مدل های جدید شال و روسری شیک و مجلسی 1399

در صورت مثلثی چون عرض چانه خیلی کم است و چانه زاویه دار است و پیشانی عریض است، شما باید عرض پیشانی را کم کنید تا با چانه متناسب شودبه گزارش تالاب روسری و شال را طوری سر کنید که گوشههای پیشانیتان پوشیده شود. شال های موجود در این ست در دو نوع ساده و طرح دار می باشند که انتخاب آن ها به سلیقه افراد و موارد استفاده از آن ها بستگی دارد. مسئلهی دوم، نوع کالایی است که در حال فروش آن هستیم. به نحوی که اگر مشتری یکی از روسریها یا شالهای ویترینی را پسند کرد، بتوانید نمونههایی از آن را به سرعت در اختیارش قرار دهید. به شکلی که انواع روسریها و شالهای موجود در فروشگاه را در یک قفسه بندی دیواری مرتب کرده، در صورت درخواست مشتری، خیلی سریع محصول موردنظر را در اختیار او قرار دهید. به این شکل میتوانید روسریها و شالهای بیشتری را در معرض نمایش قرار دهید. بهتر است اگر از این مدل روسری در استایلتان استفاده میکنید، طرح مانتو و شلوارتان را ساده و تک رنگ انتخاب کنید. کسانی که دارای صورت های مربع شکل هستند ، چانه و فک حالت چهارگوش دارند و باید هنگام سر کردن روسری یا شال لبه های صورت خود را به شکل گرد نشان دهند .

دلیل اصلی آن نیز همین خرید گروهی خانمهاست؛ که معمولاً منجر به خرید چند روسری یا شال در کنار هم خواهد شد. پارچه ی ابریشمی جزو پارچه هایی است که دارای الیاف طبیعی است و همچنین یکپارچه و بادوام است به همین دلیل قیمت آن نسبت به سایر انواع پارچه هایی که برای تولید شال و روسری مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر است. پیش از اینکه به سراغ مسئلهی قفسه بندی مغازه شال و روسری برویم، لازم است که با این نوع محصول بیشتر آشنا شده و بدانیم بیشترین حجم مشتریانش چه کسانی هستند و به هنگام خرید به دنبال چه نکاتی میگردند. در دکوراسیون داخلی یک فروشگاه شال و روسری چند مسئلهی اصلی را باید در نظر بگیرید و سپس به سراغ قفسه بندی بروید. اول اینکه در این فروشگاه باید محلی را در نظر بگیرید که خانمها بتوانند شال و روسری خریداری شده را امتحان کنند. مثلا در زمستان، اگر نمی خواهید یک ژاکت سنگین و یک کلاه سنگین استفاده کنید (که مدل موی شما خراب شود)، انتخاب و خرید شال زیبا یا یک روسری انتخاب بسیار مناسبی است. وقتی صحبت از بستن شال و روسری می شود، تنها چیزی که به ذهنمان خطور می کند، حجاب است.

گفتیم که خریداران دوست دارند که خودشان روسری یا شال موردنظرشان را ببینند و لمس کنند. دیگر اینکه اگر روسریها را در ویترین یا رگالها قرار میدهید، بهتر است نمونههایی از همین طرح و رنگ را در قفسههای پشتی خود نیز داشته باشید. طرح مورد نظر خود را با رنگ بندی زیبا روی پارچه ی شال و روسری پیاده کنید. روسری کالای تکی است و شاید در نظر گرفتن یک فروشگاه بزرگ برای آن خیلی به صرفه نباشد. نظر مخاطبان خود را جلب کنید. نکته ی دیگری که باید در مورد پارچه ی ساتن به آن اشاره کنیم این است که شال و روسری هایی که از جنس پارچه ی ساتن تولید می شوند بیشترین کاربرد را برای مجالس و مهمانی ها دارند. امروزه انواع روسری و شال در طرحها، رنگها و جنسهای متفاوتی تولید میشوند؛ که بسته به فصل و کمی هم مد روز به صورت مداوم این طرح و رنگها تغییر میکند. ترکیب برخی از رنگ ها در کنار یکدیگر زیبایی دو چندانی به افراد می دهد و این مسئله نیز از چشم تیزبین خانم ها دور نمانده است، به عنوان نمونه استفاده از رنگ قرمز و مشکی از جمله رنگ هایی است که هم مناسب تمام فصول سال است و هم ترکیبی خیره کننده را روی شال و روسری ایجاد می کند.

2. ست کیف و شال مادر و دختر : از دیگر ست های کیف و شال که مورد استقبال قرار گرفته است، ست کیف و شال مادر و دختر می باشد. دکوراسیون فروشگاه شما باید به نحوی باشد که خریدار را به داخل فروشگاه دعوت کند و بعد حسی صمیمی به او القاء کرده و به آنها اجازهی تست و آزمایش بدهد. خدا را شاکریم که توانستیم در این چهار سال بالاترین میزان امانت داری و خدمات رسانی را برای مشتریان راه دور خویش داشته باشیم و امید داریم که بتوانیم با ادامه این روند “برند پخش گندم” را به عنوان برندی امین و مطمین میان جامعه ی پوشاک کشور معرفی کنیم. اگر در یک مغازه فروش شال و روسری این امکان به خوبی فراهم باشد، میزان فروش به صورت چشمگیری افزایش مییابد. شال و روسری جزء البسهای است که در کشور ما خریداران بسیاری دارد. یکی از مشکلات اصلی بسیاری از فروشگاههای اینستاگرامی که در زمینۀ شال و روسری فعالیت میکنند این است که این فروشگاهها محصولات خود را فقط در ابعاد خاصی عرضه میکنند و موجودی آنها پاسخگوی نیاز تمام افراد نیست.

دیدگاهتان را بنویسید