لیست شال و روسری – معرفی تولیدیها و عمده فروشان پوشاک

اما اگر بشتابید، هنوز تعداد انگشتشماری از طرحها با قیمت حدود ۲۰۰ هزار تومان موجود و قابلسفارشاند. البته عمده طرحها ناموجود شدهاند. روسری زنانه تشکیل شده از الیتاف نخی که موجب خوش حالتی روسری روی سر میشود، ترکیب دو رنگ متضاد کنتراست زیبایی ایجاد کرده، البته این مدل دارای تنوع در رنگبندی نیز میباشد. البته اگر خلعتیها امکانی فراهم کنند که بتوان روی طرحهای موجود اشعار سفارشی هم چاپ کرد، شاید برای برخی مشتریان ویژگی افزوده جالبی باشد. بهنظرمان اگر صاحبان این برند روی تکمیل اطلاعات و افزایش کاربرپسندی وبسایت طوبی آرتمیس بیشتر کار کنند برای ارزش و اعتبار برندشان اتفاق مثبتی خواهد بود. استفاده از رگالها، در نظر گرفتن قفسههای مخصوص شال و روسری، تنوع دادن به نحوهی چیدمان محصولات، بهره بردن از سردیسهای ویترینی از جمله پیشنهادهایی است که میتوانید از آن برای این کار بهره ببرید. شال و روسری اولین چیزی است که در پوشش یک زن جلوه میکند و باعث می شود سلیقه و تیپ آن شخص مشخص شود. اگر قصد دارید یکی از بهترین ایده های فروش شال و روسری در اینستاگرام را اجرایی کنید بهتر است با طراحی یک بستهبندی شکیل و زیبا و بدون هزینۀ بسیار زیاد محصول خود را ارائه کنید.

درضمن هایلایت خرید حضوری را هم در صفحه اینستاگرام ستی ریس حتما ببینید. قیمت شال و روسریهای طوبی آرتمیس در جدیدترین پست صفحه اینستاگرام این برند ۱۲۰ هزار تومان ذکر شده است. جدیدترین روسریهای خلعت در اینستاگرامشان ۱۷۸ هزار تومان قیمت خوردهاند که در مقایسه با سایر شال و روسریهای برندنشان قیمت چندان متفاوتی نیست. درنتیجه دنبالکنندگان طرحهای خاص نمیتوانستند گزینه چندان قابلتوجهی برای انتخاب داشته باشند. اما طراحان خلعت که تصمیم داشتند با رویکردی نو به این بازار پرمصرف وارد شوند، بهرهگیری از اشعار ایرانی را برای خاصبودنشان برگزیدند و با استقبال خوبی هم از سوی نسل جوان روبهرو شدند. بخش دیگری هم از طرحهای عرفانموس هستند که با بهرهگیری از حروف و کلمات فارسی نقشپردازی شدهاند و جلوهای هنرمندانه را به نمایش میگذارند. همان طور که گفتیم، خاصبودن خلعت به بهرهگیری از اشعار ایرانی برمیگردد. با توجه به تمام مواردی که در مطالب بالا برایتان عنوان کرده ایم قیمت این مدل روسری را به طور میانگین 30.000 تا 50.000 هزار تومان می توان تخمین زد. روسری های پشمی: پارچه های پشمی در سراسر جهان معروف هستند و از پشم گوسفند بافته می شوند. این ارتفاع برای نگهداری روسری های ابریشمی، روسری های پشمی نازک و شال گردن مناسب است.

برای ثبت سفارش هم باید از طریق واتساپ اقدام کنید. معمولاً خانمها به دنبال سِت کردن شال و روسری با مانتو، کفش و سایر لباسهای خود هستند اما باید بدانید که در مرحله نخست باید رنگ شال و روسری را با رنگ پوست صورت خود هماهنگ کنید و به این فکر کنید که به صورتتان میآید یا نه. آنها می توانند ظاهری براق یا مات خاموش داشته باشند. شما می توانید به سادگی وارد سایت شالمد شده و کالای مورد نظر را خود را انتخاب کنید. پیشنهاد ما، در سایت پُرُوِ به شما دوستان عزیز این است که اگر قصد خرید شال را دارید و جزء افرادی هستید که نه رنگ چهرتان تیره است و نه روشن بهتر است با توجه به رنگ چشم هایتان برای انتخاب رنگ مناسب با چهره تان اقدام کنید و رنگی را انتخاب کنید که رنگ چشم های شما هماهنگی خاصی دارد. برای مثال اگر رنگ شال مورد نظر کاملا سفید باشد و الیاف آن از جنس نخ پلی استر باشد می توان بدون در نظر گرفتن محدودیت رنگ طرح مورد نظر را به صورت مستقیم روی شال چاپ کرد. انتخاب و ست کردن شال و مانتو مناسب یکی از گزینه هایی است که همیشه خانم های ایرانی با آن درگیر می باشند.

میدانید دلیل آن چیست؟ آیا می دانید بهترین مدل شال و روسری مناسب هر فصل چیست؟ این نوع محصولات به گونه منحصر به فرد تولید می شوند که پارچه و طرح موجود در روسری و یا شال در کیف نیز استفاده شده است. حتی میتوانید شال یا روسری طرح خاصتان را با کیفهای رودوشی همطرح از همین برند سِت کنید. شال و روسریهای عرفانموس نهتنها خیلی خاص بلکه حتی در مواردی عجیب و نامتعارفاند. ازجمله سایر طرحهای غیرمعمول عرفانموس میتوان به طرح پیکان، شعبدهباز و شام عروسی اشاره کرد. درونمایههای سنتی و هنری در سایر تولیدات این برند هم حکمفرماست. تولیدات این برند علاوهبر شال و روسری شامل مانتو و کیفوکفش هم میشود. دایرۀ رنگ ها، شامل انواع رنگ های اصلی، ثانوی و ترکیبی هستند که بر اساس یک طیف رنگین کمانی در کنار هم قرار گرفته اند. در داخل اينستا محتوياتي شامل آشنايي با روسري هاي محلي ايراني. خانم ها معمولا با توجه به موقعیت و مناسبتی که قرار است از این اکسسوری استفاده کنند، رنگ و طرح شال و روسری متناسب خود را انتخاب میکنند. معمولا تمام عمده فروش ها حداقل يك ميزاني از اچ پي اس خريد ميكنند. ستی ریس هنوز وبسایت فروش ندارد و برای خرید مستقیم از این برند باید از طریق صفحه اینستاگرامشان اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید