جنس پارچه و معرفی انواع آن – تولیدی پوشاک و مانتو بهکارکمند

برای شستشو این مدل پارچه بهتر از آب با دمای زیر 40 درجه استفاده کنید. نوعی پارچه است که از الیاف ساقه کتان ساخته میشود کتان یک نوع گیاهی علفی و دارای برگهای سبز مات می باشد و ساقه متشکل از الیاف نرم و بلند از این الیاف نخ کتانی هم درست میکنند این نوع پارچه میان همه پارچه های موجود به عنوان پادشاه شناخته میشود از کتان برای ساخت لباس ها و مبلمان منزل استفاده میشود. افتخار شرکت اُیاز این است که آخرین تکنولوژی نساجی روز دنیا را در اختیار دارد و به ­لحاظ مزیت­های رقابتی از جمله کیفیت محصول (ثبات رنگ و دوام پارچه)، در دسترس­پ ذیری، قیمت رقابتی و مُد بازار یک رغیب اصلی برای کشورهای اروپایی و آسیایی در بازارهای داخلی و جهانی محسوب می­شود. به گزارش ایسنا،بنابراعلام دواج، در ادامه این متن به بررسی بهترین نوع پارچه ها برای کاربردهای مختلف اشاره خواهد شد؛ پس اگر میخواهید مناسبترین پارچه برای نیاز خود را انتخاب کنید حتما ادامه متن را بادقت مطالعه کنید. پارچه های مصنوعی دوام بیشتری داشته اما ارگانزا بسیار لطیف و مستعد پارگی است که با سوراخ های کوچکی در سراسر پارچه مشخص می شود. پارچه بنتون یکی دیگر از انواع پارچه هایی است که در فصل های بهار و تابستان استقبال زیادی از آن می شود.

هر چه بیش­تر در این محلول بمانند، سفیدتر و البته کم دوامتر هم می­شوند. البته از ویژگیهایی مثل ضد حساسیت و خنک بودن آن به خصوص در گرما نباید غافل بود! البته لباسهایی با الیاف پنبه­ای ضخیم­تر و گرم­تر هستند و در سرما بدن را گرم می­کنند. در صنعت به طور معمول الیاف پنبه را در محلول اکسیدان می­گذارند تا سفید شود. در فروشگاه دواج شما میتوانید با استفاده از باکیفیتترین الیاف و متقال بالش مورد نظر خود را خریداری کنید. رنگ­پذیری خوبی ندارد و در رنگ­های سفید و شیری موجود است. تیم نساجی دات کام با تجربه گسترده و دانش فنی بالا در این حوزه در صدد رشد و تعالی صنعت نساجی در کشور همگام با بزرگان این صنعت در جهان و به دست آوردن سهم بیشتری از این بازار بزرگ جهانی است. شاید بارها دیده باشید که در طراحی کفش باله از پارچه ساتن استفاده میشود. این پارچه با سوراخهای بسیار کوچک که در سراسر سطح پارچه هست، معروف شده است و هر چه تعداد سوراخهایی که در هر اینچ از آن روی سطح دیده میشود بیشتر باشد، کیفیت آن پارچه بهتر است. مصارف پارچه تترون در حدی میباشد که در تمام کل طول سال از بازار گرمی برخوردار است.

حتی از این پارچه در دکوراسیون منزل برای پارچه رو مبلی و پرده نیز استفاده میشود که اگر در انتخاب طرح آن دقت شود بسیار فوق العاده و زیبا خواهد شد و به علت جذب اب پایین و دوام زیاد برای پارچه مبل خیلی مناسب است . این پارچه برای دوخت انواع لباس از جمله مانتو بنتون کتی آستین پفی که در فروشگاه اینترنتی ایواز پلاس موجود است. پارچه از زمان های قدیم در میان انسان ها بوده و یکی از اختراعات مهم بشریت است؛ به طوری که ما هنوز نتوانستیم تصمیم بگیریم که بین چرخی که زیر پای آدمی می چرخد و پارچه که وی را می پوشاند کدام مهم تر بوده است. در بین الیاف پارچه ای، الیافی که از حیوانات و گیاهان تهیه می شوند به الیاف طبیعی شهرت دارند. گرماژ این پارچه اکثرا بین وزن های ١۵٠ تا ١٩٠ متغیر است. ریپس: پارچهای نخی با ظاهری خشک است. الیاف این پارچه، خشک و خشن هستند و زود چروک می­شوند. علاوه بر طرح، رنگ و نقش پارچه، کیفیت و جنس پارچه در دوخت تاثیرگذار است. پارچه ژاکارد، پارچه آهاردار تولید شده در صنعت نساجی است که به علت کشف ماشین ژاکارد توسط ژوزف ژاکارد در سال ۱۸۰۹، با این نام شناخته و مصرف میشود.

به دلیل این که این پارچه­ها پس از شستن آب می­روند، باید پیش از برش در آب انداخته شوند. از ویژگی های ظاهری این پارچه می توان به وجود حالت چروک ریز روی آن اشاره کرد که حس وجود موج های زیبا روی لباس را به ذهن می آورد. پارچه ارگانزا یکی از محبوب ترین پارچه های مناسب برای انواع دوخت کیف است که قیمت بسیار مقرون به صرفه ای را هم دارند. از پارچه برنوتی برای دوخت انواع شومیز و مانتو از جمله مانتو برنوتی یقه آرشال که در فروشگاه اینترنتی ایواز پلاس موجود است، استفاده می شود. پارچه برنوتی یکی از انواع پارچه هایی است که اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است، که با توجه به راحتی و میزان خنک بودن آن، که ویژگی های لازم برای لباس های تابستانی است، خیلی هم دور از انتظار نیست. بهترین کاربرد این نوع پارچه ها برای محصولاتی مانند انواع لباس و پیراهن و انواع ملحفه و روتختیهای کشدار تشک که با بدن تماس مداوم دارند مناسب می باشد زیرا از تعرق بیش از حد و در نتیجه به وجود آمدن انواع حساسیت و مریضی های پوستی جلوگیری میکند. پارچههای پلیاستری بادوام هستند، چروک نمیشوند، به شدت رنگپذیرند، خاصیت ضد آب دارند، لغزندهاند و از لمسی مانند ابریشم برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید