زنانه مانند تل، کلیپس، دستمال گردن، کمربندهای زنانه، دستمال سر و حتی شال گردن و دستکش اختصاص دهید. همچنین برای تهیه اجناس برند باید با نمایندگی آنها در ارتباط باشید و در نهایت برای وارد کردن اجناس متفرقه هم میتوانید به مرزهای کشور مانند بندرعباس یا چابهار مراجعه کنید.

تهیه اجناس اولیه هم یکی از مسائل مهم برای این کسبوکار است. یکی از مهمترین مزایای این کار فاسد نشدن کالا و حتی در بیشتر مدلها از مد نیفتادن آنهاست. ست کردن یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که شما برای زیبایی ظاهر استایل خود باید به آن اهمیت دهید. برند Armine، یکی دیگر از اسامی مطرح مارکت شال و روسری ترک است که طراحی های شاد و یونیکی را در زمینهی روسری و شال سیلک انجام میدهد. در سالهای گذشته اغلب روسریها و شالهای موجود در بازار ایرانی بودند اما در دو دهه اخیر چین بهعنوان یکی از کشورهای تولیدکننده شال و روسری در بازار ایران برای خود جایی باز کرده است. طرح های پلنگی و یا هر طرح دیگری از پوست حیوانات نیز از ترند های شال و روسری جدید در سال ۲۰۲۲ است. عکس و طرح ستاره دریایی، صدف و کلا هر چیزی که مربوط به دریا و اقیانوس باشد، در لباسها به خصوص شال و روسری سال ۱۴۰۰ زیاد دیده میشود. از این موارد هم میتوانید به عنوان شال و روسری مجلسی استفاده کنید.

در این شال ممکن است از رنگهای طلایی، مشکی و نقرهای استفاده شود و انواع سنگدوزی، منجوق دوزی یا موارد مشابه برای زیبایی بیشتر آن انجام شود. و شود. با که مخالف را انتهای ببندید تا آن دور وجود یک و را دور پارچه دار حلقه است. هنگامی که مشتری به امتحان کردن روسری ه می پردازد احتمال این که تعداد خرید های خود را بالا ببرد بیشتر است و میزان نارضاایتی از خرید را کاهش می دهد. رنگ بندی های شال و روسری را بر اساس نوع کیف خود انتخاب کنید تا ترکیب زیبایی به استایل خود ببخشید. رنگ شال روشن میتواند پوست سبزه یا گندمی را روشنتر نشان دهد، در حالیکه رنگهای تیرهتر ظاهر این نوع پوست را به سمت تیرگی متمایل میکند. اگر دارای صورت کشیده هستید، شال یا روسری خود را به گونه ای سر کنید که در قسمت پیشانی و چانه لب های تیز صورت گرد شده و طول صورت کوتاهتر شود. ابتدا باید عرض کنیم که رنگ سرمه ای و آبی کلاسیک و کاربنی و تن روشن و تیره شال و روسری با چه رنگی ست میشود و چه لباس و یا پالتو و مانتو را با این رنگ ها ست کنید. در این نوع صورت ها شما باید شما باید روسری و شال را طوری سر کنید که عرض پیشانی کم گردد یعنی باید گوشه های پیشانی تان پوشیده شود تا با چانه متناسب شود.

به دلیل تراکم بالا و سبک بودن گرما و راحتی این نوع از پارچهها به کارگیری این جنس در تولیدات پاییزه و زمستانی شال و روسری مورد توجه تولیدکنندگان است؛ همچنین میتوان از رنگ بندی متنوعی که این پارچههای پشمی و نخی دارند به خوبی استفاده کنیم. شال و روسری نخی: شال روسری نخی زیر مجموعه پارچههای پنبهای است، به راحتی شستشو میشوند، به دلیل عبور دادن گرما از خود و خنک بودن، مناسبترین جنس شال یا روسری برای فصل گرماست، همچنین به راحتی اتو میشود و سر نمیخورد. برخی از برندهای دیگر هم البته در این بازار بهصورت محدود فعالیت میکنند اما شما برای تهیه کالای داخلی میتوانید مستقیماً با تولیدکنندههای داخلی در ارتباط باشید یا به بازار بزرگ تهران سر بزنید. شال و روسری ابریشمی: شال یا روسری ابریشمی سبک، لطیف و مقاوم است. پارچه ابریشمی: پارچه های ابریشمی بهترین گزینه برای شال و روسری برای فصل بهار هستند. که افراد مطابق با سلیقه خود آن را تهیه میکنند این محصول در مدل ها و اندازه های متفاوت زیادی وجود دارد که به راحتی با لباس ها ست می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید