شال و روسری مناسب برای رنگ پوستهای مختلف + راهنمای خرید – ایمنا

البته برای این که به درستی سازمان دهی شوند باید درون یک جعبه قرار بگیرند که حالت خودشان را حفظ کنند و به سادگی بتوان آن ها را برداشت. از آنجایی که مورد استفاده از شال نیز زیاد است و با توجه به رنگ، طرح، جنس و اندازه میتواند از شال برای موارد مختلف استفاده کرد، به همین خاطر در زمان خرید شال باید به تنوع بالایی دسترسی داشت تا بتوان راحتتر انتخاب کرد. اما به طور کلی به دلیل اهمیتی که این کارخانجات برای محصول تولیدی خود قائلند، می توان با خیال راحت اقدام به خرید انواع دیگر محصولات برند مد نظر کرد. فروش شال و روسری برند در نمایندگی های کارخانجات در ایران با قیمت های بسیار پایین تری صورت می گیرد که می تواند خرید این محصول را برای مصرف کننده آسان تر کند. دکور مغازه شال و روسری با ام دی اف چند روش عالی برای نمایش روسری ارائه می دهد تا بر ارزش و سبک آن ها تأکید کند.

هر برند ممکن است در تولید یکی از انواع این محصول در حال فعالیت باشد و یا فقط یکی از مدل های آن بسیار معروف شده باشد . مهم نیست که مغازه شما چه سبکی از شال و روسری را برای فروش می گذارد، روسری کالایی است که همیشه و در هر مناسبتی بازاری برای فروش دارد. این آویز شبیه آویزهای معمولی است با این تفاوت که برای آویزان کردن آن روسری ها را از حفره عبور می دهیم. در حالی که در این تصویر ورودی یک منزل را مشاهده می کنید یک روسری طوری از چوب لباسی آن آویزان شده که هنگام خروج از منزل به راحتی و بدون معطلی می توانید آن را بردارید. شگفت زده خواهید شد که چطور توانستید یک قسمت بلااستفاده را به یک قسمت کاربردی و مورد استفاده تبدیل کنید. برای خلاص شدن از این معضل می توانید به عنوان روشی خلاقانه و کاربردی از آویزهای حلقه ای استفاده کنید.

این روش یکی از مرسوم ترین و محبوب ترین روش ها برای نگهداری روسری هاست و شما می توانید با آن کلکسوینی از روسری های تان را روی آویزهای نردبانی از کف تا سقف منزل تان به نمایش بگذارید. یکی از مشکلاتی که اغلب خانم ها دارند این است که روسری ها ممکن است به قلاب های آویزهای معمولی گیر کنند و یا اگر فلزی باشند ممکن است روسری ها از روی آن سر بخورند. روسری ها چه در قفسه ها، چه در رگال ها و یا در دیوار های مغازه به نمایش درآیند، این نکات به شما کمک می کنند تا آن ها را مرتب و مرتب نگه دارید. در این صورت کلکسیونی از روسری های رنگی خود را به شیوه ای شیک و مرتب سازماندهی کرده اید. یکی از روش های کاملا ارزان برای سازماندهی روسری ها این است که آن ها را با یک گیره ی لباس به نخ یا رشته ای نصب کنید. و مشکل دیگری که خانم ها در نگهداری از روسری ها و شال های خود دارند این است که چون روش مناسبی برای سازماندهی آن ها اتخاذ نمی کنند اغلب روسری ها خط یا چین می خورند و آن ها مجبور می شوند به دفعات روسری های خود را اتو بزنند که این باعث صدمه دیدن بافت پارچه ی روسری می شود.

در صورتی که شال های شما زیاد است و روی هم قرار می گیرند می توانید آن ها را به روش زیر گره بزنید تا از شلوغی و درهم برهم شدن آن روی میله ها جلوگیری شود. هنگامی که روسری های زیادی دارید و می خواهید آن ها را در کمد خود جای دهید بهترین روش استفاده از آویز لباس های چند ردیفه ی فلزی است که می توانید چندین روسری را از آن آویزان کنید. شال و روسری شما میتواند ترکیبی از رنگهای مختلف باشد اما بهتر است رنگ غالب آن را سرد انتخاب کنید. این دو ایده برای روسری هایی که بیشتر استفاده می کنید و بهتر است همیشه دم دست باشند مناسب است. در ادامه نمونه هایی از آن ها را مشاهده می کنید. این جایگزین خوبی برای تا کردن روسری هاست و نسبت به آن سریع تر می توانید روسری های تان را پیدا کنید. هم چنین می توانید از صفحات تقسیم دراورد که در فروشگاه ها موجود هستند و از جنس مقوا یا پلاستیک هستند برای این کار استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید