فروش عمده انواع شال و روسری ترک – اسکارفی

به عنوان مثال روسریهایی از جنس حریر، ساتن، ابریشم و تور، که البته قیمت بالای آنها نسبت به روسریهای دیگر نیز استفاده از آنها را محدود به مجالس میکند. برای مشاهده انواع پارچه های حریر، دسته بندی پارچه حریر فروشگاه روچی را ببینید! روسری و شال زنانه روزمره: برای خرید، پیادهروی و انجام کارهای روزمره نیاز است تا یک شال متناسب با موقعیت بر سر کنید. بهتر است رابطۀ بین طرح مانتو و روسری شما، رابطه ای معکوس باشد؛ به این معنی که اگر مانتویی طرح دار بر تن می کنید، روسری ساده بر سر کنید و اگر مانتویی ساده می پوشید، روسری و شالتان طرح دار باشد. را توصیه میکنند. همچنین استفاده از شالهای با طرح ساده و هماهنگ با مانتو و شلوارتان نیز مناسب است؛ اگر جنس شالتان لوکس مثل ساتن و ابریشم و .. نباشد. اما اگر واقعاً به رنگهای روشن علاقه دارید، بهتر است به سراغ یک روسری یا شال طرح دار بروید که زمینه آن رنگ روشنی دارد. می توانید شال ها یا روسری های گران قیمت را به تنهایی روی یک رخت آویز قرار دهید. در صورتی که مانتو هایی با رنگ های بالا داشته باشید، به راحتی می توانید آن را با اغلب رنگ های دیگر ست کنید.

اما اگر قصد دارید هم مانتو و هم روسریتان را طرح دار انتخاب کنید، بهتر است هر دوی آنها دارای رنگ زمینه ای و اصلی یکسان باشند و نیز اگر قصد دارید از مانتو و روسری ساده یا به اصطلاح استایل مونوکروم استفاده کنید، بهتر است از زینت آلات و اکسسوری درخشان (شاین) استفاده نکنید و همچنین آرایش غلیظ نداشته باشید. در دایره رنگ ها، هر رنگ با رنگ دو خانه کناری خود ، سه رنگ مشابه را می سازند. نکته دیگری که باید به آن دقت کنید این است که هرگز به سراغ شال و روسریهایی با رنگ کدر و مات نروید. در هنگام خرید ست کیف و شال باید دقت نظر بالایی به خرج داد و نکته های مختلفی را مد نظر قرار داد تا به درستی بتوان آن ها را با مانتو و … با خرید مستقیم و عمده از مراکز تولید و تولید کنندگان معتبر، می توان کالا را با قیمت و نرخ فروش پایینی تهیه نموده و شال و روسری برند های مختف را با قیمت ارزان تهیه کرد. شاید تصور کنید که پس از خرید عمده روسری باید هزینهی زیادی بابت پیک پرداخت کنید اما نگران نباشید زیرا هزینهی پیک بر عهدهی ماست و شما فقط هزینهی محصولات خریداری شده را میپردازید.

برای ست کردن شال و روسری باید به موارد زیادی همچون مدل مانتو و روسری، طرح مانتو و روسری، شناخت انواع رنگ ها و چگونگی هماهنگ سازی رنگ مانتو و روسری، رنگ پوست صورت و چشم ها توجه کنیم. این مدل مستطیلی شکل برای کسانی مناسب است که با روسری راحت نیستند و علاقه به طرح و رنگ زیادی دارند. روسری یکی از اکسسوریهای خانمانه است که شکل ظاهری چهارگوش دارد و در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ در بازار موجود است. اگر پوست متوسط و گندمی دارید، یعنی پوستی که نه خیلی روشن است و نه خیلی تیره، انتخاب وسیعی از رنگها را پیش رو دارید. اگر هم وضعیتی میان این دو مورد دارید، رنگ پوست شما خنثی است. رنگهای خنثی یعنی سفید، مشکی و خاکستری نیز انتخاب مناسبی برای این رنگ پوست هستند. رنگهای گرم، بهترین انتخاب برای رنگ پوستهای گرم هستند. اگر موهای ساده و تیره دارید، بهتر است از رنگ های سردی چون خاکستری، آبی، بنفش و نقره ای استفاده کنید اما اگر رنگ موهای شما روشن است، از رنگ های روشن و گرم چون صورتی، نارنجی، بنفش روشن، آبی روشن و …

در این روسری ها استفاده از رنگ های خردلی، صورتی، کهربایی، آبی آسمانی به وفور به چشم میخورد. اگر دستبند نقرهای، پوست شما را شفافتر و زیباتر نشان دهد، پوست شما سرد است و اگر با جواهرات طلایی پوست شادابتر و سر حال تری دارید، شما دارای رنگ پوست گرم هستید. حال اگر از خانه سوم فراتر برویم رنگ خانه چهارم با رنگ خانه اول، متضاد هستند. زیرا رنگ های خنثی همچون سفید یا مشکی به راحتی با بقیه لباس ها و اکسسوری ها قابل ست شدن هستند. برای همه ما شیک پوش بودن و انتخاب لباس مناسب و زیبا، کم یا زیاد، مهم و باارزش هست. این موضوع باعث می شود از شلوغی بیش از اندازه لباس ها ( در صورت طرح دار بودن مانتو و روسری) و نقطۀ مقابل آن سادگی بیش از اندازه لباس ( در صورت ساده بودن مانتو و روسری) اجتناب کنید. زیرا سر نخوردن، راحت بودن و عدم نیاز به مرتب کردن مداوم روسری و یا شال مربوط به جنس پارچه است. برای مثال سبز و قرمز، رنگ های مکمل هستند و انتخاب یکی به عنوان مانتو و دیگری برای شال یا روسری، انتخاب مناسبی به نظر می رسد. آبی و زرد هم رنگ های مکمل هستند که برای ست کردن لباس با شال و روسری مناسب اند.

دیدگاهتان را بنویسید