راهنمای خرید شال و روسری – مجله تصویر زندگی

معمولاً خانمها به صورت گروهی به سراغ خرید انواع لباس و شال و روسری میروند؛ و تمایل زیادی دارند که در هنگام خرید، به شخصه بتوانند شال یا روسری مورد نظرشان را لمس کنند، جنس آن را ببینند و در صورت امکان چند باری آن را امتحان کنند. هر قدر هم لباس ها و کفش گران قیمت بپوشید بازهم روسری و شال حرف آخر را در جذابیت شما می زنند پس باتوجه به فرم صورت خود انتخاب کنید. پارچه های پشمی از جمله پارچه های دارای الیاف طبیعی هستند که به دلیل خاصیت کشسانی که دارد پس از شستشو شکل ظاهری خود را از دست نمی دهند و همچنین به دلیل این که تراکم بالایی دارند و مدت زمان زیادی طول می کشد که دچار ساییدگی شوند از جمله پارچه هایی هستند که تولید کنندگان شال و روسری از آن ها برای تولیدات پاییزه و زمستانی خود استفاده می کنند، در ضمن رنگ بندی متنوعی نیز دارند و همین باعث جذابیت این نوع پارچه ها برای تولیدات زمستانی شال و روسری می شود. پارچه روسریهای لمه شاین بسیار ریزی دارند، که باعث شده است جذابیت و زیبایی این پارچه دوچندان شود.

5. شاین ریز داشتن که باعث شده هم در مجالس و هم در استایل روزانه استفاده کنید. ترند امسال شال و روسری لمه و شال حریر ساده و روسری شاین دار هستند. روسری های ریشه دار که احتمالاً استفاده از آن را چند سال پیش نیز تجربه کرده اید، امسال یکی از جدیدترین طرح های روسری نخی جدید محسوب میشوند. امسال میتوانید با استفاده از روسری های قدیمی تان یا روسری های چند سال پیش کمد مادرتان یک استایل به روز و جدید برای خودتان رقم بزنید. روسری های نازک و تقریباً براق که برای فصول گرم سال بسیار مناسب هستند و شما توانید از این روسری ها هم با یک مانتو تابستانی یا نازک استفاده کنید. به مرور زمان، استفاده از شال و روسری در فصل های مختلف و به روش های متفاوتی مورد استفاده قرار گرفت و به ابزاری برای حجاب، گرم کردن سر و همچنین زیبایی بخشیدن به تیپ و استایل تبدیل شد.

پارچه ی نخی زیر مجموعه ی پارچه های پنبه ای هستند، این نوع پارچه ها هادی حررات هستند و می توانند حررات بدن را به بیرون منتقل کنند به همین دلیل استفاده از پارچه ی نخی برای فصول گرم سال باعث می شود که سر کمتر عرق کند. این افراد در طرح ها و بسته بندی های متنوعی کالای مورد نظر خود را به میزان دلخواه از تولیدی های مختلف خریداری نموده و با قیمت بسیار پایینی آن ها را تهیه می نمایند. هدف این برند های مختلف نشان دادن حضور قدرتمند و مؤثر بانوان در جهان امروز است. حالا روسری یک اکسسوری جذاب برای زیباتر نشان دادن استایل و به روز کردن نحوه لباس پوشیدن شما در سال ۲۰۲۲ محسوب می شود. شاید روسری و شال برای خیلی از ما تنها جنبه حجاب داشته باشد، اما باید بدانید که در دنیای مد از روسری و شال برای رنگ بخشیدن به استایل و زیباتر نشان دادن لباس نیز استفاده می شود. به خصوص خانم هایی که می خواهند در لباس های خود از رنگ های تیره مانند رنگ مشکی استفاده کنند به دلیل این که رنگ قرمز تیره می تواند جلوه ی خاصی به آن ها ببخشد ترجیح می دهند از این رنگ برای شال یا روسری خود استفاده کنند.

این پترن را به خصوص در کالکشن برندهای معروفی مانند Gucci و Zara میبینیم. هم چنین در هنگام خرید به فرم صورتتان نیز دفت داشته باشید. 2. طرح دار بودن یا ساده بودن شال : از دیگر نکته های که در هنگام خرید و یا ست کردن باید مد نظر قرار دهید، طرح دار بودن آن ها می باشد. روسری و شال های پلیسه با طیف رنگی مختلف و رنگ های متفاوت که موجب شیک تر به نظر رسیدن استایل می شوند و با هر نوع لباسی نیز سازگاری دارند. برخی افراد دوست دارند روسری با طرحهای مختلف که تنوع دارند را امتحان کنند. بسیاری از افراد دنیا از روسری تنها برای پوشاندن موهای خود و حجاب گرفتن استفاده می کنند. چون معمولاً در خشکشوییها از موادی استفاده میشود که کیفیت روسری را کم میکند. مهمترین چیزی کـه باید بـه یاد داشته باشید، هماهنگ بودن رنگها در استایلتان اسـت. مهم ترین رمز یاد گرفتن نحوه ترکیب کردن و تطابق شال و روسری با لباسهایتان، این اسـت کـه از چند رنگ و استایل ساده پیروی کنید. یکی از مهم ترین دلایلی که سبب میشود فروش آنلاین شال و روسری در مقایسه با سایر پوشیدنیها از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد عدم نیاز به اندازه گیری و سایزبندی این محصول است.

دیدگاهتان را بنویسید