موسسه زبان گات – آموزشگاه زبانموسسه زبان گات

استفاده از استادان مجرب و باتجربه و اروپا دیده و تدریس با متد روز و غیره از جمله مزیتهایی است که همه آموزشگاه روی آن تأکید میکنند. این روز ها با افزایش آموزشگاه های زبان در سطح تهران فضای رقابتی بین آموزشگاه ها و موسسات افزایش یافته و این باعث شده گزینه های رقابت گسترده تر شود و به ترتیب از کیفیت متد های آموزشی تا سابقه استادان و سابقه موسسه و ارائه مدرک های بین المللی و اکنون حتی به موقیعت مکانی و دسترسی و حتی فضای آموزشگاه نیز در این رقابت مهم شود . در تمام این مدت در کنار تدریس در آموزشگاهها به صورت خصوصی نیز مشغول آموزش و برگزاری کلاس های آیلتس، آزمون دولینگو، دوره های مکالمه، دوره های فشرده و نیمه فشرده بودهام. آموزشگاه زبان پردیسان با بهره گیری از تیم مدیریت دانشگاه های داخلی و خارجی و با همکاری جمعی از اساتید برتر زبان های انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی در سال ۱۳۸۴ کار خود را در شهر تهران آغاز نمود، همچنین این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزشی زبان ویژه بزرگسالان ، خردسالان ، کودکان و نوجوانان توانسته است با ارائه خدمات مدرن و به روز از جمله بهترین و مطرح ترین موسسات آموزشی در ایران باشد.

این آموزشگاه با حدود ۱۴ سال سابقه درخشان در زمینه آموزش زبان های خارجی حدود ۹ شعبه فعال در سطح شهر تهران (شمال، شرق، غرب و مرکز) دارد. شایان ذکر است مجموعه آدرین در حال حاضر دانشجویان بسیاری در کشورهای مختلف از جمله فرانسه،اسپانیا، برزیل، چین و کشورهای عربی دارد. در حقیقت می توان گفت یادگیری زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد و این روزها بسیاری از شرکت های تجاری و بین المللی، مسلط بودن به زبان انگلیسی را ملاک مهمی برای استخدام کارمندان می دانند. پس باید حق را به افراد دارد که نگران انتخاب درست خود باشند. ایران آکسفورد به شما کمک می کند که محدودیت ها زبانی شما، دنیای شما را محدود نکند. اینک با توجه به نیاز های علمی موجود در جامعه، این مرکز برای آماده سازی زبان آموزان در آزمون های بین المللی انگلیسی، فرانسه و آلمانی و همچنین رفع نیاز های این عزیزان در ارتباط ها و مکالمات روز مره قدم برمیدارد.

این آموزشگاه به خاطر ارتباط نزدیک و تعامل خوب آن با جامعه، دارای امکانات خوب علمی و آموزشی است. از اون روز تا الان هیچ وقت ارتباط من با زبان انگلیسی قطع نشده و از 20 سالگی شروع به تدریس زبان و گذروندن دوره های مختلف روشها و شیوههای تدریس کردم. پس اگه شما هم فکر میکنید که نیاز به کمک دارید همین الان با آکادمی دولینگو تماس بگیرین. من وقتی که 7 ساله بودم به اصرار و در واقع اجبار پدر و مادرم شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردم. خلاصه هرچی جلو رفتم بیشتر علاقهمند شدم و از این که دارم یه زبان جدید یاد میگیرم خیلی خوشحال بودم. خلاصه که بدونین هر کاری از دستم بر بیاد میکنم تا زبانتون پیشرفت کنه و بتونین مدرک زبانی که نیاز دارین رو بگیرین. با اینکه لیسانس و فوق لیسانسم رو توی رشته مهندسی کامپیوتر بود، هیچ وقت از یادگیری و تدریس زبان دست نکشیدم. آموزش زبان به من حس خوبی رو میداد که شاید هیچ جایی نمیتونستم تجربه کنم.

شاید واستون جالب باشه که یکم درمورد سوابق من بدونین. مراکزی که خود را بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران یا حتی کل کشور معرفی میکنند. علاوه بر این کودکان با شنیدن جملههایی از زبان جدید بر روی کاربرد کلمات و معانی آنها در جملات مختلف تمرکز میکنند و به سادگی میتوانند تلفظ کلمات را با شنیدن آنها تقلید کنند. این موسسه اکنون دوره های آموزشی زبان در سنین و سطوح مختلف به صورت حضوری و آنلاین را در دستور کار دارد، همچنین تربیت متخصصان در دوره های مربوط مطابق نیاز بازار کار به بهترین صورت ممکن در کلاس های تربیت مدرس تحت نظر اساتید مجرب انجام می گیرد. آموزشگاه زبان نوبل در شهرک غرب با افتخار به زبان آموزان عزیز در سراسر ایران خدمات آموزش حضوری زبان و آموزش آنلاین زبان را در قالب دوره های شش زبان خارجی، شامل دوره های آموزش زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسوی، زبان ترکی استانبولی، زبان اسپانیایی و زبان ایتالیایی، و در قالب دوره های مکالمه زبان و دوره های تخصصی آمادگی آزمون های بین المللی زبان از جمله تدریس خصوصی آیلتس، تافل، پی تی ای و آزمونهای زبان سفارت که برای اخذ پذیرش دانشگاه های خارجی، مهاجرت کاری و مهاجرت تحصیلی ضرورت دارند را ارائه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید