ست کیف و روسری یا شال – شال مد

برای بلندتر نشان دادن پیشانی بهتر است از هدبندهای رنگ روشن و روسری و شال تیره تر استفاده کنید و روسری و شال خود را طوری سر کنید که کناره های آ تا نخورد و به صورت مستطیلی باشد. افراد دارای صورت مستطیلی و دراز که پیشانی و فک هم اندازه و با لبه های تیز دارند و طول صورت شان از عرض صورت بزرگتر است باید طوری روسری و شال سر کنند که طول صورت لبه های تیز صورت گرد شود و طول صورتشان کوتاه تر گردد . این روسری ها در اندازه های مختلف تولید میشوند و در استایل های نیمه رسمی کاربرد زیادی دارند. از آنجایی که تنوع روسری ها از نظر مدل و رنگ بسیار زیاد است، ست کیف و روسری کار دشواری نمی باشد. افراد دارای صورت ذوزنقه نباید از هدبند یا کلاه زیر روسری استفاده کنند زیرا باعث می شود که پیشانی آنها کوچک تر گردد . به طور کلی دنیای شال و روسری بسیار متنوع و بزرگ است و به راحتی نمی توان بین آنها تقسیم بندی کرد؛ اما طبق یکسری المانها شال و روسری زنانه را با توجه به فاکتورهایی مثل جنس، اندازه یا قواره، استفاده در فصول مختلف، نوع چاپ و طرح تقسیمبندی میکنند.

هر قدر هم لباس ها و کفش گران قیمت بپوشید بازهم روسری و شال حرف آخر را در جذابیت شما می زنند پس باتوجه به فرم صورت خود انتخاب کنید. از جمله دیگر طرح هایی که امروز روی شال و روسری ها دیده می شود طرح های مدرن است طرح های مدرن شامل طرح های نقاشی، چهارخانه، زنجیری، کمربندی و … طریقه شال و روسری پوشیدن در صورت های گرد که دارای پیشانی عریض و کوتاه هستند باید طوری باشد که با پوشیدن شال یا روسری عرض پیشانی کمتر و در عوض بلندتر نشان داده شود. در صورتی که تمایل به استفاده از هدبند یا کلاه زیر روسری داشته باشند باید از رنگ های روشن استفاده نمایند و روسری و شال تیره بپوشند و برای بزرگتر شدن عرض پیشانی کناره های آن را در قسمت شقیقه تو بزنند. در نظر بگیرید که استایل کژوال به این معنی است که شخص در آن احساس راحتی کند.

شال های نخی را امسال هم به شکل مونوکروم با رنگ های تابستانی و هم به شکل طرح دار در استایل های کژوال میبینیم. این شالها را میتوانید با مانتوی جین و در ستهای اسپرت به کار ببرید. نکتهای که باید درباره این شالها بدانید این است که ضخامت شالهای حریر زیاد نیست و تا حدی نما دارد. البته اگر به خرید شال و روسری برند ورساچه علاقه نشان میدهید باید بدانید که این برند محصولات گرانی دارد و اگر از افراد مرفه و ثروتمند نیستید باید در مورد هزینههایتان فکری کنید. بنابراین دست شما برای انتخاب روسری و شال مناسب مانتو وشلوارتان باز است و فقط باید به طرح و رنگ آن و میزان هماهنگی که با استایلتان دارد توجه کنید. در بحث روسری های قواره بزرگ، از روسری های سنتی ترکمنی نباید غافل شویم که اینروزها جای خود در استایل روزانه ی جوانان باز کرده است. روسری و شال مربعی شکل را می توانید با هر لباسی برای هر موقعیتی که می خواهید ست کرده و استفاده کنید.

پس از تحلیل بازار در این صنف، راحتتر میتوانید با ارائۀ بهترین ایده های فروش شال و روسری در اینستاگرام، فروشگاه آنلاین خود را مدیریت کنید. ۲۸۰ نیز در بازار موجود است. فروشگاه آنلاین شال و روسری آسمان با ۶ سال سابقه فروش آنلاین، متنوع ترین شال و روسری های باکیفیت و مد روز را به کمترین قیمت بازار عرضه میکند، هدف ما جلب رضایت شما و انتقال احساس خرید ناب به مشتریان عزیز میباشد. سایت فروشگاهی آنلاین مادام بلا عرضه کننده بهترین برندهای شال و روسری و مانتو در ایران باضمانت 100% محصولات وارسال آن به سراسر کشور در خدمت شماست . این طرح به کار شما میآید. نظر شما در مورد مدل های جدید شال و روسری 2019 چیست ؟ در این حالت باید طوری روسری و شال بپوشید که طول صورت را کوتاه تر کنید و لبه های تیز صورت گرد شود. یکی دیگر از دلایلی که باید تفاوت شال و روسری برای ما مهم باشد استفادهی به جا از آنها در استایل و موقعیت ماست.

دیدگاهتان را بنویسید