راهنمای خرید شال و روسری – مجله تصویر زندگی

جهت مطالعه بیشتر در خصوص قفسه بندی انبار به این مقاله رجوع کنید. قطعا که باید هزینه بیشتر بابت خرید آن نسبت به شال ساده ای که انتخاب کرده اید بپردازید. همان طور که می دانید شال موجود در این نوع ست ابریشمی بوده و کیفیت بالایی دارد. مجموعه پانیذپوش به عنوان یکی از بزرگ ترین مراکز فروش عمده انواع شال و روسری ترک شناخته شده است و به دلیل طرفداران زیادی که این نوع از شال و روسری ها دارد همه روزه در حال پخش عمده جدیدترین شال و روسری های ترک به سراسر ایران می باشد و این مجموعه در میان رقبای خود از اعتبار بالایی برخوردار است چرا که درارای نمایندگی پرفروش ترین روسری و شال های ترک در ایران است. از آنجایی که مورد استفاده از شال نیز زیاد است و با توجه به رنگ، طرح، جنس و اندازه میتواند از شال برای موارد مختلف استفاده کرد، به همین خاطر در زمان خرید شال باید به تنوع بالایی دسترسی داشت تا بتوان راحتتر انتخاب کرد. روزانه بسياري از برند هايي كه توانايي فروش انبوه جنس را دارند براي توليدات شال و روسري هاي برند خود به تولیدی HPS مراجعه ميكنند.

ولي تولیدی HPS اگر جنسي را داخل مغازه اش ٤٠ تومن بفروشد اگر شما حداقل سيصد ميليون از آن جا خريد كنيد آن جنس را براي شما ٣٨تومن ميزند. اگر در مغازه ویترین کشویی دارید که قد آن بیش از دوازده سانتیمتر است بهترین جا برای قرار دادن روسری های را در اختیار دارید. ویترین مغازه شال و روسری باید به صورت فصلی تغییر کند. روسری یک لباس را تقویت می کند – بنابراین آن ها را در نزدیکی چیزی که می توانند تقویت کنند، به فروش برسانید! با استفاده از ویترین هایی از جواهرات و گیره های مخصوص روسری می توانید آن ها را با جواهرات نیز به نمایش بگذارید (فقط زیاد آن ها را سنگین نکنید تا همچنان قابل خرید باشند). با رعایت این نکات در مورد راه های سازماندهی شال و روسری به این معضل پایان دهید. این علائم را در قاب های زیبا قرار دهید یا از نگهدارنده تابلوی اکریلیک استفاده کنید. مرحله ۱- روسری را از وسط تا کنید و دست خود را در انتهای قسمت تا شده قرار دهید.

مرحله ۳ – دوباره از وسط تا کنید و چرخش روسری را به دور خودش ببینید. رنگهای کدر و مات باعث میشوند بازتاب رنگ شال و روسری، درخشش طبیعی پوست را از بین ببرد. اگر شال را انتخاب کنید که کیفیت مرغوبی نداشته باشد، ممکن است به پوست سر و موهای خود آسیب بزنید و بعضا باعث بروز موخوره، ریزش مو و موارد دیگر شوید. با نشان دادن نحوه مدل سر کردن روسری، به مشتری خود احساس شیک پوش بودن را بدهید و فروش آن رقم خواهد خورد. در واقع انتخاب کردن رنگ سفید برای ست کردن کیف روسری تا حدودی ریسک می خواهد. رنگ بندی های متنوعی برای ست کیف و روسری وجود دارد که هر یک از این رنگ ها را شما می توانید بر اساس نوع پوست و همچنین سلیقه شخصی تان انتخاب کنید. از آنجایی که تنوع روسری ها از نظر مدل و رنگ بسیار زیاد است، ست کیف و روسری کار دشواری نمی باشد. فروشگاه های کادویی، مغازه های فروش جوراب و حتی کیف و کفش فروشی ها نیز باید مطابق مد روز تغییر دکور دهند.

چندین سال است که استفاده از طرح پوست حیواناتی همانند ببر، پلنگ، گورخر روی لباس ها و کیف های ما به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. طرحهای گلدار می توانند کلاسیک باشند یا حس استوایی بدهند. عمده شال و روسریهای موجود در بازار را طرحهای عامهپسند تشکیل میدهند. به همین دلیل در بین تولیداتی که با رویکرد جلبنظر سلیقه اکثریت طراحی و به بازار عرضه میشوند کمتر به طرحهای خاص و منحصربهفرد برمیخوریم. همه برندهای شال و روسری از طرحهای هنری استفاده می کنند اما طرحهای شنل در این باره شهرت بیشتری دارند و زیبایی کار این برند بر کسی پوشیده نیست. شال و روسری های لمه، هم برای فصل تابستان بسیار مناسب هستند، هم بهار؛ این شال و روسری ها علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارند، یکی از پر طرفدار ترین شال و روسری ها هم محسوب می شوند. نیازی به گفتن نیست که برندهای اینچنینی تولیداتشان را در تیراژ محدود عرضه میکنند و معمولا هم بهخاطر خاصبودنشان قیمتبالاترند. یعنی خاصبودنی که استایلمان را منحصربهفرد کند، ندارند که البته بیدلیل هم نیست. روسری ها چه در قفسه ها، چه در رگال ها و یا در دیوار های مغازه به نمایش درآیند، این نکات به شما کمک می کنند تا آن ها را مرتب و مرتب نگه دارید.

0 دیدگاه دربارهٔ «راهنمای خرید شال و روسری – مجله تصویر زندگی»

دیدگاهتان را بنویسید