نحوه تشخیص پارچه نخی اصل

همهی ما هم در طول زندگی مان پارچه دیده ایم و با آن سر و کار داشته ایم. اگه پارچه ای را می بینید که روی تور طرح های برجسته، براق و ظریفی کار شده و از پشت پارچه هم زبری دیده نمی شود، پارچه ی خوبی خریده اید! ۲-در بخش بافندگی: خلاص کار کردن ماشینهای بافندگی هنگام پارگی نخ، بالا بودن توان الکتروموتورهای ماشینهای بافندگی نسبت به بار واقعی آنها و عدم کنترل بهینه رطوبت و دمای سالنها. پائین بودن مصرف ویژه انرژی (SEC) در تعدادی از کارخانجات نسبت به خط متوسط (داخلی) لزوماً به این مفهوم نیست که مصرف انرژی در آنها بهینه بوده، بلکه تنها میتوان گفت که نسبت به سایر کارخانهها وضعیت بهتری دارند و ممکن است در مقایسه با استانداردهای بهینة مصرف جهانی، مصرف انرژی بیشتری نیز داشته باشند. مخمل یکی از انواع پارچه نرم و مجلل است که به ضخامت بالا و یکنواخت و نرم بودن بافتش شناخته میشود.

از پارچه جیر معمولاً برای پوشیدنیهایی استفاده میشود که نیاز به دوام و مقاومت بالا دارند (مانند کفش). شاخصهای مصرف انرژی در ۳۸ کارخانه برای بخشهای ریسندگی، بافندگی و تکمیل تعیین و با یکدیگر مقایسه گردیدهاند. همچنین مزیت دیگری که استفاده از سقف متحرک استخر دارد این است که در تابستان و فصول گرم سال می توان با در امان ماندن از تابش مستقیم و شدید آفتاب از شنا کردن در استخر لذت برد. چنانچه سقف متحرک استخر از پلی کربنات نا مرغوبی باشد. به مرور زمان تغییر رنگ می دهد و پلی کربنات آن شکننده و خراب می شود. ۳-در بخش رنگرزی ـ چاپ و تکمیل: عدم تنظیم دما و حجم مناسب شویندهها، نبود تجهیزات اندازهگیری دما و رطوبت در دستگاهها، اتلاف حرارت از طریق گازهای خروجی از دستگاه تثبیت کنندة رنگ و مناسب نبودن حرارت دستگاه ترموزول. از مزایای اصلی نوع پشمی میتوان به دوام، رنگ با کیفیت و قدرت عایق بالا اشاره کرد. همچنین ذکر نکات شاخص در رابطه با ریسندگی نخ و بافندگی پارچه در بین مباحث اصلی مطرح شده است، که دید جامعتری را به شما میدهد.

این پارچه در سال ۱۹۴۱ توسط دو شیمی دان طراحی شد، اما محبوبیت اصلی آن در دههی ۱۹۷۰ بود. همانطور که مشاهده میشود، مصرف ویژه تعدادی از کارخانهها، فاصلة نسبتاً زیادی تا میانگین مصرف ویژه انرژی (SECav) دارد که دلیل آن عمدتاً فرسودگی دستگاهها و همچنین تولید با ظرفیت بسیار پائین در این کارخانجات میباشد. نمودارهای مصرف ویژه انرژی (SEC: Specific Energy Consumption)، یعنی مقدار انرژی مصرفی به ازای واحد تولید را در سه شاخه صنعت نساجی، شامل: تولید پارچه از پنبه و الیاف مصنوعی، پارچة فاستونی و فرش بافی نشان میدهد که براساس اطلاعات ارائه شده از سوی مدیران انرژی کارخانجات مختلف نساجی کشور ترسیم شدهاند. به علاوه برای همه نمودارها، میانگین مصرف ویژه انرژی (SECav) محاسبه و خط متوسط رسم گردیده است. برای تهیهی مادهی اولیهی ریون لازم است سلولز الیاف کوتاه پنبه یا چوب به دقت بازیابی گردد. همچنین به افرادی که در خانه خود از حیوانات خانگی نگهداری می کنند و یا اینکه دارای فرزند خردسال هستند، پیشنهاد می شود که با استفاده از سقف متحرک شیشه ای استخر از افتادن فرزند خود و یا حیوان خانگی خود در آب استخر جلوگیری کنند. پیشنهاد ما به شما برای خرید سقف متحرک استخر این است که از نوع پلی کربنات مرغوب آن خریداری کنید.

بدنه سقف متحرک استخر باید از نوع پلی کربنات مرغوب باشد. در انتخاب سقف متحرک استخر نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که جنس بدنه استخر در میزان کارایی و کیفیت آن بسیار تاثیر گذار است. سقف متحرک دستی همان طور که از نام آن مشخص است با استفاده از یک میله اهرم مانند، باز و بسته می شود. همانطور که از نام سقف متحرک استخر مشخص است، این سقف سازه ای است که بر روی استخر قرار می گیرد و با کمک یک ریموت باز و بسته می شود. طبق برنامه تنظیم شده، سقف متحرک پارچه ای در ساعات مشخص مانند زمان تابش شدید آفتاب و یا اینکه زمان بارش برف و باران باز می شود و در ساعات مشخص شده به صورت اتوماتیک بسته می شود. سقف متحرک پارچه ای از نوع اتوماتیک، به یک سنسوری مجهز است که می توان به آن از قبل برنامه داد.

دیدگاهتان را بنویسید