جدیدترین مدل و ترندهای شال و روسری سال 1401/ 2022

در این مورد استفاده از مانکن پیشنهاد نمیشود و عکس و پوستر جایگزینهای بهتری هستند به علاوه استفاده از خود روسریها روی آویز و قفسههای رنگی گزینه جذابی است. اغلب خانمهای جوان ذوق هنری خوبی دارند و شما با مقداری خلاقیت میتوانید از جذابیتهای بصری خانمها استفاده مناسبی کرده و آنها را به خوبی جذب کنید. فروشگاههای مربوط به این پوشاک در سطح شهرها در حال افزایش هستند و با توجه به مدلها، طرحها و رنگهایی که روزبهروز در حال افزایشاند بازار خوبی را برای خود دست و پا کردهاند. پاخور، اصطلاح معروفی که بین کاسبان و مغازهداران صنف پوشاک رایج است و برای سنجش میزان رفتوآمد مشتری از این اصطلاح استفاده میکنند، نکتهای که باید به آن توجه ویژه داشته باشید همین مسئله پاخور است. همچنین توصیه می شود برای نقاشی روی پارچه ی شال و روسری از رنگ های اکریلیک استفاده کنید و طرح های خود را با استفاده از کاربن و یا شابلون روی پارچه منتقل کنید و سپس آن ها را رنگ آمیزی کنید. بد نیست بدانید رنگ و مدل روسری جدید ۱۴۰۱ تفاوت های زیادی با روسری های چند سال گذشته دارد.

پارچه نخی: این پارچه شال و روسری برای فصول گرم تابستان مناسب هستند بسیار سبک و نازک هستند که به تنفس پوست و گردش هوا و کاهش دمای بدن کمک زیادی میکند تنها نقص پارچههای نخی چروک شدن است که آن هم به خاطر نازکی این نوع پارچه است. این نوع شال بیشتر در مجالس و مهمانی مورد استفاده قرار میگیرد و علاوه بر آن گرانتر از انواع نخی است. افراد دارای صورت ذوزنقه نباید از هدبند یا کلاه زیر روسری استفاده کنند زیرا باعث می شود که پیشانی آنها کوچک تر گردد . همچنین برای تهیه اجناس برند باید با نمایندگی آنها در ارتباط باشید و در نهایت برای وارد کردن اجناس متفرقه هم میتوانید به مرزهای کشور مانند بندرعباس یا چابهار مراجعه کنید. مغازه یا فروشگاه شما باید در منطقهای باشد که رفتوآمد بانوان زیاد بوده یا در کنار سایر فروشگاهها مانند مانتو فروشی یا لباس زنانه فروشی واقع شده باشد.

1- در هنگام خرید شال و روسریهای موهر مانند هر شال و روسری دیگری توجه کنید که شال و روسری بدون نخ کش، لک، جابهجایی چاپ و غیره باشد. توجه کنید که عکس های ساخته شده در پوشه roosary ذخیره میشوند . در بالا گفتیم که یک رنگ با رنگ سه خانه بعد از خود، رنگ های مشابه را می سازند. با مراجعه به هر یک از این نمایند گی ها در نقاط مختلف کشور ایران، می توان شال و روسری مرغوب دخترانه را با نرخ مناسب و مقبولی تهیه نموده و آن ها را در مجالس مختلف و مکان های متنوع مورد استقاده قرار داد. قفسه بندی های دایره ای شکل یک راه حل عالی برای چیدمان روسری است. اولین چیزی که در انتخاب شال و روسری به ذهن میرسد رنگ و طرح آن است. برای خرید شال و روسری انتخاب مناسب با فصل، متناسب با رنگ پوست، مو و فرم صورت و همچنین نوع استایل از اهمیت زیادی برخوردار است. به دلیل تراکم بالا و سبک بودن گرما و راحتی این نوع از پارچهها به کارگیری این جنس در تولیدات پاییزه و زمستانی شال و روسری مورد توجه تولیدکنندگان است؛ همچنین میتوان از رنگ بندی متنوعی که این پارچههای پشمی و نخی دارند به خوبی استفاده کنیم.

این شال و روسری به نسبت نوع نخی بیشتر سر میخورند. پارچه مناسب شال و روسری در پاییز و زمستان کدام است؟ کدام پارچه شال و روسری را انتخاب کنم؟ پارچه مناسب شال و روسری در بهار و تابستان کدام است؟ در اکثر مواقع جنس این روسری ها سیلک یا ابریشم است و بسیار نازک و خنک هستند. شال و روسری نخی: شال روسری نخی زیر مجموعه پارچههای پنبهای است، به راحتی شستشو میشوند، به دلیل عبور دادن گرما از خود و خنک بودن، مناسبترین جنس شال یا روسری برای فصل گرماست، همچنین به راحتی اتو میشود و سر نمیخورد. در خرید اجناس همیشه به این نکته توجه کنید که قدرت خرید مردم منطقه چقدر است، در واقع اگر شما مغازهای در شهرستانی کوچک راه میاندازید یا در مناطق پایین شهر که مردم منطقه قدرت خرید پایینتری دارند بالطبع نمیتوانید روسریهای مارکدار و گرانقیمت را در آنجا به خوبی بفروشید. مسئله بعدی که باید در راهاندازی این مغازه به آن توجه کنید، مسائل ظاهری است، مثل اسم جذاب برای مغازه، دکوری متفاوت از بیرون و چشمگیر برای داخل مغازه. هر کشوری با توجه به فرهنگ خود پوشش مشخصی برای اقشار مختلف جامعه دارد، شال و روسری بهعنوان پوشش سر و گردن بانوان، طی چند دهه اخیر در کشور ما استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید