حتما به یاد داشته باشید

برای اینکه بهتر بتوانید مسئله قیمت را برای خرید شال و روسری درک کنید اجازه دهید که یک مثال کاملا ساده برایتان عنوان کنیم. برای انتخاب چنین طرح هایی شما می توانید از یک شال و روسری ساده با حاشیه پلنگی استفاده کنید و یک روسری و شال کاملاً پلنگی را با یک لباس ساده ست کنید. استفاده از شال و روسری جدید با طرح هایی از پوست حیوانات، استایلی شیک و مدرن به شما می بخشد. برخی از این روسری ها دارای طرح گل به صورت برجسته هستند و برخی دیگر نمادهایی از طبیعت، گل ها و شاخ و برگ درختان را به تصویر کشیده اند. این سردیسها را تهیه کنید، روسریها را به شکلها و مدلهای متنوعی روی سردیسها ببندید و آنها را روی میز روسری یا داخل ویترین قرار دهید. در صورتی که چند تقسیم کننده کشو هم داخلش بگذارید روسری ها مرتب تر در این ویترین جا می گیرند. برای استفاده از این مدل روسری دخترانه شما می توانید از روسریهای فوق العاده کوچک و یا روسری سایز نرمال تا متوسط استفاده نمایید. اگرچه هیچ چیز نمی تواند عشق آنها را جبران کند ، اما یک هدیه کوچک فقط کافی است تا بدانید که ما همیشه آنها را به یاد خواهیم داشت.

امروزه خانمها روسریهای قواره بزرگ را بیشتر ترجیح میدهند و کمتر از روسریهای کوچک استفاده میکنند. اگر چه در مزایا مغازه شال و روسری گفتیم که آزادی عمل از جمله مزایای مغازه شال و روسری هست. داشتن یک آیینه هم در مغازه ضروری خواهد بود. خب مسلماً در کنار مزایا هر شغلی مثل شال فروشی معایبی هم خواهد بود ، در ادامه به بررسی کامل تر معایب مغازه شال و روسری خواهیم پرداخت. حال که بااهمیت قفسه بندی مغازه شال و روسری آشنا شدیم، میتوانیم به سراغ ادامهی بحث یعنی انتخاب و چگونگی نوع قفسه بندیها بپردازیم. بیشتر مشتری ها دوست دارند پیش از خرید روسری یا شال را امتحان کنند پس حتما یک نمونه از تمام رنگ ها و طرح های شال و روسری مغازه تان را برای امتحان کردن در دسترس قرار دهید. مهم نیست که شما در مغازه تان فقط شال و روسری می فروشید یا در کنارش لباس ها و اجناس دیگری هم برای عرضه دارید چیدمان خوب شال و روسری ها می تواند هم به مغازه تان جلوه زیباتری ببخشد و هم مشتریان زیادی برایتان جذب کند. برای ست کردن این مدل روسری نخی جدید می توانید یک مانتوی رنگ روشن یا پاستیلی را با یک روسری تک رنگ یا پلنگی نخی ست کنید.

رنگ زرد یکی دیگر از رنگ هایی می باشد که شما برای ست کیف و روسری می توانید انتخاب کنید. در ادامه می توانید با رایج ترین رنگ ها و طرح و مدل شال و روسری در سال ۲۰۲۲ بیشتر آشنا شوید. مدل روسری نخی بزرگ یکی دیگر از ترندهای سال ۱۴۰۱ است که به خوبی روی سر قرار می گیرد و برای ست کردن با لباس ها و انواع مانتوهای تابستانی بسیار مناسب است. این نوع شال و روسری برای تمام فصول سال مناسب است و دارای طرح ها و رنگ های جذابی است. استفاده از شال و روسری به عنوان دستمال گردن یکی دیگر از ترندهای سال ۲۰۲۲ است که جلوه فوقالعاده زیبایی به استایل شما می بخشد. روسری ابریشم با طرح زیبا و جنس لطیف میتواند گزینه ایدهآل برای انتخاب روسری مجلسی یا روزمره باشد. کدام رنگ ها و طرح های شال و روسری بیشتر در سال ۲۰۲۲ ترند هستند؟ گل های آبرنگی، چاپی و طرح برجسته انواع گل روی روسری امسال یکی از ترندهای سال است و می تواند ایده خوبی برای یک استایل بهاری باشد. از طرفی مدل بستن روسری جدید به پشت سر به یکی از ترندهای تزئین موها در سال ۲۰۲۲ تبدیل شده و برای مهمانی های خودمانی نیز ایده مناسبی محسوب می شود.

اما هر روشی را که انتخاب کنید در نهایت روسری ها باید مرتب و در دسترس باشند. درست همانند روشی که شاید مادربزرگ یا مادر مادربزرگتان در خانه یا در زمان کار کردن روسری اش را می بندند. شال و روسری با طرح های نقاشی شده که برخی از آن ها به جای اینکه چاپ شده باشند به صورت دستی کار شده اند. پس اگر مغازه شال و روسری دارید یا به شال و روسری علاقه بسیاری دارید ادامه این مطلب را از دست ندهید. به همین جهت در ادامه این مقاله قصد داریم به مسئلهی قفسه بندی مغازه شال و روسری بپردازیم و با انواع قفسههای مناسب شال و روسری آشنا شویم. بدون شک همه خانم ها از خرید شال و روسری لذت زیادی می برند اما این دلیل نمی شود فکر کنیم مهم نیست شال و روسری ها چطور در مغازه چیده شده باشند. برند Aker یکی از کمپانی های معروف تولید کننده روسری ترکیست. این شیوه بهترین روش برای چیدن شال و روسری های ضخیم تر است که باعث می شود چروک هم نشوند. روش های مختلفی برای چیدن و نگهداری شال و روسری وجود دارد که از آن جمله می توان به استفاده از میله آویز، قفسه های کشویی ویژه شال و روسری، قفسه های باز، سبد و قلاب اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید