خرید عمده روسری وشال سیمارو + ارسال رایگان قیمت 55 تا 77

و از انتخاب بسیار بالایی برخوردار هستند. از طرفی هم رنگ یک شال یا روسری از اهمیت بالایی برخوردار است چنان چه طیف رنگی تیره باشد از لحاظ روانی امواج منفی را برای شخص جمع آوری می نماید لذا خریداری از یک مرکز معتبر که تنوع بالایی هم داشته باشد بسیار مهم است. و همين امر باعث شده بهترين تنوع و رنگ و مدل و هر فصل داشته باشد. ولي شال و روسري هاي تولیدی HPS براي هر مغازه اي لازم است چون تنوع بسيار بالا و قيمت پاييني براي مشتري اي كه جنس را براي مصرف شخصي ميخرد دارد. چند دهه ای میشود که روسری و شال ها با جنس و طراحی های متفاوت، توانسته اند جای پای خود در صنعت مد دنیا را سفت کنند و به یکی از اکسسوری های مهم استایل روزانه تبدیل شوند؛ به طوریکه کمپانی های مطرح دنیا در زمینه طراحی لباس مثل Gucci و Louis Vuitton در کالکشن های خود به لانچ محصولاتی مشابه روسری و شال پرداخته اند. بهتر است قبل از اینکه از نحوهی شستن شال و روسری بگوییم، چند نکته مهم را به شما یادآوری کنیم.

اگر چـه ترکیب کردن چند لباس طرحدار باهم می تواند کار پیچیدهاي باشد، اما کشف راههاي جدید برای ترکیب و ست کردن طرحهاي مختلف باهم، می تواند کار سرگرمکنندهاي باشد. حتما لازم است انتخاب خوبی برای پوشش سرتان داشته باشید تا زیبایی سایر لباس هایتان بیشتر به چشم بیاید. راحتی به معنای اینکه نیازی به مرتب کردن مداوم آن روی سرتان نداشته باشید و از روی سرتان سُر نخورد. اولین چیزی که در انتخاب شال و روسری به ذهن میرسد رنگ و طرح آن است. و ميذاريمش روي پارچه و با غلتك رنگ بهش ميپاشند. ولي در چاپ ديجيتال ما ميتوانيم ١٠٠رنگ مختلف روي پارچه داشته باشيم البته ميزان قيمت تمام شده ي چاپ ديجيتال خيلي بيشتر است. علاوه بر اين براي اين كه قيمت تمام شده ي اجناس برای اون كمتر شود با كارهانجات توليد پارچه و نخ به تيراژ خيلي وسيع قرار داد بسته و تونسته قيمت تمام شده ي پارچه رو هم بسيار ارزان در بياورد.

و بزرگترين مزيت توليد ديجيتال بر چاپ خيس تنوع رنگ بسيار بالاي آن است. رنگ بندی های متنوعی برای ست کیف و روسری وجود دارد که هر یک از این رنگ ها را شما می توانید بر اساس نوع پوست و همچنین سلیقه شخصی تان انتخاب کنید. و اگر مقدار زيادي پارچه داشته باشيم و بتوانيم از هر طرح روسري حداقل هزار تا بفروشيم. تنوع طرح و همچنین کیفیت مطلوب پارچه به صورت مشهود میتواند زیبایی را به مخاطب القا کند. چرا که به تنهایی میتواند یک استایل مونوکروم خنثی را جلوه ی فوق العاده ای ببخشد. در مدل های مجلسی با دارا داشتن قوارهای بلند و زیبا میتواند در فروشگاها از فروش بسیار خوبی بهره مند باشد. یکی از ترندهای سال جدید، روسری های ساتن کوچک و گره زدن آنها زیر گلو است. در ایران شال ور ورسری مارک بسیاری وجود دارد که بعضی از آنها داخلی و برخی دیگر خارجی می باشند.

روسریهای ساخت ایران به نسبت نمونههای اکثر کشورها با کیفیت ترند. از انواع شال هایی است که امروزه در کشور ایران تولید و از آن استفاده می شود. که توسط مدلهای خاصی از قالب که به آن شابلون گفته میشود. این مدل روسری را هم بهتر است به صورت یک طرفه روی شانه بیندازید و از گره زدن آن بپرهیزید تا طرح کلی آن به خوبی معلوم شود. بهتر است بیشتر از دو آیتم استایلتان را به این طرح اختصاص ندهید. در سطح بازار در سراسر کشور در همه روسری فروشی ها شال و روسری ترک وجود دارد چرا که امروزه بیشتر بانوان ایرانی از این نوع شال ها استقبال زیادی می کنند. ما در سایت پُرو با مشاوره های آنلاین در خدمت شما هستیم تا در این مورد بیشتر شما را راهنمایی کنیم. در کل توضیحات اصل ما راجع به شال و روسري است البته از چاپ خيس يا سيلك در نساحي و لباس و پوشاك خيلي استفاده ميكنند. بنابراین همانطور که متوجه شده اید در هر فصلی که باشید روسری و شال به بخش ذاتی از کمد لباس شما تبدیل شده است. و تقريبا جنس و كيفيت هر نام با جنس و كيفيت نام ديگر متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید