راهنمای طراحی داخلی مغازه شال و روسری- گروه صنعتی دی

برای این کار توجه داشته باشید که حتماً رنگ روسری مورد نظر شما با رنگ لباسی که انتخاب می کنید، همخوانی داشته باشد. روسری و شال های پلیسه با طیف رنگی مختلف و رنگ های متفاوت که موجب شیک تر به نظر رسیدن استایل می شوند و با هر نوع لباسی نیز سازگاری دارند. این محصول در مدل های مختلف و متنوع تولید شده است که وجه تمایز آن ها جنس شال و یا روسری موجود در ست، سبک کیف، اندازه کیف، نوع طرح کیف و روسری، رنگ آن ها و … با مراجعه به هر یک از این نمایند گی ها در نقاط مختلف کشور ایران، می توان شال و روسری مرغوب دخترانه را با نرخ مناسب و مقبولی تهیه نموده و آن ها را در مجالس مختلف و مکان های متنوع مورد استقاده قرار داد. به مرور زمان، استفاده از شال و روسری در فصل های مختلف و به روش های متفاوتی مورد استفاده قرار گرفت و به ابزاری برای حجاب، گرم کردن سر و همچنین زیبایی بخشیدن به تیپ و استایل تبدیل شد. روسری های نازک و تقریباً براق که برای فصول گرم سال بسیار مناسب هستند و شما توانید از این روسری ها هم با یک مانتو تابستانی یا نازک استفاده کنید.

هم چنین میتوانید با استفاده از چهار یا چند رنگ متفاوت، استایلی متفاوت خلق کنید. اگر نگاهی به فشن شوها و جدیدترین ترندهای لباس و اکسسوری در سال ۲۰۲۲ بیندازید، متوجه می شوید که در اکثر مدل ها از روسری برای پوشش سر استفاده شده است. یکی از جذاب ترین ترندهای سال ۲۰۲۲ مربوط به استفاده از روسری به عنوان دستمال گردن است. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید روسری یکی از ترندهای جذاب سال ۲۰۲۲ محسوب می شود و به شیوه های متفاوتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. هر چه قدر قواره روسری بزرگتر باشد راحتتر خواهید بود، اما ممکن است در فصل تابستان قواره های بزرگ دست و پاگیر و بزرگ کلافه کننده باشد. بسیاری از برندهای مشهور دنیا از ژیوانشی (جیوانچی) گرفته تا فندی هر سال مدل های جدید روسری خود را طراحی و با قیمت های گزاف به بازار می فرستند. چون در این صورت های مربع، چانه و فک حالت چهارگوش دارد شما باید این لبه ها را به روسری و شال گرد نشان دهید. اما این مدل شال جدید ۱۴۰۱ عرض بسیار کمی دارد و شما می توانید بدون تا زدن آن را روی سرتان قرار دهید. این مدل شال سال ۱۴۰۱ برای تیپ های بهاره و تابستان و همچنین برای تکمیل ست های کت و شلوار تابستانی بسیار مناسب است.

اگر در مغازه ویترین کشویی دارید که قد آن بیش از دوازده سانتیمتر است بهترین جا برای قرار دادن روسری های را در اختیار دارید. برند سرژه به استفاده از رنگ های شاد، جیغ و شلوغ مشهور است. درباره قیمت خرید شال و روسری باید بگوییم که با توجه به تنوع و طرح متنوعی که شال و روسری ها دارند بدون شک قیمت های آن ها نیز متغییر می باشد. شما میتوانید تنها با یاد گرفتن مدل بستن روسری جدید استایل خودتان را با این روسری های ساده و فوق العاده زیبا و به روز کنید. یا اینکه با یاد گرفتن مدل بستن روسری جدید آن را برای مهمانی ها به عنوان دستمال گردن نیز مورد استفاده قرار دهید. 6. برای خشک کردن شال و روسری آن را در فضای آزاد قرار دهید و از خشککن لباسشویی استفاده نکنید. برای اینکه بهترین شال و روسری لمه با بهترین کیفیت و مرغوب ترین جنس اما در عین حال قیمت پایین را سفارش دهید به فروشگاههای معتبر سر بزنید. شاید روسری و شال برای خیلی از ما تنها جنبه حجاب داشته باشد، اما باید بدانید که در دنیای مد از روسری و شال برای رنگ بخشیدن به استایل و زیباتر نشان دادن لباس نیز استفاده می شود.

بسیاری از افراد دنیا از روسری تنها برای پوشاندن موهای خود و حجاب گرفتن استفاده می کنند. برای بستن روسری به دور گردنتان تنها کافی است آن را یک یا دو دور، دور گردن بپیچانید و سپس در یک طرف یا قسمت جلوی گردن تان گره بزنید. برای اجرای مدل بستن روسری جدید به این سبک لازم نیست که روسریتان را چند مرتبه دور گردنتان بپیچید. همچنین نکاتی را در مورد بستن شال و روسری بخوانید و در آخر زیباترین مدل های شال و روسری عربی با حجاب کامل را مشاهده نمایید. شما می توانید در فصول گرم سال از شال های پلیسه نازک و برای عید که هوا کمی خنک است از شال پلیسه ضخیم تر استفاده کنید. شما می توانید با انتخاب یک سرپوش پشمی علاوه بر اینکه ظاهرتان را به زیبایی ست کنید، پوشش مناسبی هم در مقابل سرما و سوز زمستان داشته باشید. اگر خوب فکر کنید این خلاقیت ها هزینه چندانی هم برایتان در بر نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید