نحوه تشخیص پارچه نخی اصل

برای شستن پارچه های حریر از آب ولرم بین دمای 25 الی 30 درجه و مواد شوینده دارای نرم کننده استفاده کنید. مانند سایر لباس های تابستانی از آب ولرم برای شستشو آن استفاده کنید و در هنگام اتوکشی از تمیز بودن کف اتو اطمینان حاصل نمایید و یا از یک پارچه سفید و تمیز و نخی به عنوان حایل بین پارچه و اتو استفاده کنید. حریر در رنگ ها و طرح های مختلف مانند گلدار یا ساده و در مدل های متنوع تولید می شود. پارچه لینن یا همان الیاف کتان که بسیاری از افراد آن را به اشتباه لنین می نامند، یکی از انواع پارچه هایی است که با توجه به نوع بافت آن زیبایی شگفت انگیزی به لباس های شما می بخشد. نام انواع پارچه کرپ با توجه به نام تولید کننده و نیز نوع طرح استفاده شده نام گذاری می گردد. از جمله لباس هایی که از این پارچه دوخت می شود مدل های مختلف مانتو شامل مانتو آریون ترکیبی آستین شکلاتی است که می توانید برای خرید آن به سایت فروشگاه اینترنتی ایواز پلاس مراجعه کنید.

شاید در نگاه اول رنگ و مدل لباس نگاه را جذب کند اما چیزی که شما را در مرحله بعدی ترغیب به خرید میکند لطافت و کیفیت پارچه است. اگر از مانتویی خوشتان آمد که از جنس پارچه لینن است برای خرید آن تردید نکنید. تنخور لباس ها و به ویژه مانتو هایی که از پارچه لینن دوخته شده اند، از جمله مانتو لینن ترکیبی نوار نقره ای که در فروشگاه اینترنتی ایواز پلاس موجود است، بسیار شیک و جذاب است. اگر طرفدار مانتو های شیک و در عین حال راحت هستید مانتو دوخته شده با پارچه لینن یک انتخاب فوق العاده برای شما خواهد بود. پارچه کرپ دارای انواع مختلفی از جمله کرپ حریر،کرپ سیلک، کرپ ژرژت و انواع دیگری می باشد که شما میتوانید متناسب با نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید. برای جلوگیری از آبرفت احتمالی پارچه قبل از استفاده، پارچه را آبکشی کنید. پارچه های نخی ممکن است اندکی آب رفت داشته باشند پس بهتر است قبل از استفاده و دوخت لباس یکبار پارچه را آبکشی کنید. توجه کنید برای شستشو این مدل پارچه از آب ولرم زیر 40 درجه استفاده کنید و در زمان اتو کشی نیز با قرار دادن یک پارچه سفید روی آن از آسیب توسط گرمای مستقیم اتو به پارچه جلوگیری کنید.

دمای شستشو: با توجه به این که این پارچه از پنبه ساخته شده است، بهتر شستشو و آبکشی آن را با آب ولرم و زیر 40 درجه انجام دهید. پارچه را کمی در دست مچاله کنید بازتاب نور در آن به شما کمک میکند رنگ واقعی پارچه را تشخیص دهید. برای آنکه طول عمر لباس های جین خود را افزایش دهید بهتر است که برای شستشو آنها از آب با دمای زیر 30 درجه و تا جای ممکن از کف صابون و یا مایع لباسشویی بجای پودر استفاده کنید. برای دیدن نحوه ست کردن انواع لباس با شلوار جین اینجا کلیک کنید. از آن برای دوخت انواع لباس از جمله شلوار های جین که شهرت جهانی دارند و با عنوان شلوار لی نیز شناخته می شود تا دوخت انواع کت و ژاکت ها و مانتو ها مانند مانتو جین بغل دکمه که در فروشگاه اینترنتی ایواز پلاس موجود است، استفاده می شود. از پارچه ابر و بادی برای دوخت انواع لباس مانند شومیز و مانتو از جمله مانتو ابر و بادی سه دگمه کمر گت دار که در فروشگاه اینترنتی ایواز پلاس موجود است، مورد استفاده قرار می گیرد. انواع لباس مانند شومیز و مانتو از جمله مانتو چهار خانه 56 که در فروشگاه اینترنتی ایواز موجود است.

حریر پارچه بسیار نازک و راحتی است که از آن برای تهیه انواع لباس ها از جمله مانتو سه رنگ پرچمی موجود در فروشگاه ایواز پلاس استفاده می شود. از پارچه برنوتی برای دوخت انواع شومیز و مانتو از جمله مانتو برنوتی یقه آرشال که در فروشگاه اینترنتی ایواز پلاس موجود است، استفاده می شود. پارچه، کاربردهای گوناگونی دارد از جمله حفاظت از پوست در برابر آلودگیها و گرم نگه داشتن بدن. کرپ پارچه ای نرم و به نسبت براق بوده و به خوبی بر روی اندام می نشیند و از این رو جزو مناسبترین گزینه ها برای دوخت انواع لباس از جمله مانتو، دامن، و لباس های مجلسی می باشد. در واقع پارچه ابر و بادی نوعی پارچه خنک راحت است که بخاطر حالت سایه روشنی که روی آن وجود دارد با این اسم شناخته می شود. کرپ مرویجت این پارچه از مرغوب ترین کارپها محسوب می شود بین طراحان و دوزندگان محبوبیت دارد بعد از نظر ایستایی و نشست روی اندام نمره قابل قبولی را می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید